Centrale Nantes

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 1919, Centrale Nantes (ECN) הוא בין הגבוהים להשכלה גבוהה ומוסדות מחקר בצרפת במדע

כוחן של הרשתות

Centrale Nantes שייך למוסדות היוקרה Groupe des Ecoles Centrale, השכלה גבוהה ומחקר עם מסורת ארוכת שנים של חדשנות, עיצוב, בנייה וייצור. מאז הקמתה פעל Groupe des Ecoles Centrale אחר אותה קריאה: הכשרת מהנדסים המסוגלים לעמוד באתגרים הגדולים בעידן. Centrale Nantes מאפשר חילופי בינלאומי בין פרופסורים וסטודנטים באמצעות תוכניות לתואר שני ברמה גבוהה עם תווית המצוינות Erasmus Mundus שהועברה על ידי הנציבות האירופית. אכן, המוסד מעורב כיום בארבעה פרויקטים של Erasmus Mundus A.1 (4 תואר שני, 1 דוקטורט), 15 פרויקטים של Erasmus Mundus A.2 (3 כמתאם עם הודו ודרום אסיה), שני פרויקטים של A.3. מענקים מסוימים זמינים בפרויקטים אלה. מרבית הסטודנטים הבינלאומיים זוכים במלגות אטרקטיביות Centrale Nantes , חברות, הנציבות האירופית, שגרירויות צרפת או אזור פיי דה לה לואר. ההכרה במצוינות המדעית של Centrale Nantes מקלה על שיתוף הפעולה עם גורמים כלכליים אזוריים כמו גם עם חברות גלובליות ואינטראקציה עם רשתות דומות בחו"ל. Centrale Nantes מגשר על הפערים בין חינוך, מחקר, פיתוח ועולם התאגידים.

126059_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

גישה לפלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות

כמקור לחדשנות ופתיחות, Centrale Nantes מספק קשרים חזקים עם התעשייה ונהנה ממוניטין של מצוינות ברחבי העולם. יחידות המחקר של בית הספר כוללות ציוד ניסיוני ייחודי בתחומם, במיוחד בתחום ההידרודינמיקה הימית, מכניקת נוזלים, הנדסה אזרחית, בדיקות ריסוק, מציאות מדומה, רובוטיקה ועיבוד שבבי. מעבדות המחקר משולבות לחלוטין בתכנית החינוכית של בית הספר כדי להבטיח מחקר-דרך-מחקר לתלמידי הנדסה ולהעשיר את הכשרתן על ידי מתן גישה לפדגוגיות אינדוקטיביות במעבדות ולאפשר למתחילים את דרכם ב- R

להלן הצעת התוכנית לתואר שני בינלאומי של סנטה Centrale Nantes : 6 מאסטרים בינלאומיים (קורסים הנלמדים באנגלית) עם 15 התמחות:

הסביבה העירונית והעירונית:

 • אווירה, מים וסביבה

הנדסת מכונות:

 • חומרים, תהליכים
 • ייצור מתקדם
 • אנרגטיקה
 • מכניקה חישובית

שליטה ורובוטיקה:

 • רובוטיקה מתקדמת
 • אות
 • מערכות בקרה
 • מערכות משובצות בזמן אמת

הנדסה אזרחית:

 • חומרים ומבנים בסביבתם

הנדסת תעשייה:

 • Agile במפעל ניהול
 • חכם ומחובר Enterprise

ימית טכנולוגיה:

 • הידרודינמיקה להנדסת אושן
 • אטלנטיק מאסטר על הספינה מבצע הנדסת הצי

126060_people-woman-coffee-meeting.jpgצילומי סטארט אפ / פיקסלים

מידע פרקטי

המשרד הבינלאומי מסייע לסטודנטים הבינלאומיים למלא את הדרישות המנהליות ולקבל מגורים ליד הקמפוס. Centrale Nantes מציעה גם שפע פעילויות דרך מועדונים ועמותות שונות.

חי בצרפת

הכלכלה החמישית בגודלה בעולם, צרפת היא גם היעד הרביעי הפופולרי ביותר עבור סטודנטים בינלאומיים. המדינה נותרה מחויבת למדיניותה ארוכת השנים של יחס שוויוני לסטודנטים מקומיים ובינלאומיים. בכל שנה משקיעה צרפת ענק בחינוך ובמחקר. למעשה, החינוך הוא הקטגוריה הגדולה ביותר של הוצאות ממשלתיות, המהווה למעלה מ 20% מהתקציב. כלכלת צרפת היא החמישית בגודלה בעולם. הוא מהווה 5% מהתמ"ג העולמי ו -6%.

שכר לימוד

שכר הלימוד בבית Centrale Nantes הם בין € 0 ל € 15,000 בשנה.

מידע על בוגרים

בוגרים חשובים מאוד עבור Centrale Nantes . איגוד הבוגרים של Centrale Nantes נפוץ במדינות רבות ברחבי העולם ופועל במגזרים מגוונים. חלקם ממלאים תפקידים גבוהים במכוני מחקר או בחברות שונות בעוד מעטים אחרים הם יזמים מצליחים. להישאר מחובר עם בוגרים זה לא יסולא בפז עבור התלמידים במונחים רבים. רשת בוגרים נותנת לא רק סיכוי לסטודנטים לקיים אינטראקציה עם הבוגרים, אלא גם עוזרת לבוגרים להישאר מחוברים למכון ולהתעדכן בהתפתחויות שונות. יחד עם זאת, במה להחלפה קבועה של דעות ורעיונות בקרב הבוגרים חשובה לא פחות לפיתוחם וצמיחתם שלהם.

מיקומים

נאנט

Centrale Nantes Études

כתובת
Ecole Centrale de Nantes
1 rue de la Noë

44300 נאנט, Pays de la Loire, צרפת
אתר אינטרנט
טלפון
+33 2 40 37 16 21

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך