Academie Charpentier

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור אקדמיה Charpentier?

כי האקדמיה Charpentier הוא יותר מ -70 שנים פרטית Grande Ecole של אמנות שימושית אשר רכבות מעצבי פנים ומנהלים אמנותיים. נאמן לערכים של מוצאו, יצירתיותו, אנושיותו, זמנו וליהנות מחותם אמנותי חזק מאוד, הוא שמר על גודל אנושי.

מאז 1958 של האקדמיה דה לה גרנדה Chaumière, ולאחר מכן מרכז של חופש יצירתי ניסויים פלסטיק, היא ממשיכה את עבודתה exploratory בעולם של אמנות שימושית, עודדה על ידי כיוון חדש כי הוא עובד עכשיו כדי לחזק את יסודות בית הספר בעת היותו חלק המודרניות.

בחירת האקדמיה Charpentier היא:

ללמוד באחד הספר הפרטי הטוב ביותר של אמנות שימושית בזכות ההכרה על ידי ועדת הסמכה הלאומית של הכרה מקצועית של מעלותיו של אדריכל פנים ומנהל אמנותי ברמה I,
לעבוד בסדנאות בגודל אנושי ולהיות מלווה בנפרד על ידי מורים אשר כולם אנשי מקצוע בתחום שלהם,
כדי לפתוח את עולם העבודה באמצעות סדנאות, תחרויות, שותפויות, כנסים והתמחויות חובה, השכלול של ציור אחד והעמקת הטכניקה על ידי השתתפות בסדנאות La Grande Chaumière (מודלים חיים)
ליהנות מפילוסופיה של בית הספר מבוסס על גילוי של זהות אמנותית וגרפית של עצמו,
ללכת על סמסטר בחו"ל באמצעות תוכנית ארסמוס (איטליה, ספרד, בולגריה, גרמניה וכו ').
וליהנות רשת של מעל 12,000 בוגרים.

116300_pexels-photo-285814.jpegTranmautritam / Pexels

פרויקט של הקמת ופדגוגיה, ללוות אנשי מקצוע עתידיים

הקשר בין רכישת מיומנויות, יצירתיות ומציאות של עסקאות

תשומת הלב ניתנה לכל תלמיד

האתגר של אינטגרציה מקצועית בהקשר שבו מודלים, טכניקות ועסקות מתפתחים ללא הרף, הוא לפתח בכל תלמיד חזון של העולם, סגל הסתגלות, מנגנון קריטי, תכונות הניתוח שלו. כל תלמיד מוכר על ידי מוריו ומלווה אותו באופן אישי, מבלי לפגוע בחשיבות הדינמיקה הקבוצתית.

קשר קבוע עם המקצועות

קשר מתמיד עם המקצועות הוא הבסיס של החינוך. הצוות הפדגוגי של בית הספר מורכב מאנשי מקצוע, המעורבים בחדשות הדיסציפלינות שאליהן הם מאמנים את התלמידים. הם גם מייצגים את הקשר העתידי שלהם עם עולם העבודה וממשיכים את התלמידים לעבוד באורח קונקרטי, כדי להכין אותם, האקדמיה הרפואית מבטיחה שתלמידיהם יעברו התמחויות בחברות או בסוכנויות, ישתתפו בבחינות תחרותיות. אדריכלות פנים, תקשורת או תקשורת חזותית ותערוכות. השותפויות המבוצעות מחזקות את הדרישה הזו ומאפשרות להציב את הפרויקטים בהקשר ממשי.

החציוניות

עשיר בשני המחלקות שלה, אדריכלות פנים / עיצוב תקשורת חזותית / עיצוב גרפי, האקדמיה Charpentier מקדם קיבוץ של מיומנויות ואת מוצלב של תצוגות לרגל פרויקטים או קורסים משותפים. חוצפה זו היא הכרחית כיום. ואכן, אדריכל צריך ללמוד לתקשר את הפרויקט שלו, ומעצב גרפי צריך את הצורך ללמוד לעבוד בחלל.

116299_pexels-photo-276267.jpegPixabay / Pexels

הפתח מבחוץ

תרגיל דו-שימושי

הנושאים שנחקרו, המחקר המוצע על ידי התלמידים מוצע או מוצע על סמך נתונים אמיתיים. הם תרגילים דו-תכליתיים, הן "חזרות" והן סימולציות של מצב קונקרטי וחומרים דידקטיים.

כנסים של אישים בולטים בתחומם הם הזדמנות לתפוס חזיונות שונים של העולם הנוכחי, לשמוע את נקודת המבט על עבודה, לחשוב בקבוצות ואז לכתוב בנפרד.

אירועים ותחרויות

פדגוגיה פנתה אל העתיד

התלמידים שלנו משתתפים בתערוכות ותחרויות על בסיס אד הוק או קבוע, המאפשרת להם להישפט בהקשר של תחרות מקצועית:

VIA (קידום חדשנות רהיטים), Chaumont הבינלאומי פסטיבל פוסטר, Minimaousse, Ugitech, Camif, Procos גביע, Premier Regard פסטיבל, Medion / מיקרוסופט התחרות, Decitre, פלדה

מיקומים

איל-דה-פראנס

כתובת
Rue Jules Chaplain,2
75006 איל-דה-פראנס, צרפת