University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

גלה את אוניברסיטת הראדץ קרלובה

האוניברסיטה של ​​הראדק קרלובה

פגוש את הסביבה דינמי הנעורים של אוניברסיטת הרדץ Králové - מוסד שנוסדה בשנת 1959 כי כבר נושאת את שמו הנוכחי מאז 2000. כיום, אלמה מאטר של יותר מ 7300 סטודנטים, אוניברסיטת Hradec Králové מספק חינוך שלישוני באיכות גבוהה בהיקף נרחב של תחומי לימוד הכוללים מדעי החברה, מדעי הרוח, לימודי חינוך, מדעי הטבע, כלכלה ומחקרי טכנולוגיית המידע. מספר גדול של בקשות שהוגשו לאוניברסיטה מדי שנה מדגים את הביקוש הגבוה ללימודים באוניברסיטה, ומאשר את שמה המצוין.

אוניברסיטת Hradec Králové היא מוסד תוסס, והתפתחותה המתמדת מתבטאת הן בפעילות אקדמית והן בתחום הבניה: הוקמו פקולטות ומכונים חדשים, תוכניות לימוד חדשות מוכרות, והקמת קמפוס האוניברסיטה נמצאת בהתקדמות מתמדת. קמפוס האוניברסיטה ממוקם בנוחות במרכז העיר במרחק הליכה מבנייני האוניברסיטה האחרים, הספרייה החינוכית והמדעית והעיר העתיקה.

בוגרי

אוניברסיטת Hradec Králové מכין מומחים מוסמכים להצליח בשוק העבודה המקומי, כמו גם בחו"ל. בשנת 2010, האוניברסיטה קיבלה את התווית תוספת דיפלומה, תעודה שהונפקו על ידי הנציבות האירופית המאשרת כי האוניברסיטה עומדת בכל הסטנדרטים של מוסדות חינוך שלישוני האירופי. המסמך ניתן באופן אוטומטי לכל בוגרי, והיא מבטיחה הכרה עולמית של דיפלומה מאוניברסיטת הראדץ Králové.

האוניברסיטה מורכבת מארבעה חלקים: הפקולטה לחינוך, הפקולטה לאינפורמטיקה וניהול, הפקולטה לפילוסופיה והפקולטה למדעים.

פילוסופיה של פילוסופיה

university building

הפקולטה לפילוסופיה UHK מציעה לימודי תואר ראשון, MA ו- PhD בשפה צ'כית במשרה מלאה, ובדיסציפלינות לימוד שונות, במשרה חלקית של מחקר. הוא מספק חינוך בתחומי ההיסטוריה, ארכיאולוגיה, מדעי ארכיונים, מדעי המדינה (עם התמחות באזורים של אפריקה ואמריקה הלטינית בתכניות לימודים לתואר שני ותואר שלישי), סוציולוגיה, פילוסופיה ומספר תחומי מחקר בינתחומיים (מתמקדים במידע ובאינטגרציה מדע ארכיוני וארכיאולוגיה).

סטודנטים של הפקולטה יכולים להינתן מהקשרים עם אוניברסיטאות זרות ולהוציא חלק ממחקריהם בחו"ל באחד המוסדות השותפים בכל רחבי העולם. הפקולטה לפילוסופיה מספקת הוראה בהיסטוריה ומדעי החברה לסטודנטים להוראת תוכניות הוראה בפקולטה לחינוך. בוגרי הפקולטה רוכשים ידע מדרגה ראשונה במדעי הרוח והחברה ומציעים מגוון רחב של הזדמנויות עבודה במוסדות ציבור, ארגונים לא ממשלתיים, סוכנויות מסחריות, מדיה או מחקר ופיתוח.

הפקולטה הפילוסופית מציעה גם לימודי תואר שני ותואר שלישי במשרה מלאה, כלומר לימודי תואר שני בלימודי מרכז אירופה ושני מחקרים ללימודי אמריקה הלטינית ולימודי אפריקה. מלבד תוכניות הלימודים הללו, הוא מציע קורס הכנה של השפה הצ'כית והכשרה מיוחדת לאוניברסיטה לסטודנטים בינלאומיים.

מידע שימושי

שנת הלימודים מאורגנת בשני סמסטרים. סמסטר החורף מתחיל בדרך כלל בשבוע השלישי של חודש ספטמבר ומסתיים בחודש דצמבר; סמסטר הקיץ מתחיל בחודש פברואר ומסתיים בחודש יולי. סמסטר תמיד ואחריו 6 שבועות של בחינות.

באוניברסיטה שלנו יש מערכת מבוססת היטב באדי. המשימה של ESN באדי מערכת HK היא לעזור עם שילוב של ארסמוס וסטודנטים זרים אחרים לתוך הסביבה המקומית.

סטודנטים של אוניברסיטת Hradec Králové מסופקים עם לינה בבית האוניברסיטאות Palachova.

VISA (אזרחים שאינם אזרחי האיחוד האירופי): אזרחים זרים החלים על אשרת הויזה מחויבים להגיש בקשה לויזה לפני כניסתם לצ'כיה בשגרירות צ'כיה. ויזה אינה נדרשת לאזרחי האיחוד האירופי. זה יכול לקחת 2 חודשים כדי לקבל אשרה, אז אל תשכח להגיש בקשה בזמן!

רישיון שהייה ללימודים הינו חובה לכל הסטודנטים הזרים השוהים כאן יותר מ -90 יום. מדינות שאינן מדינות האיחוד האירופי: חובה על סטודנטים ממדינות שאינן באיחוד האירופי לקבל אשרת שהייה / אשרת כניסה לפני בואו לצ'כיה - לא משנה כמה זמן הם ילמדו כאן. על הסטודנטים להגיש בקשה להיתר שהייה זמני בשגרירות צ'כיה, משלחת קונסולרית או דיפלומטית בבית או במדינה הקרובה. המשרדים הבינלאומיים בפקולטות בהתאמה מספקים סיוע לסטודנטים זרים נכנסים.

מדוע למדו בצ'כיה?

כי זה מציע חינוך חינם באוניברסיטאות הציבור! החינוך בצ 'כיה יש יתרון משמעותי - זה יכול להיות ללא תשלום, עבור אלה המבקשים לקבל תעודה מן האוניברסיטה בצ' כית, כלומר עבור מי ללמוד בשפה הצ 'כית.

בגלל איכות החינוך הגבוהה. כיום, דיפלומות מהאוניברסיטאות הצ'כיות מדורגות ביותר בעולם, יחד עם אנגלית ואמריקנית, ומוכרות בכל מדינה באיחוד האירופי.

בגלל היכולת לנסוע ברחבי האיחוד האירופי. הרפובליקה הצ'כית היא חברה באיחוד האירופי, וב -2007 הצטרפה לאזור שנגן, המאפשר לסטודנטים לנוע ללא ויזות לכל המדינות של הסכם שנגן.

בגלל האפשרות של קריירה מוצלחת! סטודנטים זרים לאחר סיום הלימודים יכולים לקבל עבודה בצ'כיה או באירופה, כמו גם במוסדות פרטיים וחברות באותה מידה כמו אזרחי צ'כיה.

בגלל האיכות הגבוהה של החיים באירופה ומחירים נמוכים. בשל הפתיחות הפוליטית והכלכלית שלה, הרפובליקה הצ'כית כיום היא אחת המדינות המפותחות ביותר במרכז אירופה. תקן החיים הוא דומה למערב אירופה, אך מחירי המזון, לינה וסחורות הם הרבה יותר נמוך.

התאמה מהירה של התלמידים שלנו בסביבה הצ'כית. כיום הרפובליקה הצ'כית היא מדינה רב-תרבותית ופתוחה, שבה רוב האזרחים יכולים לדבר לפחות באנגלית.

מיקומים

הרדק קרלובה

כתובת
University of Hradec Králové – Philosophical Faculty
Náměstí Svobody 331
(building B)


50003 הרדק קרלובה, אזור הרדק קרולובה, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך