Silesian University - School of Business Administration

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למינהל עסקים (SU SBA) ממוקם Karvina הוא מבחינה היסטורית החלק העתיק ביותר של אוניברסיטת Silesian. המבנה המודרני של בית הספר מציע אווירה נעימה עבור הסטודנטים שלה. בפקולטה יש סך של כ -2,000 סטודנטים רשומים (200 מהם מחו"ל) ו -80 מורים. בית הספר מתמקד בחינוך מומחים בתחומי המחקר הכלכליים, הכלכליים, החברתיים, המינהליים וכן לימודי המחשב.

115933_115837_8.jpeg

אוּנִיבֶרְסִיטָה

האוניברסיטה השלזית היא אחת האוניברסיטאות הצעירות ביותר בצ'כיה, שנוסדה בשנת 1991. נכון להיום, באוניברסיטה השלזית באופבה שלוש פקולטות "הפקולטה לפילוסופיה ומדע באופבה, בית הספר למנהל עסקים בקרווינה, הפקולטה לציבור מדיניות באופבה "והמכון למתמטיקה באופבה. בקמפוס האוניברסיטאי שלזיה נערכים מומחים אקדמיים עתידיים לחיים המקצועיים או המדעיים בתחומי הכלכלה, הכספים, השיווק, ההיסטוריה, הפיזיקה, המתמטיקה, הספרות, השפה, הגסטרונומיה, הבריאות, המולטימדיה והאמנות. הפקולטות מציעות כמה עשרות תכניות לתואר ראשון, שני ותואר שני, אשר כולן עומדות בסטנדרטים של מערכת העברת אשראי וצבר אירופי (ECTS). ההוראה נתמכת על ידי רשת מומחים מקצועיים ומרצים אורחים.

הפקולטה

בית הספר למינהל עסקים ב Karviná (SU SBA) הוא אחד הפקולטות של אוניברסיטת שלזיה באופבה, צ 'כיה. הנחות מודרניות ומתקנים של SU SBA להציע אווירה נעימה לכל 2 000 תלמידים ו 80 חברי סגל. SBA SBA מציעה 3 שנים תוכניות BA, 2 שנים תוכניות מאסטר תוכנית 4 שנים PhD. בין בוגרי המחקר נכללים עסקים וכלכלה, בנקאות, ניהול חברתי, כלכלה ומנהל ציבורי, חשבונאות ומסים, ניהול מלונות ותיירות, ומנהלי מידע אינפורמטיקה. על מנת לספק את התנאים הטובים ביותר לסטודנטים, SU SBA מתמקד במחקר ובמדע, בשיתוף פעולה עם חברות, ובינאום. העיר Karvina היא עם 60.000 תושבים שלה מקום נחמד ליהנות הזמן שלך. זה קרוב קרבה לעיר השלישית בגודלה במדינה Ostrava, קרוב לגבולות פולין וסלובקיה, כמו גם אתרי הנופש בהרי Beskydy.

115936_115836_3.jpeg

קַמפּוּס

פְּנִימִיָה

הקמפוס שלנו מציע הכי טוב משני העולמות, לומד כמו גם חיי החברה. עבור לימוד אתה יכול להפיק תועלת ספריית האוניברסיטה המודרנית שלנו מועדוני לימוד רבים. החיים החברתיים שלך יכול להיות עשיר הודות דרכים רבות של מפגש אנשים וליהנות הזמן שלך ביחד. אתה יכול לעשות ספורט שונים בקמפוס שלנו, אם אתה אוהב לרוץ, לשחק במשחקי כדור, או להכות את חדר הכושר. יש לנו אפילו ספורט ליגות עבור סוגים תחרותיים. ללא שם: טיפול ארוחה יפה לאחר מכן? אנחנו מכוסים אותך במסעדה שלנו ובר הסטודנטים. רוצה לשחק משחקים? בקרו בחדרי המשחק שלנו. וכמובן, יש כמה מקומות נחמד ושקט עם חברים, הן בתוך הבית והן בחוץ.

דִיוּר

התלמידים יכולים לשכור חדרים זוגיים שלנו מאובזרים עם ריהוט, חיבור לאינטרנט, כרית ושמיכה (מצעים זמינים גם הם השתנו באופן קבוע), רק מגבות אמבטיה אינם מסופקים. כל שני חדרים חולקים חדר אמבטיה ושירותים. המטבח המשותף מצויד עם כלים, מקרר, מיקרוגל ותנור. דלפק הקבלה פתוח 24 שעות ביממה.

ספריה ומתקני מחשב

הספרייה באוניברסיטה ממוקמת בקמפוס והיא מדינת אמנות, עם עשרות אלפי מקורות, ספרים רבים דיגיטליים, תלמידים יכולים להשתמש בחדר קריאה, גישה לאינטרנט, כיתת מולטימדיה מחשב ומכונת העתקה רב תכליתית. כל המבנים והקמפוס שלנו מכוסים ברשת Wi-Fi חינם. לכל הבניינים שלנו יש גם כיתות מחשב שניתן להשתמש בהן באופן חופשי על ידי התלמידים שלנו בכל עת.

115931_115842_10.jpeg

מחקר בקרבינה

עיר תעשייתית לשעבר בעמק היפה של הנהר Olše ובצוק הצפוני של Beskydy. הוא ממוקם 18 ק"מ מזרחה של Ostrava, העיר השלישית בגודלה בצ 'כיה. חלק מהגבול הצפוני של קרווינה הוא גם הגבול הלאומי עם פולין.

גם אם במבט ראשון זה אולי לא נראה כך, זו העיר התעשייתית הוא גם עשיר עם ההיסטוריה התרבותית והחברתית. העיר עברה פיתוח מסובך ורב ממדי במשך יותר משבע מאות שנה.

בעבר, משמעותה של העיר נקבעה מראש על ידי מיקומה האסטרטגי על המסלול המסחרי המוביל מהונגריה לאזורי הבלטי. זה הפך את העיר למרכז מסחרי, כלכלי ותרבותי של האזור כולו. גילוי פחם במחצית השנייה של המאה ה -18 היה הגורם, אשר השפיע באופן משמעותי על הפיתוח הבא של העיר. למרות העובדה שהעיירה שלנו שייכת לאזורים בעלי ריכוז צפוף של התעשייה, התחזק בשנים האחרונות חלק מסחרי ותיירותי.

הסביבה של קרובינה מספקת מגוון של מקומות ליהנות מהחיים שלכם, כמו הבסקידי והרי Jeseníky עם יערות גדולים, אגמים Tırlicko ו Žermanice במשך כמה כיף בקיץ, מרכזי קניות באוסטראבה, ואת רחוב Stodolní עם יותר מ -100 ברים.

115932_115838_4.jpeg

מיקומים

קרווינה

כתובת
Silesian University in Opava
School of Business Administration in Karviná
Univerzitní nám. 1934/3

73340 קרווינה, אזור מורביה-שלזיה, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך