קרא את התיאור הרשמי

הפקולטה למדעים הוקמה בשנת 1920 כחוג החמישי של אוניברסיטת קרל. כיום יש בו 29 מחלקות, 3 מוזיאונים וגן בוטני גדול בו ממוקמים מחלקת הלימוד ומספר מתקני סטודנטים.

כיום הוא מחולק מבחינה אקדמית וארגונית לארבעה חלקים: ביולוגי, גיאוגרפי, גיאולוגי וכימי. בנוסף לסעיפים אלה, יש בפקולטה מספר מומחים למוסדות הוראה ומחקר, כולל מוסדות בין-תחומיים כגון המכון ללימודי הסביבה. כל חלקי הפקולטה פעילים הן בהוראה והן במחקר.

המשימה העיקרית של הפקולטה למדע היא ליצור מומחים מוכשרים בביולוגיה, כימיה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה בתחומים אחרים בינתחומיים. המאמץ המדעי והמחקרי שלה נועד לפתור בעיות מפתח הנוגעות להתפתחות החברה האנושית. חלק מן הנושאים העדיפים לטווח הארוך הם בריאות האדם, לימוד הפונקציה וחיזוי התפתחות המערכות האקולוגיות והביוספרה, ופיתוח חומרים ידידותיים לסביבה על בסיס ניצול המשאבים המתחדשים.

הפקולטה למדע מציעה שלוש רמות השכלה, רווקים, מאסטר ודוקטורט. כל לימודי הרווקים וההוראה כוללים הן הוראה תיאורטית והן תרגילים מעשיים במעבדות, וכמה קורסים משלבים את הלימודים האקדמיים של מדעי הטבע עם הכשרת מורים בתחום נבחר. קורסים ראשון הם היכרות עם מחקרים מעמיקים הבאים על תוכניות המאסטר. תוכניות הלימוד של מאסטר מאמנות מומחים למוסדות מדעיים ומחקריים, קריירות ממשלתיות, תעשייה והמגזר הפרטי. בוגרי קורסי המאסטר עם מורים להכשרת מורים מוסמכים ללמד בבתי ספר תיכוניים ובבתי ספר תיכוניים. תוכניות הלימודים של הדוקטורנטים מאמנות צוות המתמחה במיוחד בתחומי המדע והמחקר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Charles University Faculty of Science

בוגרי מקצוע אקולוגיה רוכשים ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות (שיטתיות) המכסות את כל המושגים האקולוגיים הנפוצים, ובמסגרת זו הם משיגים השכלה ספציפית בתחומים יבשתיים ואקוטיים, ... [+]

בוגרי מקצוע אקולוגיה רוכשים ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות (שיטתיות) המכסות את כל המושגים האקולוגיים הנפוצים, ובמסגרת זו הם משיגים השכלה ספציפית בתחומים יבשתיים ואקוטיים, המקיפים את כל הרמות המבניות מאקולוגיה מולקולרית, אונקולוגיה, אינטרה-אינטרפולציה (אקולוגיה, פילוסיאוגרפיה). הם מסוגלים להשתמש בגישות אנליטיות האחרונות של נתונים אקולוגיים כמותיים. בוגר הוא מוכן היטב או עבודה תובענית מאוד כולל דוקטורט רלוונטי. לימוד או עבודה מקצועית ושיטתית (אך חקיקתית) כמו בסקרים, ניתוחים או ניטור ממשלתיים, ציבוריים או מסחריים.... [-]

צ'כיה פראג
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Charles University in Prague

Study at Faculty of Science

כתובת מיקום
Faculty of Science
Charles University in Prague
Albertov 6

Prague, פראג, 128 43 CZ