Universidad Católica del Norte

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הִיסטוֹרִיָה

אודות UCN

Universidad Católica del Norte , בעלת 60 שנות היסטוריה, היא מוסד ציבורי ומהווה חלק מקבוצת האוניברסיטאות המקורית במערכת החינוך הארצית. העקרונות הגבוהים ביותר שלה הם אלה של הכנסייה הקתולית. בהנחייתה של ערכיה של ההומניזם הנוצרי, משימתה היא לתרום לחיפוש מתמיד אחר האמת, התפתחותם של יחידים, חברה ומורשת תרבותית קהילתית באמצעות הוראה, מחקר וקשר.

מוסד זה הוקם על ידי קבוצה של כמרים השייכים לחברה של ישוע, יחד עם גב 'ברטה גונזלס דה אסטורגה, מיטיבה של האוניברסיטה, והחל את תפקידיו ב 31 במאי 1956, כמו האוניברסיטה השמינית בצ' ילה השלישי עם ייעוד קתולי.

הִיסטוֹרִיָה

במטרה לשרת את הקהילה באמצעות הוראה, מחקר וקשר, נוסדה בשנת 1956 Universidad Católica del Norte , בזכות ההתלהבות והיוזמה של כוהני חברתו של ישו, שנלחמו ללא לאות כדי להגשים את חלומם למען הצעירים של צפון צ 'ילה: אוניברסיטה בשירות של תרבות, מדע ופיתוח, אבל עם אוריינטציה נוצרי חזק. פרויקט זה התאפשר הודות לתמיכתה הנדיבה של גב 'ברטה גונזלס דה אסטורגה, שתרמה את הקרקע שבה הוקם המוסד, שנקרא אז "אוניברסידד דל נורת" (אוניברסיטת צפון).

עם 100 סטודנטים ו -20 פרופסורים בלבד, האוניברסיטה פתחה את שעריה ב -25 במארס 1957, ועבדה תחת חסותה של קתדרלת דה ולפראיסו (Universidad Católica de Valparaiso). הסדר זה נמשך עד 1964, כאשר האוניברסיטה הוכרה במלואה על ידי משרד החינוך והפכה לאוטונומית לחלוטין ותפסה את מקומה כאוניברסיטה הקתולית השלישית בארץ, ואת המוסד המסורתי השמיני להשכלה גבוהה עם ייעוד ציבורי.

הישגים

מלכתחילה, את Universidad Católica del Norte ביצע יוזמות פיתוח פנימי, הרחבת וגיוון היקף פעילותה על ידי אימון מקצוע המתמחה ומדענים. הוא הפך למרכז מפתח למחקר, סוכן תרבותי ומרכז לפיתוח משאבי אנוש מיומנים, ותמיד נענה לדרישות סביבתו.

נכון לעכשיו, UCN יש גוף תלמיד של מעל 12 אלף. בשנים האחרונות עשתה האוניברסיטה מאמץ מרוכז לגוון את התואר הראשון, המאסטר והדוקטורט שהוא מציע במגוון רחב של תחומים. למעלה מ -70 אחוזים מן הסגל האקדמי מחזיקים בכישורים לתואר שני. סגל האוניברסיטה השיג רמה ניכרת של פרודוקטיביות מדעית, עם פרסומים בכתבי עת מדעיים צמודים ובפטנטים בינלאומיים ורשיונות הנובעים מעבודתו.

האוניברסיטה מחזיקה מעמד יוקרתי במסגרת הלאומית להשכלה גבוהה במונחים של פרויקטים שהוענקו על ידי הקרן הלאומית לפיתוח מדעי וטכנולוגי (Fondecyt) וקרן לקידום המדעית והטכנולוגית פיתוח (Fondef). הישגים כגון אלה ממקמים את UCN בחזית ההשכלה הגבוהה ברמה הלאומית והופכים אותה למובילה בתחומי המדע והטכנולוגיה בצפון צ'ילה.

אתגרים

מתוך הכרה באתגרים של עולם גלובלי, UCN כיוונה את פעילותה לקראת פיתוח והטמעה של פרויקט חינוכי ייחודי, המאפשר לתלמידיו לרכוש יכולות, מיומנויות ויכולות עם תמיכה בפלטפורמות הטכנולוגיות המאפשרות את השתלבותם בעבודה שוק. באמצעות פרויקט זה, ההוראה ב- UCN קיבלה פרופיל אופייני, עם אקדמאים וסטודנטים המסוגלים להרכיב חלק מקבוצות לאומיות ובינלאומיות וקבוצות עבודה.

היעדים האסטרטגיים המכוונים את פעילותה של Universidad Católica del Norte מכוסים בתוכנית הפיתוח העסקי שלה, והם מתואמים עם החזון המוסדי של הכרה באוניברסיטה קתולית מובילה עם ייעוד חברתי.

משימה וחזון

משימה

המשימה של Universidad Católica del Norte היא לתרום מנקודת המבט והעקרונות של ההומניזם הנוצרי לפיתוח של יחידים, חברה ומורשת תרבותית בצפון צ 'ילה, הפקת והפצה של ידע באמצעות הוראה, חקירה וקהילה הרחבה.

חָזוֹן

חזון Universidad Católica del Norte הוא האוניברסיטה האזורית המובילה וכדי להיות סוכן של שינוי ברמה הלאומית והבינלאומית באזורים בעלי עדיפות לפיתוח האזור הצפוני הצפוני של צ'ילה, בהתבסס על עקרונות ההומניזם הנוצרי.

ערכי UCN

חירות

החירות היא אחת המתנות הייחודיות ביותר של האנושות והיא הכלי שמאפשר לה לפעול למען גורלה. יחד עם החירות באה אחריותו של הפרט על חייו ועל החברה שלהם. מתנה זו מסמלת כבוד למגוון של מחשבה, דעות, הבעה ומצפון.

אֶמֶת

האמת היא ביסודה של פעילות האוניברסיטה והיא המטרה האולטימטיבית שבבסיס הדור, ההולכה וההפצה של ידע עם שקיפות ויושר. בהקשר התרבותי הנוכחי, אנו מבינים שהחיפוש אחר האמת הוא מאמץ שחוצה דיסציפלינות, עם אוריינטציה אתית חזקה, כדי לגלות או ליישם אמיתות מדעיות וטכנולוגיות מבלי לשים את האנשים או את כבודם.

צֶדֶק

הצדק הוא המעלה של מתן כל אדם שלהם בשל, להבטיח כי כל אחד נותן ומקבל מה שהם צריכים, בהתחשב הפרט, כמו גם את היחסים שלהם עם אחרים, קבוצות, מוסדות הקהילה כולה.

מיקומים

אזור אנטופגסטה

כתובת
Avenida Angamos, 0610
אזור אנטופגסטה, צ'ילה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: