Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לעסקים של אדולפו Ibanñez האוניברסיטה נוסדה בשנת 1953 בעיר Valparaíso, עם יותר מ 65 שנות ניסיון, הוא הפך לאחד בתי הספר העסקיים היוקרתיים ביותר בצ 'ילה אמריקה הלטינית, והפך בהתייחסו לרמה האזורית וגם ברמה הגלובלית.

זהו בית הספר העסקי הצ'יליאני היחיד שיש לו כתר משולש של הסמכה בינלאומית (AACSB, EQUIS ו- AMBA), אשר מציב אותו בתוך קבוצה נבחרת של 1% של בתי הספר העסקיים הטובים ביותר בעולם.

ההכרה הבינלאומית שלה נתמכת גם על ידי מיצוב של תוכניות שלה במקומות בולטים של דירוגים גלובליים, כגון אמריקה כלכלה, חדשנות ניהול, Financial Times ו QS הדירוג, בין היתר.

כיום, בית הספר לעסקים יש משרדים בערים Valparaíso (צ 'ילה), סנטיאגו (צ'ילה) ופעולות לימה (פרו) ומיאמי (ארצות הברית).

בית הספר לעסקים של UAI מאופיין במודל חינוכי המבוסס על אמנות ליברלית, שמטרתו להכשיר תלמידים עם חשיבה ביקורתית, המסוגלת ליצור השפעה חיובית ולהיות סוכני שינוי בארגונים שלהם, לשלב ידע תיאורטי עם חוויות מעשיות בהכשרה שלהם ומחויבות אתית איתנה.

בין עמודי התווך האסטרטגיים, בולטת יצירת הידע, הקיימות, החדשנות, היזמות, המנהיגות האקדמית והגלובליזציה. כיום, בבית הספר למנהל עסקים יש יותר מ -5,000 תלמידים, הן בתכניות הקדם-אקדמיות והן בתארים מתקדמים, ורשת של יותר מ -13,000 בוגרי עבודה ב -40 מדינות.

יש לה גוף אקדמי של 92 פרופסורים במשרה מלאה, 30% מהם זרים, מארצות כמו ארגנטינה, ברזיל, סין, קוסטה ריקה, אל סלבדור, ספרד, צרפת, מקסיקו, פרו, אורוגוואי, ארה"ב, ונצואלה . למורים יש דוקטורט באוניברסיטאות המרכזיות בעולם, ובהן הרווארד, MIT, פרינסטון, קיימברידג ', אוקספורד, קליפורניה בברקלי, אוקלה, ניו יורק, שיקגו, קולומביה, מרילנד, מישיגן, בוסטון, ג'ורג'יה טק, טקסס באוסטין , קרנגי מלון, בין היתר. 48% מהפקולטה מגיעים מ -100 האוניברסיטאות המובילות, על פי דירוג QS.

"בית הספר לעסקים שלנו מחויב להיות מוסד ברמה עולמית, הנגזר מיכולות ההוראה שלנו, הניסיון בעולם העסקים והידע שנצבר במחקר שלנו, על מנת לפתח מנהיגים חדשניים אשר מעוררים ומשנים הארגונים והחברה בכללותה, להיות בית הספר לעסקים מודל של התנהגות אתית, חשיבה ביקורתית ותקשורת יעילה ".

נוף

בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת אדולפו איבנז מתמקד ב:

  • להיות בית הספר העסקי העולמי באמצעות פיתוח של הפרויקט החינוכי שלה, בנייה ותחזוקה של שילוב בריתות אסטרטגיות במחקר והוראה ברמה בינלאומית.
  • לחזק את המחקר החדשני בתחומים עסקיים, למשוך סגל ברמה עולמית וליצור סביבת מחקר המקלה ומקדמת מחקר רב תחומי.
  • לתרום לפיתוח ויישום של תוכניות לימוד המסייעות לתלמידים להגיע לפוטנציאל המרבי שלהם, מה שעושה את ההבדל בשוק.
  • להפיץ את התרומה האינטלקטואלית של בית הספר באמצעות הרחבת הפעילות הניהולית וההרחבה, על מנת להשפיע ולהשפיע על התעשייה.
  • לפתח ולנצל את רשת התקשורת כי בית הספר יש לשפר את השתתפותו ואת הקשר עם מנהיגים עסקיים וקובעי מדיניות.114551_25.jpg

מודל חינוכי

בקנה אחד עם המודל החינוכי של אוניברסיטת אדולפו איבנז, בית הספר לעסקים של ה- UAI כולל תוכנית לליברלים לאמנויות בהשראת האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם. מודל זה מבקש לעודד את התלמידים לחשוב על הנושאים הנפוצים ביותר של האנושות ושל החיים המשותפים, המאפשרים לא רק להכשיר במקצוע, אלא לפתח חשיבה מתוחכמת יותר, ביקורתית ורב תחומית.

האמור לעיל מתורגם לתוכנית הליבה, סדרה של 8 קורסים בהשראת ניסיון של 100 שנה של אוניברסיטת קולומביה, שבו התלמידים לקרוא, לנתח ולדון טקסטים קלאסיים של פילוסופיה, פוליטיקה, ספרות ומדע.

באופן ספציפי, במקרה של בית הספר למנהל עסקים, כל תוכניות הישות מבקשות, באמצעות רשתות הלימוד השונות, לתרום להיווצרות המיומנויות הבאות:

  • מנהיגות.
  • חשיבה ביקורתית
  • תקשורת יעילה
  • התנהגות אתית

במקרה הספציפי של הקריירה בהנדסה מסחרית, היא מבססת את הלמידה שלה על שני עמודי תווך, המתרגמים למצוינות אקדמית ולמתודולוגיות המעודדות את "למידה על ידי ביצוע", ומקדמים את התלמידים אל עולם העסקים מוקדם ומקבלים אותם מעבר רכישת ידע טהור, המאפשר להם להיכנס לעולם העסקים עם יתרון.

לפיכך, מתודולוגיה ההוראה מתמקדת התלמיד, שינוי הפרדיגמה של המורה מעביר ידע אחד שבו התלמידים הם מנהלים של הלמידה שלהם.

מסיבה זו המודל החינוכי כולל את המתודולוגיה של הסדנאות, שבהן מתבצעים פרויקטים המאפשרים אינטראקציה עם עולם העסקים האמיתי. בנוסף, משולבת הכשרה כללית עם שתי אופציות לתואר: מנהל עסקים וכלכלה, ותכנית מאסטר בתום הקריירה.

שילובם של מרכיבים אלו מאפשר להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים להסתגל ולהצליח בסביבה דינמית יותר ויותר. בדרך זו, המהנדסים המסחריים של אוניברסיטת אדולפו איבנז "מאומנים לפתור בעיות שאינן קיימות עדיין".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

מיקומים

סנטיאגו

כתובת
Diagonal las Torres 2700
סנטיאגו, אזור מטרופולין בסנטיאגו, צ'ילה

Viña del Mar

כתובת
Av. Padre Hurtado 750
Viña del Mar, אזור Valparaiso, צ'ילה

לאס קונדס

כתובת
Av. Presidente Errázuriz 3485
לאס קונדס, אזור מטרופולין בסנטיאגו, צ'ילה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות