קרא את התיאור הרשמי

מן הברזל והפלדה של רשתות הרכבות שלנו, הדרוש להובלת אנשים וסחורות, לזהב וכסף המשמש במעגל של טלפונים ניידים, הדרושים להעברת מידע, חומרים חיוניים לחיים המודרניים. חומרים הם גם קריטיים עבור טרנספורמציה לכלכלה פולטת פחות גזי חממה. רכב חשמלי צריך קובלט ליתיום עבור סוללות ליתיום נטענת, photovoltaics פאנלים סולאריים להסתמך על סיליקון, טורבינות רוח חסרי גלגלים דורשים אלמנטים הארץ נדיר לייצר אנרגיה מתחדשת.

חומרים הם גם סופיים. חכם, מעגלי, משאבים יעיל דרכים לאבטח את אספקת חומרים ראשוניים ומשניים לתעשייה האירופית והכלכלה מבוקשים. אנחנו צריכים אנשים עם הידע הנכון, מיומנויות וגישות חלוצת המעבר הזה. תוכניות EIT שכותרתו מכינות את התלמידים להיות חלק מהפתרון!


EIT RawMaterials מסוגלת להציע לסטודנטים הזדמנות ייחודית ללמוד בסביבה דינמית, תוך התמקדות באתגרים בחיים האמיתיים.

EIT RawMaterials יוזמת וממומנת על ידי המכון האירופאי לחדשנות וטכנולוגיה, גוף של האיחוד האירופי. תווית EIT היא תעודת איכות המוענקת רק לתכניות חינוכיות מצוינות ברמה של מאסטר ודוקטורט.

כסטודנט של EIT RawMaterials תווית התוכנית, אתה תהיה חלק הגדולה ביותר האירופי שותפות חומרי גלם - עם יותר מ -120 שותפים הליבה שותפים ו 180 שותפים הפרויקט של מעל 22 מדינות אירופיות מגיע ההשכלה הגבוהה, מוסדות מחקר ותעשייה. בתור תלמיד תווית EIT, תהיה לך הזדמנות להיות חלק זה שותפות מחויבת כמו גם אלוף ולתרום את המטרה EIT RawMaterials של מציאת פתרונות חדשניים, חדשניים כדי להבטיח את אספקת קיימא של חומרי גלם לאורך שרשרת הערך - מן החיפושים , כרייה והפקת, עיבוד מינרלים, מיחזור ופיתוח אסטרטגיות הכלכלה המעגלית.

EIT RawMaterials שואפת לגייס דור חדש של חדשנים באירופה המצוידים בחשיבה היזמית הדרושה לעיצוב ולפתרון של פתרונות. תוכלו גם לקבל את ההזדמנות לשתף פעולה בינלאומית לפתח פתרונות יצירתיים ובר קיימא כדי ללחוץ על משאבים ואתגרים חברתיים.

בקיצור, זו הזדמנות נהדרת להפוך מחליף משחק גלובלי, להשיג את הידע, הכישורים והניסיון המעסיקים מחפשים את הבוגרים בעתיד, ולהיות חלק של האקדמיה RawMaterials האקדמיה תווית הקהילה.


EIT RawMaterials תוכניות תווית להציע לך

 • תזה התמחות בחברות אירופאיות מובילות
 • הידע להיות מומחה בתחום מסוים משמעת חומרי גלם, יחד עם סקירה של כל חומרי הגלם שרשרת הערך
 • ניידות אירופית - לומדים לפחות שתי מדינות באירופה
 • חדשני "למידה על ידי עושה", קורסים המבוססים על אתגר אשר מתמקדים בבעיות בחיים האמיתיים
 • חברות בקהילת בוגרי תווית ה- EIT
 • קורסים שנועדו לטפח רעיונות סטארט-אפים במאיצים ובאינקובטורים
 • סיורים לימודיים וביקורי אתרים בחברות ובאתרים תעשייתיים
 • דרכים חדשות ללמידה - קורסים מקוונים, מציאות וירטואלית ומורכבת ו MOOCs
 • קורס מודולים המוקדש מיומנויות היזמות וחדשנות וכישורים
 • EIT RawMaterials תמיכה חדשנות: תחרויות תוכנית עסקית, bootcamps חדשנות, מימון זרע
 • EIT RawMaterials בתי ספר קיץ וקורסים בין תחומיים


תמיכה כספית לסטודנטים

האקדמיה RawMaterials מציעה מלגות של עד 9,000 יורו לכל תלמיד שרוצה להמשיך בתוכנית של מאסטר, עם תמיכה כספית נוספת למעורבות סטודנטים בכנסים, בתי ספר קיץ ואירועים אחרים. הזדמנויות מלגות נוספות זמינים עבור תוכניות נבחרות באמצעות גופי מימון לאומיים או אירופיים.


התאחדות הבוגרים של EIT

היתרון העיקרי של לימוד EIT RawMaterials שכותרתו התוכנית היא חברות בלעדי EIT RawMaterials בוגרי האגודה. זה מביא יחד את המשתתפים מתוך מגוון מלא של פעילויות EIT RawMaterials, כולל תוכניות תואר שני ו PhD, סטארט-אפים, תחרויות רעיון עסקי וקורסי פיתוח מקצועי. האגודה מתבססת על הכשרון והניסיון המגוונים בקהילת EIT RawMaterials כדי לתת לחברי הרשת שלה הזדמנויות פיתוח מקצועי לא רק בתוך חומרי גלם, אלא גם על ידי מתן קישורים, באמצעות EIT, ל בוגרי EIT הרחב. זה מביא יחד עמיתים מן חומרי גלם, אקלים, InnoEnergy, דיגיטלי, מזון ובריאות חדשנות קהילות לפתח פתרונות חדשניים אתגרים חברתיים, ולתמוך בפיתוח מקצועי של חבריה.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

EIT RawMaterials EMC

תואר שני כרייה האירופי כיתה (EMC) מכסה את כל היבט של מחזור החיים של משאבים מינרליים. זוהי תוכנית אב שנועד לספק הבנה מוצקה של תעשיית הכרייה העולמית ולוקח גישה מחזור החיים ... [+]

קיבל את תווית EIT בשנת 2017

האתגר

עם גידול אוכלוסיית העולם והגברת הרווחה העולמית, הביקוש לרוב המתכות והמינרלים גדל. יחד עם זאת, שוק המתכת והחומרים אינם תמיד צפויים וציוני עפרות הולכים ופוחתים עם הזמן, מה שהופך את האתגר לזיהוי וחילוץ משאבים במסגרת הכלכלות לגודל מורכב אף יותר. בנוסף למורכבות זו, המודעות לנושאים סביבתיים גדלה אף היא, והעולם מצפה שהמשאבים יחולצו בצורה אחראית. זה יהיה עד מהנדס הכרייה של העתיד לפעול בהצלחה בסביבה מאתגרת זו.... [-]

פינלנד אספו גרמניה סטולברג (ריינלנד) הולנד דלפט  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
אספו, פינלנד
כתובת
סטולברג (ריינלנד), נורדריין-וסטפאליה, גרמניה
כתובת
דלפט, דרום הולנד, הולנד
כתובת
בורדו, נובל-אקיטן, צרפת
כתובת
דרמשטאדט, הס, גרמניה
כתובת
גרנובל, אוברן-רון-אלפ, צרפת
כתובת
ליאז ', אזור Vallon, בלגיה
כתובת
מץ, גרנד אסט, צרפת
כתובת
לולה, מחוז נורברוטן, שבדיה
כתובת
פרייברג, סקסוניה, גרמניה
כתובת
גנט, פלנדריה, בלגיה
כתובת
741 45 Alsike, מחוז אופסלה, שבדיה
כתובת
לובן, פלנדריה, בלגיה
כתובת
8700 לאובן, שטיריה, אוסטריה
כתובת
טרנטו, טרנטינו-דרום טירול, איטליה
כתובת
מילאנו, לומברדיה, איטליה