Silliman University

Introduction

Read the Official Descriptionכל האוניברסיטאות המובילות במדינה היו מתפארות בחינוך איכותי. סילימאן אינו שונה. אבל בעוד היא מצטרפת לשורות האוניברסיטאות הפיליפיניות היוקרתיות, היא מתרפסת על ידי מתנה של מיקום המדגיש את השלמה של הסביבה הטבעית ללמידה אקדמית - תכונה שמבדילה את סילימן מכל השאר.

עם למעלה מ -300 עצי שיטה, הקמפוס של סילימאן מאוחד באופן ייחודי בין נופים של הרי קורנוס דה נגרוס ברקע ובים ויסאיאן בחזיתו. הקמפוס המשתרע על שטח של 62 דונם מציע טלאים של ירקות במקום שבו מטופחים יחסים אישיים, מזינים את התזונה הרוחנית, ומושג איכות החיים של התלמידים מוגדר מחדש.

אוניברסיטת סילימאן היא כור היתוך של תרבויות ודתות. מתוך אוכלוסייתה הכוללת של יותר מ 9,000, מעל 300 הם סטודנטים בינלאומיים מ 23 מדינות שונות. השתייכותה לכנסייה המאוחדת של ישו בפיליפינים כאוניברסיטה פרוטסטנטית מעולם לא היווה מכשול בפני הפעלת החופש הדתי. רוב הסטודנטים של סילימן הם קתולים קתולים ומספר גדול הם מוסלמים מינדנאו.

האוניברסיטה ממוקמת בעיר המקסימה של Dumaguete, המכונה " העיר של אנשים עדינים ," שעה משם במטוס מנילה וארבע שעות משם בסירה מסבו. סילימן משגשג בעיר שבה רצועת המסעדות מציעה אוכל טוב לאורך השדרה, ושם כל מה שהתלמיד צריך הוא רק אבן לזרוק משם. בעוד מציעים את הנחשק פרישה "פרישה" הסביבה, העיר לא נשאר מאחור על ידי התקדמות. אתה יכול למצוא התפתחויות תשתית ועסקים צומח לתמיכה של העיר "אוניברסיטת טאון" הרעיון.

חיי הקמפוס סובבים סביב המוטו דרך, Veritas, ויטה (של ישו להיות הדרך, את האמת, את החיים). משימתו של סילימאן היא לפתח את האדם כולו בתוך ההקשר הנוצרי ובסביבתו. הסטודנטים צפויים לשים את חינוכם לעבוד בשירות לאחרים - עוד סימן המבדיל את סילימן ממוסדות אחרים להשכלה גבוהה.

זה גם את החיים המסייעים בקמפוס מגורים שמגדיר את אוניברסיטת סילימן מלבד האוניברסיטאות המובילות האחרות בפיליפינים. 12 המעונות הקבועים והמשתפים מספקים בית הרחק מהבית לסטודנטים של סילימן שמגיעים מחוץ לבית. במעונות, סטודנטים שייכים למשפחה, חלק מקהילת סיליאמן הגדולה. תולדה של תחושה זו של הקהילה היא "רוח סילימאן" - אווירה של קרבה אישית, חמימות, ידידות ודאגה.

הבדלים מוסדיים

Silliman הוא אחד המוסדות שנבחרו להשכלה גבוהה במדינה העניק מעמד אוטונומי על ידי הנציבות להשכלה גבוהה. אותה סוכנות ממשלתית מינתה גם את סילימן כמרכז למצוינות בחינוך סיעודי והכשרת מורים ובמרכז לפיתוח ביולוגיה, חינוך לטכנולוגיית מידע וראיית חשבון.

עם תמיכה של הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי , Silliman הוא מרכז מצוינות בניהול משאבים החוף . הקהילה שלה מבוססי החוף ניהול משאבים התוכנית יש השראה את ההכרה של Apo Island מחוץ לעיר Dauin כאחד הטובים ביותר צלילה כתמים בעולם.

בדומה לאוניברסיטאות מובילות אחרות, התוכניות האקדמיות של סילימן עושות הערכה סדירה על ידי כל אחת משלוש סוכנויות מקובלות: פיליפינים Accrediting האגודה של בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות, התאחדות בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות, סוכנות Accrediting, Inc, ואת איגוד החינוך התיאולוגי ב דרום מזרח אסיה.

היא מקיימת קשרים על מחקרים משותפים וחילופי סגל וסטודנטים עם אוניברסיטאות בארצות הברית ובאסיה, על אף קשרים חזקים עם המועצה המאוחדת לחינוך נוצרי גבוה באסיה (UBCHEA) וארגוני פיתוח בינלאומיים. תוכניות חילופי הסטודנטים הארוכות ביותר שלה הן עם שלוש אוניברסיטאות יפניות: האוניברסיטה הנוצרית הבינלאומית, אוניברסיטת פריס ואוניברסיטת שיקוקו גקווין.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה MSc » צפה Health BScs » צפה תארים ראשונים » צפה BScs »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

תואר שני באנגלית המרכזית בכתיבה יוצרת

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים November 2018 הפיליפינים Dumaguete

סטודנטים בהתמחות בכתיבה יוצר יכולים לבחור להגיש עבודה יצירתית (שירים או סיפורים; מחזה או רומן) כתזה שלהם. [+]

סטודנטים בהתמחות בכתיבה יוצר יכולים לבחור להגיש עבודה יצירתית (שירים או סיפורים; מחזה או רומן) כתזה שלהם. מבוא קריטי משמעותי לתזה כזו נדרש בדרך כלל.

בדיקה מקיפה

כל המועמדים לתואר השני באנגלית עם ריכוז בספרות ובכתיבה יוצרת חייבים לעבור שתי בדיקות לפני שהם להירשם לכתיבת תזה. בדיקה אחת מבוססת על רשימת קריאה משותפת לכל תוכניות כאלה. הבדיקה השנייה היא באזור של ריכוז. בתוך אנגלית והאמריקנית הספרות, הבאה ניתן לבחור:... [-]


תואר שני בפסיכולוגיה בפסיכולוגיה תעשייתית / ארגונית

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים November 2018 הפיליפינים Dumaguete

המחלקה לפסיכולוגיה מציעה תואר שני לאמנויות בפסיכולוגיה גדולה בתעשייה / פסיכולוגיה ארגונית. תכנית זו נועדה להכין אנשי מקצוע להשתמש בידע שלהם במדע הבסיסי של פסיכולוגיה בעבודתם, בין אם בתעשייה, בית ספר, ממשלה, סוכנויות קהילה, או ההגדרה הקלינית. [+]

המחלקה לפסיכולוגיה מציעה תואר התואר שני בפסיכולוגיה בתעשייה גדולה / פסיכולוגיה ארגונית.

תכנית זו נועדה להכין אנשי מקצוע להשתמש בידע שלהם במדע הבסיסי של פסיכולוגיה בעבודתם, בין אם בתעשייה, בית ספר, ממשלה, סוכנויות קהילה, או ההגדרה הקלינית. הקורסים מאורגנים סביב התיאוריות והעקרונות של התנהגות אנושית עם דגש על תרבות מקומית ויישום מעשי.

מבחן כניסה כללית מנוהל וראיון מבקש מתנהל. הכשרה וניסיון בעבודה הם יתרון נוסף. אישורי אקדמיים לתואר ראשון מוערכים. ... [-]


MSc

מגיסטר למדעים בביולוגיה ימית

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים November 2018 הפיליפינים Dumaguete

כיסוי של בחינות מקיפות [+]

כיסוי של בחינות מקיפות

מספר כולל של נושאים = 6

אלמנטים של מחקר מבוא תיאורטי ומעשי לחקירות מאורגנות; שיטה נכונה של איסוף נתונים והערכות של תוצאות רלוונטיים. אוקיאנוגרפיה הביולוגית מערכות ביולוגיות ותהליכים בים; המבנה של מערכות אקולוגיות ימיות והזרימה הביולוגית של אנרגיה וחומר בגורמים טבעיים ומעשה ידי אדם שונים; דגש עיקרי על אקולוגיה מערכות, synecology, אקולוגיה אוכלוסייה, ואקולוגיה פיזיולוגית. אוקיאנוגרפיה הפיסית תיאור השוואתי ודינמיקה פיזית של האוקיינוסים; תאוריות של שידורי אנרגיה ותנועות התוצאה כגון זרמים, גלים, גאות ושפל ו; מכשור בחקירות ימית. אוקיאנוגרפיה הביולוגית סיסטמטיקס ואבולוציה האנטומיה והפיזיולוגיה של בעלי חיים ימיים או אנטומיה ופיזיולוגיה של צמחים ימיים [-]

מגיסטר למדעים בניהול משאבי החוף

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים November 2018 הפיליפינים Dumaguete

כיסוי של בחינות מקיפות: 6 נושאים [+]

כיסוי של בחינות מקיפות:

מספר כולל של נושאים = 6

מערכות אקולוגיות מתמקד במערכות האקולוגיות השונות, המרכיבים ויחסי הגומלין ביניהם, עם דגש מיוחד על מערכות אקולוגיות חופיות פרספקטיבות חברתיות-תרבותיות של CRM עקרונות וטכניקות של ה- CRM אלמנטים של מחקר הקדמה של עקרונות היסוד של מחקר מדעי, לרבות טכניקות באיסוף, הניתוח והצגה של נתונים נושא אחד מנושאים עיקריים נושא אחד מקורסי בחירה [-]

Videos

Your Silliman Experience