Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro , הממוקמים בוילה ריאל , הידועה יותר בשם UTAD , היא מוסד שמכוון ליצירת, שידור והפצה של תרבות, ידע ומדע. היא ממוקמת באזור מתפתח, ומטפחת את היזמות, בקשר הדוק עם הקהילה, האורגניזמים שלה, המוסדות והמארג העסקי שלה, מעמיקה את הידע המדעי, מפתחת טכנולוגיה ומקדמת חדשנות, המבקשת להגיב לבעיות ולאתגרים הגלובליים, הלאומיים והאזוריים .

ממוקם בקמפוס אקולוגי שהוא אחד הגנים הבוטניים הגדולים באירופה, יש בו מתקנים מודרניים, ספריות, מעבדות, שירותים מקוונים, מתקני ספורט ומציע הזדמנויות רבות בתחומי הספורט והתרבות, הנגישים לתלמידיו, למורים ולחוקרים ולמקומות אחרים. עובדים, כמו גם את הקהילה כולה.

יש לה שירותי פעולה חברתית המצטיינים למצוינות, המאפשרים גישה למלגות, מגורים אוניברסיטאיים מודרניים, בתי קפה, מסעדות, חדרי מחשב ותמיכה בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה והתזונה. תלמידי UTAD הם נכסים חשובים בחיים האקדמיים.

ההיסטוריה של Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro ( UTAD ) מתחילה להימשך ב- 6 ביוני 1973, כאשר הוזכרה הצעה שכבר הזכירה את הקמת המכון הפוליטכני של Vila Real (IPVR) . כעבור פחות משנה, ב -2 במארס 1974, נחנכה ועדת ההתקנה הראשונה של המכון, וב -2 בדצמבר 1975, השנה הראשונה לתואר ראשון בייצור צמחים, ייצור בעלי חיים וייצור יערות .

ב -14 בספטמבר 1979, ה- IPVR הועלה למכון האוניברסיטה, אימץ את ייעודו של המכון הטכנולוגי של טראס-אוס-מונטס ואלטו דורו (I UTAD ). פחות מעשר שנים לאחר מכן, בהוקרה על פעילותה UTAD בתחומי ההוראה והמחקר המדעי והטכנולוגי, היא הועלתה לקטגוריה של האוניברסיטה, ב -22 במרץ 1986. UTAD , Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro .

למרות היותה אחת האוניברסיטאות הצעירות בארץ, היא זכתה, בפנורמה הלאומית והבינלאומית, לאזור שהוכר כמרכז אקדמי של חדשנות ואיכות, עם חזון אסטרטגי לעתיד, המתבונן גם בפיתוח האזור שבו הוא משולב.

הדאגה לפיתוח אזורי התמקדה בעיקר בהעברת ידע, למעשה בתחרותיות ובאטרקטיביות של השטחים, כגון פארק המדע והטכנולוגיה "פארק רג'יה דורו" והמרכז למצוינות גפן ויין, אלא גם ביצירת שטחים לקראת הדגירה מראש של חברות, עידוד יזמות וקידום קשרים לעולם העסקים כמקור פוטנציאלי להחדרת סטודנטים לשוק העבודה.

התוכנית האסטרטגית לתקופת ארבע השנים 2017-2021 הניחה שאיפה לחדש את עצמה, למנף את כל משאביה, ולאשר מחדש את תפקידה כמוסד התייחסות וכסוכן של לכידות טריטוריאלית. אבל, גם המאשר את עצמו כמו Eco-University, מתפקד בקמפוס אקולוגי עם ניהול איכות למופת, שם ניתן לראות מינים מגיע מארבע פינות העולם.

לסטודנטים מיותר מ -40 מדינות יש מגוון רחב של קורסים המוצעים בארבעה בתי ספר מבוססי אוניברסיטאות - מדע אגררי וטרינרי, מדעי הרוח והחברה, מדע וטכנולוגיה ומדעי החיים והסביבה - ובית ספר של טבע וטכנולוגיה - בית הספר לבריאות - כמו גם מגוון רחב של תשתיות איכות.

ההצעה החינוכית כוללת את הקורסים לתואר אקדמי המקודמים ומתואמים על ידי בתי הספר, כלומר 32 מחזור ראשון, 3 תואר שני משולב, 41 מחזור 2 (תואר שני) ו 19 מחזור 3 (דוקטורט). מכללת הדוקטור, יחידת מחקר ומחקר חולפת, מניחה תיאום של פעילויות הוראה ומחקר ברמת הדוקטורט והדרכה מתקדמת, בתיאום הדוק עם בתי הספר ומרכזי המחקר

UTAD גם מארחת שישה מרכזי מחקר ושמונה מרכזים של מרכזי מחקר של אוניברסיטאות Aveiro, ביירה הפנים, קוימברה, ליסבון, Minho ו פורטו, מוכר על ידי הקרן למדע וטכנולוגיה (FCT).

מה שמבדיל אותנו

  1. המוסד הראשון להשכלה גבוהה באזור צפון פורטוגל;
  2. הוא נולד כפוליטכניקה חקלאית בשנת 1973 וגדל כאוניברסיטה, ומציע כיום כ -100 סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני ושלישי;
  3. היא מפתחת מחקרים ומקדמת את הערכת הידע והחדשנות, באמצעות מרכזי מחקר שהוכנסו לרשת הארצית ועם קשרים בינלאומיים נרחבים;
  4. זה ביססה את היחסים עם העיר וילה ריאל ואת האזור כולו, להיות מעורבים מאוד בפיתוח שלה;
  5. הוא הפך חווה ישנה בקמפוס שהוא אחד הגנים הבוטניים הגדולים ביותר באירופה, שם אנו יכולים לצפות במינים מארבע כנפות העולם;
  6. יש לו מתקנים מודרניים, ספריות, מעבדות, שירותים מקוונים, ציוד ספורט ומציע הזדמנויות רבות בתחום הספורט והתרבות;
  7. זוהי מערכת אקולוגית למידה המורכבת מידע רב-תחומי ובית ספר המעריך את יחסי הקרבה בין יותר מ -500 מורים לבין 7000 הסטודנטים הבאים מפורטוגל וכ -40 מדינות;
  8. אתה נמצא בעיר בטוחה, עם חיבורים קלים למדינה ובחו"ל, ועם איכות חיים גבוהה;
  9. היא מציעה שירותי פעולה חברתית המצטיינים למצוינות, עם בתי מגורים מודרניים באוניברסיטה, בתי קפה, מסעדות, חדר מחשבים, גישה למלגות ותמיכה בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה והתזונה;
  10. היא פועלת ברשת עם האוניברסיטאות של פורטוגל, אירופה והעולם, שילוב כמה קונסורציומים פעיל בקידום פרויקטים בשותפות.

מיקומים

וילה ריאל

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

כתובת
Quinta de Prados
Vila Real

5000-801 וילה ריאל, מחוז וילה ריאל, פורטוגל
אתר אינטרנט

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך