ISEG - Lisbon School of Economics & Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ISEG - בית הספר לכלכלה של ליסבון

בית הספר הראשון לכלכלה וניהול בפורטוגל, ISEG שייך לאוניברסיטת ליסבון, האוניברסיטה הפורטוגזית הגדולה ביותר. ISEG ליסבון מוכרת ומוסמכת בינלאומית על ידי AACSB ו- AMBA, ועומדת בסטנדרטים הטובים ביותר להשכלה גבוהה. מרכזי המחקר של ISEG דורגים היטב על ידי מועצת המחקר הפורטוגזית (FCT).

עם סגל מנוסה ומוכן היטב סטודנטים מיותר מ -70 מדינות תורמים לסביבה אקדמית בינלאומית הולכת וגוברת והולכים ומנצלים את מצוינות בית הספר ומיקומם. ISEG ליסבון כוללת בניינים מודרניים מעולים בלב ליסבון, ממש ליד הפרלמנט והנהר טאגוס, בשכונה תוססת ומלאת חיי חברה, עסקים ותרבות.

ב- ISEG תוכלו למצוא תרבות של מצוינות והישגיות, לצד אקלים של הכלה ושיתוף פעולה. זה נעשה על ידי שיתוף פעולה הדדי של סטודנטים, סגל וצוות.

ISEG הוא ספר מוכן בעתיד: עם שילוב ייחודי של מיומנויות כמותית contextualization החברתית של החלטות כלכליות וניהוליות, ISEG של סגל, אנשי מקצוע, סטודנטים ובוגרים נמצאים בחזית של מי לטפל 17 מטרות לפיתוח ברות הקיימא של האו"ם (SDGs) עם הלך רוח יזמי ושיתופי פעולה.

125913_ISEG_campus12.png

שלוש הסיבות המובילות ללמוד כאן

 1. ISEG זוכה להכרה בינלאומית בזכות הסטנדרטים הגבוהים שלה בתחום ההוראה והמחקר.
  ISEG עוקב אחר התקנים הבינלאומיים הטובים ביותר בתוכניות ההוראה שלו ובמחקריו: בית הספר מוסמך על ידי AACSB (איגוד בתי הספר למכללות מתקדמות לעסקים), הבחנה שנערכת על ידי רק 5% מבתי הספר לעסקים בעולם, ה- MBA ISEG מוסמך על ידי AMBA, והתכניות שלנו מוכרות על ידי גורמים בינלאומיים נחשבים רבים (למשל, תוכנית השתתפות באוניברסיטה CFA, IFoA - מכון ופקולטה לאקטוארים, PMI - מכון לניהול פרויקטים, RICS - מוסד מלכותי של מודדים מוסמכים). בראש סדר העדיפויות, יכולת ההעסקה של בוגרינו.
 2. ISEG ממוקם במרכז ליסבון, ושייך לאוניברסיטת ליסבון
  ISEG ממוקם ממש במרכז ליסבון, עיר בירה אירופאית תוססת ומגניבה. זה המקום המושלם ללמוד בו אם אתם מחפשים סביבה שקטה וחמה בבית הספר; אך במקביל, תוטמע במרכז עיר גדולה. הקמפוס היפה וההיסטורי שלנו נמצא ליד הפרלמנט, בתי עסק, מוזיאונים, קניות, מסעדות וברים והנהר טאגוס. ISEG הוא בית הספר לכלכלה וניהול של אוניברסיטת ליסבון, האוניברסיטה הפורטוגזית הגדולה והמדורגת.
 3. תרבות של מחויבות לעולם טוב יותר
  ISEG מקדמת תרבות של סולידריות ושיתוף פעולה, הכוללת את קהילת הסטודנטים, בוגרים, סגל, שותפים בינלאומיים ורשת עסקית רחבה. בית הספר נוקט בגישת רבים להוראה ומחקר ומעודד פיתוח סינרגיה בין תחומים מדעיים. בכל מה שאנחנו עושים, אנו מחויבים עמוק ליעדי פיתוח בר-קיימא של האו"ם. במשך דורות פיתחנו מחדשים ומובילים בפורטוגל ובמקומות אחרים. עם גישת הרבים שלנו, אנו עוזרים בפיתוח מחשבות פתוחות לעולם טוב יותר!

עובדות מפתח

 • חלק מבין 5% מבתי הספר לעסקים עם הסמכות AACSB ו- AMBA.
 • 240 סגל.
 • 4500 סטודנטים.
 • 20% מהסטודנטים הבינלאומיים.
 • שיעור תעסוקה של 98% ברמת הרווקים.
 • 6 מרכזי מחקר.
 • במקום הראשון בדירוג כלל מאמרי הכלכלה והניהול שפורסמו בפורטוגל (Web of Science and Scopus).
 • 150 הסכמי שותפויות עם בתי ספר נחשב ברחבי העולם.

סגל

סגל ה- ISEG מתגאה באחוז הגבוה ביותר של בעלי תואר שלישי בארץ, כאשר הרוב התקבל במוסדות בינלאומיים ידועים. הדבר בא לידי ביטוי בהכוונה הבינלאומית של פעילויות המחקר שלהם ובהוראתם.

כמו הספר הפורטוגלי עם רוב הפרסומים בכתבי עת בינלאומיים יוקרתיים, המחקר של ISEG הוא ברמה עולמית. יש 6 מרכזי מחקר בתחומי הניהול, הכלכלה, המתמטיקה ומדעי החברה.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

הסטודנטים והתכניות שלנו

ISEG היא סביבה רב-תרבותית בה כ -20% מהתלמידים הם בינלאומיים. בבית הספר לומדים למעלה מ -4,500 תלמידים העוקבים אחר מספר רב של תארים, מהם לא מעט נלמדים באופן מלא באנגלית: 3 תואר ראשון (כלכלה, פיננסים, ניהול), 10 תואר שני, מתוכם 4 חדשים לגמרי בשנת 2020. ISEG גם מציע 4 תכניות לתואר שני ושני תואר שני הנלמד בפורטוגזית, ו -8 דוקטורטים. תכניות, 6 בתחומי לימוד מרכזיים, וכן 3 בשיתוף עם אוניברסיטאות אחרות.

סטודנטים, חוקרים ועובדים כאחד מעודדים לרכוש כל העת ידע חדש ולהתמודד עם האתגרים ההופכים עולם טוב יותר.

הקמפוס שלנו

בית הספר מורכב ממספר מבנים במתחם אדריכלי מקסים. ISEG שוכן במנזר לשעבר, המרה יפה כדי לספק מתקנים מודרניים נבנה תוך שמירה על אופי ותכונות של המבנים המקוריים. בניינים מודרניים יותר להשלים את הנוף. אנו מעריכים מאוד את הגיוון התרבותי ומקדמים בקביעות פעילויות מחוץ לבית, כולל סדנאות, קונצרטים, תערוכות, ספורט, שירות קהילתי, הכנת התלמידים שלנו לעולם המשתנה. הקהילה הרב-תרבותית שלנו משיגה עוצמה ורעיונות מחיוניותה של ליסבון! ליסבון היא אחת הערים האטרקטיביות ביותר באירופה, שבה ניתן למצוא מסורת, רומנטיקה, תרבות, בידור ורגשות / חוויות גדולות תחת שעות ארוכות של אור שמש מבריק ויפה יפה.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

בוגרים

ISEG ידועה יותר בזכות בוגריה הנכבדים - בית הספר יצר יזמים בולטים, מנהיגים בתחום העסקי והמשק מאז שנת 1911 - ובשל הרוח יוצאת הדופן של שיתוף פעולה והבנה הדדית שמטפחים, בבית ספר המקדם דיון מושכל עם ריבוי נקודות מבט ומתודולוגיות.

השנים הבאות בחיי ISEG יהיו מאתגרים ומרתקים בשאיפה לתרום באופן פעיל לארגונים טובים יותר ולעולם טוב יותר - שתמיד היה חלק מה- DNA של ISEG - ולהיות זוכה להכרה בינלאומית בזכות כך. המחקר שלנו וההוראה שלנו ישקפו שאיפה חדשה זו להיות מרכזית בעיר ליסבון, למדינתנו ולעולמה הגלובלי של אלה שיש להם סיבה ולנהל עסקים עם מטרה.


גלה מידע נוסף על ISEG - בית הספר לכלכלה וניהול של ליסבון על ידי מילוי פרטיך ובית הספר יצור איתך קשר.

אנו מצפים לפגוש אתכם בקמפוס שלנו בליסבון!

מיקומים

ליסבון

כתובת
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 ליסבון, ליסבון, פורטוגל
אתר אינטרנט
טלפון
+351 21 392 5800

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות