Polytechnic Institute of Tomar

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה

המכון הפוליטכני של טומאר נוצר בשנת 1973, אלא בגלל המהפכה פורטוגזית בשנת 1974, בתהליך של התקנה לא התממש.

בשנת 1979, הוקם כבית הספר לטכנולוגיה של טומאר (ESTT), לא משולב, ההתקנה שועדה ימונה רק בשנת 1982 בהיקף של הנשיא, פרופ 'פצ'קו דה אמור, ותנועות, ד"ר חוליו Dias das Neves וד"ר אוקטובר מריה לעשות רוסאריו Baaeta נבס. הקורסים הראשונים שנפתחו בשנת 1986.

הפוליטיקה של השכלה גבוהה בפורטוגל מוגדרת שיכול להיות רק הפוליטכני לפי מחוז וכך בשינה 1985, ESTT היה משולבת בהפוליטכני של Santarém. מאוחר יותר, בשנת 1994, שמו שונה לבית הספר לניהול הטכנולוגיה וטומאר (ESTGT).

בשנת 1986 נכנס לפעולה תוכניות לתואר הראשון הראשונות של IPT: עסקים וניהול (ראש פרופ 'חוסה ריביירו מנדס), הבנייה (ראש פרופ' אנטוניו Paiva) ועיסת נייר טכנולוגיה (ראש פרופ 'רוי סנטה Ovaia), עם סך של כ -90 תלמידים . בשינה 1987 נכנס לפעולה התכנית לתואר הראשון של Graphic Arts (ראש ד"ר אנטוניו Guilhermino פירס) ו, בשנת 1988, במהלך התמחות ללימודים באמנות, ארכיאולוגיה ושיקום (ראש פרופ 'לואיס Osterbeek).

בשינה 1996, הממשלה דאז חינוך והמדע, אדוארדו Marçal Grilo, עשתה לפרסם את היצירה של המכון הפוליטכני של טומאר (IPT), עם בית הספר לניהול (ESGT) ובית הספר לטכנולוגיה (ESTT), שניהם בטומאר, עכשיו בקמפוס החדש שלה, בתוקף מיום 1 ינואר 1997. היה שם פרופ 'ד"ר של הנשיא פצ'קו דה אמור, והצביע לעוזריו פרופסור חוסה Faria פאיחאו, פרופ 'חוסה ריביירו מנדס, מצטברים עם הנהלת בית הספר לניהול, והפרופסור רוי סנטה Ovaia מצטבר עם הנהלת בית הספר לטכנולוגיה.

החוקים של IPT ושל בתי הספר יש עכשיו אושרו ופרופסור Conceição פורטונטו לקח את הכיוון של ESGT והפרופסור לואיס Merca הניחה לכיוון ESTT.

בשנת 1999, נוצר בIPT, בית הספר לטכנולוגיה של אברנטס (ESTA), בבימויו של פרופ 'Eugenio פינה דה אלמיידה. בשנת 2005, התמנה לעמוד בראש ESTA, פרופ 'מיגל פינטו דוס סנטוס.

בבחירות 2005, נבחר לנשיא פרופ 'אנטוניו פירס דה סילבה.

בבחירות 2010 נבחר הנשיא הנוכחית Eugenio פינה דה אלמיידה. דירקטוריון מונו לפרופסור ESTT João Coroado, לESGT פרופ Conceição פורטונטו ולESTA, פרופ 'לואיס פריירה.

משימה

1 - המכון הוא מוסד טכניון להשכלה גבוהה באזור האירופי להשכלה גבוהה, הניתן מיומנויות בתחומי מדע, טכנולוגיה, אמנויות ומדעי רוח, מלכתחילה, להתחרות complementarily להשכלה גבוהה של הסטודנטים שלהם, ייצור של ידע, כישורים, יכולות ומיומנויות שימושיות, מכין אותם ל שוק עבודה ולמימוש אזרחות פעילה בחברה דמוקרטית.

2 - המכון הפוליטכני של טומאר עדיין לוקח כמשימתה: גישה להרחבת ידע לטובת פרט והחברה באמצעות מחקר, חינוך ושיתוף פעולה בפרויקט להכשרה גלובלית של הפרט; השתתפות פעילה בבניית אזור אירופאי של מחקר וחינוך, ומודל של פיתוח אזורי המבוסס ביצירה, החדשנות ושיפור של ידע מדעי וטכנולוגי.

3 - כחלק ממילוי משימתה IPT:

  • אל מעריכים את עבודתם של החוקרים, הסגל וצוות שלו, מגרה הכשרה אינטלקטואלית ומקצועית של תלמידיה ו, מבטיח את התנאים לכל אזרחי כדין מוסמכים שצריכים לקבל גישה להשכלה גבוהה ולימודי המשך;
  • לקדם את הניידות היעילה של סטודנטים ובוגרים, הן ברמה הלאומית ובינלאומית, במיוחד בתחום ההשכלה הגבוה באירופה ובקהילה דוברי פורטוגזית;
  • להשתתף בפעילויות ברשת לחברה, בפרט להפצה והעברה של ידע, כמו גם ניצול כלכלי של ידע מדעי;
  • לתרום להבנה הציבורית של מדעי הרוח, אמנויות, המדע וטכנולוגיה, קידום וארגון פעולות לתמיכה בהפצת התרבות הומניסטית, אמנותית, מדעית וטכנולוגית, ומתן המשאבים הדרושים למטרות אלה.

עובדות ואישים

התייחסות במכון הפוליטכני של טומר היא פרופסור חוסה Bayolo פצ'קו דה אמורה, להיות הנשיא של המוסד מאז תחילתה בשנת 1982 עד לשנת 2005. IPT לייחס את שמה לאולם המרכזי.

פרופ 'אנטוניו פירס דה סילבה הייתה הנשיא של שנייה בין 2005 ו -2010, חבר של היום של המועצה המפקחת ויו"ר לשכת התמיכה לנשיאות.

פרופ החולי Dias das Neves שייך 1982-1996, לניהול IPT, שהוקצה את שמה לO106 אודיטוריום. שייכים למועצה הכללית עד שנת 2014.

פרופ 'הראשון, לואיס אוליברה Dias, נכנס לתפקידו ב -27 בפברואר 1984.

אופליה פריירה הייתה הראשית הראשונה של שירותים מנהליים

כמה עובדות ומספרים:

• בשנת 1982 המשרד הראשון היה בהחזקת חדר בטמפלר מרכז הסחר באלמדה מרס 1 בטומאר.

• בשנת 1984 יתחילו restauration של הבניין הראשון של IPT בAvenida קנדידו Madureira, לוקח, שיהיה שנרכש בשנה שלאחר מכן.

• בשנת 1986 נכנס לפעולה תוכניות לתואר הראשון הראשונות של IPT: עסקים וניהול (ראש פרופ 'חוסה ריביירו מנדס), בנייה (ראש פרופ' אנטוניו Paiva) ועיסת נייר טכנולוגיה (ראש פרופ 'רוי סנטה Ovaia), עם סך של כ -90 תלמידים.

• בשינה 1987 נכנסה לפעולה התכנית לתואר הראשון של Graphic Arts (ראש ד"ר אנטוניו Guilhermino פירס) ו, בשינה 1988, במהלך התמחות ללימודים באמנות, ארכיאולוגיה ושיקום (ראש פרופ 'לואיס Osterbeek).

• בשנת 1988 יצא לאור מדריך הסטודנטים הראשון.

• בשנת 1989 הבוגרים הראשונים עזבו בוגרים לשוק העבודה. Joaquim פומבו, מעסקים וניהול, José Casimiro פריירה, ויטור גספר וNatércia סנטוס, מעיסת נייר טכנולוגיה, ואורלנדו לופס דה פונסקה, מבנייה הם הבוגרים הראשונים, היום פרופסורים או טכנאים גבוהים לעבוד בIPT.

• בשנת 1989 השיק את קמפוס אבן IPT הראשון בטומאר והכיתות הראשונות החלו בקמפוס זה בשינה 1991.

• בשנת 2014 IPT יש להציע 21 רווקים, 17 קורסים טכנולוגיים תחום תואר שני 21 ו. ישנם כ 3000 תלמידים.

• עד 2014, IPT כבר נרשם כ -13,000 תלמידים, ובוגרים כבר היו מעל 10,000.

פרסים

המכון הפוליטכני של טומאר זכה במספר פרסים והבחנות, בין אם כמוסד, או בבתי הספר שלהם או הקורסים שלהם.

  • המכון הוענק על ידי הנציבות האירופיות עם רישומם (מערכת העברת אשראי אירופאית) לייבל, כלומר ההכרה בשימוש מצוין של מערכת העברת אשראי האירופית. אנחנו אחד של המוסדות להשכלה אירופאית עם mobilities הטוב ביותר באירופה עם רכישת מיומנויות הכרת אשראי בהתאמה. אשראי אחד מתאים ל25-30 שעות העבודה בתחום שיפוט נתון הקמת ידע חינוכית, הבנה ויכולת שהתלמיד צריך ללמוד בהצלחה. נקודות שנצברו באימון בIPT מוכרות למצוינות באירופה ויש לנו הסכמים עם מוסדות להשכלה גבוהים בבלגיה, בולגריה, סלובניה, צ'כיה, ספרד, סלובקיה, צרפת, הונגריה, איטליה, ליטא, פולין, רומניה, שוודיה וטורקיה.
  • המכון הוענק על ידי הנציבות האירופיות עם DS לייבל (מוסף דיפלומה), כלומר ההכרה בהנפקה של מוסף דיפלומה מעולה, אשר מפיק מידע לסטודנט הכשרת תכנית לימודים נוסף. מוסף הדיפלומה הבינלאומית משפר שקיפות ומאפשר הכרה אקדמית ומקצועית של כישורים. מאפשר לתאר את הטבע, הקשר, רמה, תוכן ומעמד שהסטודנט השלים את כישורי התעודה שנושא.

בשנת 2008 קיבלנו את פרס הזהב של הקורס האינטנסיבי ארסמוס לניהול איכות של מורשת תרבותית.

ארסמוס מונדוס, בשנת 2004, שהיינו הקבוצה הראשונה שנבחרה על ידי הנציבות האירופיות.

בשנת 1994 IPT קיבל את פרס ארסמוס, על ידי פעילות הפרופסור לואיס Osterbeek.

במספר פרסים בעיצוב ותיעודי וידאו הוקצו לתלמידי IPT.

מיקומים

תומר

Instituto Politécnico de Tomar

כתובת
Estrada da Serra | Quinta do Contador
תומר, מחוז סנטארם, פורטוגל
אתר אינטרנט
טלפון
+351 249 328 100

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: