Polytechnic of Leiria

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

טבילה בליריה

האם ידעת כי סטודנטים מ -70 מדינות שונות בחרו Polytechnic of Leiria כאפשרות המחקר הראשונה שלהם? למד מדוע פורטוגל היא היעד המושלם ומדוע ללימודים Polytechnic of Leiria עשויה להיות חוויה אמיתית המשתנה.

Leiria היא היעד שלך. ממש באמצע הכל, יש לך שפע של פעילויות כדי לחוות בקרבת מקום. החוף הטוב ביותר לגלוש, רכיבה על כביש אטלנטיק, הגדול ביותר במדינה עם 62 ק"מ ארוכה, טיולים, ביקור כפרים היסטוריים קסום ... לעסוק עצמך באורח חיים חדש, בנוף חדש.

ליריה היא שילוב בין עבר לעתיד. בטיחות, איכות חיים גבוהה ורב תרבותית. Leiria היא עיר אוניברסיטה תוססת לא רק ללמוד, אלא גם לחיות! שני המונומנטים הפורטוגליים היפים ביותר, מנזר Batalha ומנזר Alcobaça, המסווגים על ידי אונסק"ו כאתרי מורשת עולמית, נמצאים באזור.

ב curves של נהר ליס הם מקומות בילוי מוסתרים כמו פארקים ובתי קפה לשבת ולהירגע. לכו עם הזמן למרכז ההיסטורי, כדי להשתתף בבתי קפה, ברים מרהיבים ונופים מרהיבים של הטרסה. בצעד הערב מהקופסה והתערובת בעצמכם עם סטודנטים מקומיים ובינלאומיים אחרים בכיכר רודריגז Lobo הייחודית.

על Polytechnic of Leiria

ליריה היא גם עיר לימוד עם מוסד חינוך מהשורה הראשונה: Polytechnic of Leiria . יתר על כן, Polytechnic of Leiria יש הזדמנויות מלגה לסטודנטים בינלאומיים.

בעיר גרים כ- 11,500 תלמידים הלומדים במטה Polytechnic of Leiria ושלושה מבתי הספר שלה: בית הספר לחינוך ומדעי החברה, בית הספר לטכנולוגיה וניהול. סטודנטים מלמעלה מ -70 מדינות שונות בחרו Polytechnic of Leiria כיעד הלימוד שלהם, ובכך בחרו בעצמם גם חינוך מצוין וגם חוויה משתנה חיים.

ה- Polytechnic of Leiria הוא מוסד ציבורי להשכלה גבוהה המציע תוכניות ברמה הראשונה והתואר השני. ה- Polytechnic of Leiria המיועד לסטודנטים של ימינו, מציע מתקני לימוד מהמאה העשרים ואחת: חמישה קמפוסים בארבע ערים שונות המציעים מתקני למידה יוצאי דופן, יותר מ -130 מעבדות היי-טק המצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, שיטת הוראה חדשנית ושמירה ידידותית, קרובה אווירה. אזכור מיוחד לאלה שאוהבים מכוניות מכיוון Polytechnic of Leiria יש את מעבדת הרכב ההנדסית הטובה ביותר במדינה. Polytechnic of Leiria יש Polytechnic of Leiria פעולה עם מספר חברות, כמו סיסקו, פיניקס קונטקט, אורקל וסימנס. מותגים אלה, ועוד, החליטו ליישם אקדמיות Polytechnic of Leiria , שיכולות להניח את היסודות בשבילכם להצליח בקריירה שלכם. זה כרוך גם במסלולי חינוך, בהם התלמידים יכולים לבלות זמן בעבודה ולמידה בסביבה עסקית.

האזור עשיר בענפי פלסטיק, קרמיקה וזכוכית, תבניות, הנדסה, דיג, תיירות, מזון וביוטכנולוגיה. עם ההקשר היזמי הזה, ליריה מציעה הזדמנויות רבות לסטודנטים ולחוקרים. האזור בכלל יש רמה גבוהה של workability.

Polytechnic of Leiria ניתן לבחור בין מספר תחומים: מעולם העסקים, אמנות, חינוך, תיירות, בריאות, ספורט או מדעי החברה. Polytechnic of Leiria יש מתקנים מהמעלה הראשונה, צוות קרוב ומחויב לסייע לסטודנטים להסתפק בחיים חדשים מחוץ לבית.

חמישה בתי ספר, בארבע ערים מפוארות לא רק כדי ללמוד אלא לחיות ולאהוב.

העתיד הקריירה לקוחות פוטנציאליים

Polytechnic of Leiria גאה להיות שותפויות בתעשייה: רבים מן הקורסים שלנו יש שותפויות עם חברות מובילות הנחת היסודות לך לחרוג. סיסקו, פיניקס קשר, אורקל, סימנס הם רק כמה מן המותגים הגדולים שהחליטו ליישם אקדמיות במוסד שלנו.

אנו נמצאים גם באזור בעל דינמיות כלכלית גבוהה: רמת תעסוקה גבוהה באזור עשיר בפלסטיקה, קרמיקה וזכוכית, תבניות, הנדסה, דיג, תיירות, מזון וביוטכנולוגיה.

Polytechnic of Leiria יש גם פלטפורמת IT שמטרתה לקדם את יכולת העבודה של התלמידים שלה.

תמיכה בשפה האנגלית

הקורס האנגלי לימד את הקורס מחייב את התלמידים להפגין בקיאות באנגלית.

מתקנים והסדרי תמיכה

Polytechnic of Leiria יש מתקנים טובים והסדרי תמיכה כדי לסייע לתלמידים להתיישב לתוך חיים חדשים מחוץ לבית.

מתקני המחקר של המאה העשרים ואחת: חמישה מתקני קמפינג יוצאי דופן. יותר מ -130 מעבדות היי טק מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

הוראה חדשנית: השקענו במתקני סטודנט מתקדמים ובטכנולוגיה העדכנית ביותר, בניסיון להביא את הקורסים שלנו לחיים. ESTM בית הספר ואת יחידת הלמידה המקוונת שלנו הם רק שניים מהם.

שירותי ICT: חינם WI-FI בכל הקמפוסים, אולמות מגורים, מימיות Polytechnic of Leiria אחרים Polytechnic of Leiria חללים Polytechnic of Leiria .

שירותים רפואיים: Polytechnic of Leiria מספק את התנאים המבטיחים את בריאותכם פיזית ופסיכולוגית, ולכן אנו מציעים עלויות מופחתות, תמיכה בתחומים ספציפיים כגון אבחון ומניעה, וכן ייעוץ פסיכואנליטי.

מתקני ספורט: Polytechnic of Leiria נותן לסטודנטים את ההזדמנות להתאמן במגוון רחב של ספורט באמצעות מגזר הספורט של שירותי תמיכה לסטודנטים.

Canteens: Polytechnic of Leiria מציעה מספר יחידות מזון, באמצעות שירותי התמיכה בסטודנט שלה. האפשרויות הן מגוונות: חמש מנות, 9 ברים, שתי מסעדות ומזנון. לתלמידים יש גישה לשירות הארוחות, במחיר זול מאוד. במסעדות, ארוחות מלאות מסופקות במחירים חברתיים (הארוחה המלאה כוללת: מרק, מנה עיקרית, סלט, לחם, פירות או קינוח ומיץ) ובברים יש תפריטים עם מחירים מסובסדים. יש רצון קבוע לגוון ארוחות, מנסה להבטיח תפריטי תזונה מאוזנת ולשפר את רמת שביעות הרצון של התלמידים.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

מיקומים

ליריה

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

כתובת
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 ליריה, מחוז ליריה, פורטוגל
טלפון
+351 244 830 010

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך