Read the Official Description

מצוינות אקדמיות, מקצועי רלוונטיות וחדשנות

ברוכים הבאים ל מרכז הבינתחומי ללימודי עסקים במחלקה ללימודים בינלאומיים של בית הספר אני Mieszko חינוך והמינהל. אנו מודים לך על התעניינותך בתוכניות שלנו.

המרכז שלנו יוצא להיות בית ספר לעסקים לתואר שני בינלאומיים מובילות שנהנה מהאנרגיה והחדשנות של מוסד גבוה פרטי מוביל למידה. הוא מציע חיתוך קצה הוראה ויכולת מחקר במגוון רחב של נושאים הנוגעים לניהול מדע. יותר מ 4500 תלמידים להשתתף בבית ספר Mieszko אני חינוך והתוכניות של המינהל. אנו מציעים שתי תוכניות בשפה אנגלית: תואר שני במשפטים וניהול בינלאומי (שנתיים התמזגו תכנית למידה) ו תואר שני בשיווק וניהול שרשרת אספקה (שנה אחת מעורבבת תכנית למידה).

המרכז משתמש בגישה משולבת, רב-תחומית, המשלבת מחקר, בפועל, ובהוראה בתכנית הלימודים. אנו מבקשים איזון בין איכות אקדמית הגבוהה ואת הרלוונטיות מקצועיות הניתנות על ידי קרובה אינטראקציה עם העולם העסקי. אנו מתמקדים ביצירת סביבת למידה שמטפחת כישורים הניהוליים ויזמיים של התלמידים, כמו גם תחושה של אחריות הגלובלית וחברתית. הגישה נותנת לסטודנטים את כלים, כישורים וניסיון מעשי לנהל בהצלחה, להוביל ולתקשר בעולם התחרותי ומחובר יותר ויותר של היום.

לומד במרכז שלנו, אתה בלב של שתי ערים אירופאיות: פוזנן ווורשה, שם הקורס מועברים. הם חדורים בהיסטוריה ובתרבות, עשירים בבתי קפה, מסעדות, מתקני קניות, ולספק תחבורה מודרנית, הכולל חיבורי חברת תעופה. תאהב אותך ללמוד ולחיות שם.

צוות שלנו עומד לרשותכם כדי להתמודד עם כל שאלה שיש לך ולעשות המחקר שלך איתנו חוויה פורה ומהנה שתעשיר את כולנו באופן מקצועי ואישי.

יאנוש מוזיאל, קנצלר

גישת למידה מעורבב

ה מרכז הבינתחומי לתוכניות "לימודי עסקים נועד לענות על צרכי המקצועיים שלך ומחויבויות אישיות. אתה נהנה מלמידת פנים אל הפנים במהלך סדנאות מגורים מתוכננות. אלה משלימים תקופות מקוונות אינטראקטיביות המספקות אינטראקציה המרבית בין סטודנטים ואנשי סגל ושמאפשרות לך ללמוד מתי זה מתאים לך ביותר. עבור אנשי מקצוע עסוקים, גישה מתוכננת זה ממזערת הפרעה קריירה וחותכת את עלות ההזדמנות של מחקר לתארים מתקדמים.

שלנו גישה למידה מעורבת מאפשר שילוב מאוזן של מחקר עצמי ולמידה מעשית עם אנשי מקצוע בינלאומיים. סמסטר טיפוסי יכלול שתי סדנאות מגורים של חמישה ימים. במקביל, תוכל ליהנות ממפגשי הדרכה מקוונים ולהשתתף בדיונים בפורום עם פרופסורים ועמיתים לעבודה. תוכל גם להיות צפוי להיערך ולספק קבוצה ומטלות אישיות.

מחקר הכנה ורקע

קריאה מעמיקה (לימודי תאוריה והמקרה), בשים לב, והתייעצויות עם חבריו סטודנטים בהכנה לפגישות מקוונות וסדנה למגורים.

סדנאות למגורים

הוראה בכיתה דינמית של כ -40 שעות לכל מודול עבודה בצוותים לבדוק את התאוריה נגד מקרים וסימולציות חיים דיון בעיות עסקיות ספציפיות שהוצגו על ידי תלמידים אחרים.

למידה מקוונת

סדנאות נתמכות על ידי דיוני e-learning ופורום. עֲבוֹדַת צֶוֶת עבודה בצוות לעסוק בפרויקט סימולציה חיים אמיתיים המבוססת על נושא עסקי העומדים בפני הארגונים של היום.

פיתוח מקצועי

להשתתף ברשת ערבים, אירועי קריירה וסמינרים מקוונים להיות חבר של אגודת הבוגרים שלנו מהרגע שאתה מתחיל את התכנית.

רשת בוגרים

תישאר חבר פעיל ברשת הבוגרים העולמית הגוברת שלנו ולשמור על קשר באמצעות אתר האינטרנט ומדיה חברתית.

פוזנן / ורשה שיטה

בונה על ניסיון של עשרות שנים בבתי ספר אחרים עסקים מובילים ופרקטיקה ארגונית, המרכז הבינתחומי ללימודי עסקים מאפשר למידה פעילה, כמו גם פסיבית. אנו מתמקדים בהבאת מתוך ניסיון תלמיד בודד להיות משותף על ידי צוות וליישמו במצבים מקצועיים חיים אמיתיים.

פוזנן / ורשה השיטה כוללת:

מחקרי מקרה אמיתיים-חיים הובאו על ידי סגל וסטודנטים השתתפות תלמידים בדיונים בכיתה ומקוונת משימות שנקבעו על ידי אינטרסים המקצועיים של תלמידיו עבודה קבוצתית ומשותפות מצגות עם עמיתים במהלך סדנאות משימות משותפות המאפשרות חילופי ניסיון וההשתקפות.

האמנה

ה Mieszko בית הספר אני חינוך והמינהל (WSPiA) הוא הוכר רשמית, על ידי משרד המדע וההשכלה גבוהה, מוסד להשכלה גבוהה בפולין. בית הספר הוא מוכר על ידי מרכז המידע האקדמי (AIC) וזכה 'תעודת איכות לצרכן "על ידי מרכז המחקר ואיכות ניטור הקרן. המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית הסמכה ("Wiarygodna Szkoła ') הסמכת המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית מוענקת רק אם כל התוכניות עומדות בקריטריוני המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית. תהליך ההסמכה כולל בדיקת עמידה בקריטריונים הכוללים:

תאימות מלאה עם נורמות משפטיות וסטנדרטים כדי לספק תוכניות בהצעה; עמידה של חומר ומידע הניתן לסטודנטים פוטנציאליים עם דרישות חוק קיימות לקידום מכירות; תהליכים עקב נמצאים במקום כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים של הוראה ושירותי מחקר ותמיכה כוללים ניהול תכנית, קריירה ושירותי בוגרים; הודאת תלמיד; ותוכן תכנית לימודים, מצב תכנית וזמן; ולמידת תוצאות.

1WSPiA קיבל הסמכה מתחדשות מדי שנה זו לזו השנה ה -7.

בנפרד, בהכרה במאמציו לבנות תוכניות שרלוונטיות במיוחד לדרישות שוק העבודה, בית הספר זכה גם בית ספר טוב, עבודה טובה תעודת 2,014 ידי המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית.

"לצרכן תעודת איכות"מוענק לתהליכי ניהול למופת, מדיניות יציבה ואסטרטגיה המכוונת בהבטחת שביעות רצון של סטודנטים ושיפור איכות מתמדת של תוכניות ושירותי תמיכה. הפרס של תעודה זו הוא גושפנקא לבית הספר כמוביל במתן חינוך לתואר ראשון והתואר השני ברמה הגבוהה ביותר. זה ממחיש את ההכרה בבית הספר נהנה מבין העולם הארגוני ושביעות רצונם של התלמידים שהוא משרת.

Programs taught in:
אנגלית
פולני

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

WSPiA Interdisciplinary Centre for Business Studies

תכנית התואר שני זה מוצעת בשיתוף עם בית הספר למצודה של עסקים (ארה"ב). ... [+]

קבל התואר השני שלך! תעשה את הבחירה שלך, לא לבזבז את ההזדמנות הזאת

אתה קורא על תכנית התואר שני של אופי יוצא דופן. במאה העשרים ואחת מוסדות חינוך רבים הבינו שהסתמכות על דפוסי המאה התשע עשרה של הוראה ולמידה היא מבוי סתום. הם הבינו כי בעולם של צמיחה טכנולוגית מהירה, שינוי מציאות הגיאו-פוליטית (עולם דו-מעצמתי והפכה למערכת אחת-מעצמה בינלאומית אשר בתורו מחליקה לתוך מערכת מרובה-כוח עם הרבה מעצמות אזוריות), וyet- , מלבד כישורים ומיומנויות אחד צריך ללמוד-לחדור לעומק שינויים דמוגרפיים כיצד להתאים, להשתמש בדמיון והיצירתיות של אחד, מעריך גיוון ולבחור קורסים אופטימליים של פעולה. ואכן, חינוך, בעיקר חינוך מחזור שני, מקבל משמעות שונה לחלוטין בעולם שבו להרים מקצוע הוא לא הרפתקה לכל חיים. בזמן שלך קורא שורות אלה מקצועות רבים שיהיו חשוב בחיים שלך אפילו לא קיימות. המוסדות המובילים החינוכיים, ולכן, החלו לחפש פתרונות חדשים לבעיה של חינוך עכשווי.... [-]

פולין Warsaw
April 2019
תכנית מלאה
2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Interdisciplinary Centre for Business Studies
Address
ICBS, 115 Marszalkowska St., 00-102, Warsaw, Poland
00-102 Warsaw, Masovian Voivodeship, פולין
Website
טלפון
+48 226207654