University of Ecology and Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מבוא ה אוניברסיטת האקולוגיה וניהול בוורשה (UE & M, Wyższa Szkoła Ekologii אני Zarządzania w Warszawie) הוא מוסד להשכלה גבוהה שאינם מדינות, הוקמה על פי החלטת שר החינוך הלאומי ביולי 1995 ונרשם תחת מספר 62 במרשם של מוסדות להשכלה גבוהה שאינם מדינות ו עמותות של מוסדות להשכלה גבוהה שאינם מדינות.

האוניברסיטה נחשבת לאחד מהמוסדות להשכלה גבוהה הטובות ביותר שאינן המדינות באזור של Mazowsze. התפתחות דינמית של UE & M, תקני אימונים גבוהים ואופי הבינתחומי של ידע שהושג על ידי התלמידים שלנו זכו להערכתם של מעסיקים ומומחים מתחומים שונים.

סטנדרטים גבוהים של תוצאת חינוך, בין יתר, ב פרסים ותארים יוקרתיים העניקו לאונ', ההערכה חיובית של ועדת הסמכת המדינה בכל תחומי הלימוד העריכו עד כה, כמו גם הפרסים מתקבלים על ידי בוגריה.

הפקולטה לניהול של UE & M מאז תחילת פעילותה של הפקולטה, המוקד העיקרי ביחס לתחומי הלימוד המוצעים על ידי הפקולטה היה באיכות גבוהה ואופי הבינתחומי של אימון, על מנת להבטיח עד התמחויות תאריך והתאמה של תכני הכשרה למתפתחות ציפיות של העבודה שוק. הודות לכך, בוגרי הפקולטה נתפסים על ידי מעסיקים כמומחים מוכשרים בעל משאבים הנדרשים של ידע, כישורים ומיומנויות חברתיות, המאפשרים להישג יעיל ואחראי של משימות מקצועיות מגוונות.

רקע חומר של הפקולטה העומדים לרשותה, הפקולטה לניהול יש את התשתית הוראה מלאה של אוניברסיטת אקולוגיה ניהול בוורשה, כולל חדרים ומעבדות הרצאה מצוידים כראוי, ספרייה וחדר קריאה, ציוד, מכונות, חומרים ותוכנה הדרוש כדי לנהל את תהליך ההוראה , כולל עמדות מחשב עם גישה לאינטרנט. יתר על כן, בכל אחד מהבניינים באוניברסיטה, יש לי סטודנטים ומרצים גישה לאינטרנט Wi-Fi.

יש UE & M מתקנים משלו, מודרני הוראה, מותאמים לצרכיהם של משתמשים בעלי מוגבלויות. חדרי לימוד ומעבדות מדינה של ציוד האמנות, והם יאפשרו הישג נכון של תהליך ההכשרה. זאת ועוד, האוניברסיטה עושה את מתקניה לרשות תלמידים ומורים מחוץ לשעתי ההוראה המתוכננת. המספר והסטנדרטי של חדרי לימוד מותאמים למספר התלמידים.

יש גם ספרייה מצוידת היטב וחדר קריאה של UE & M, אוספים שכוללים למעלה מ 44,000 כרכים. עד לאוסף מועד העיתונות זמינה בחדר הקריאה כולל אפליקציה. 240 כותרים של כתבי עת בארץ וב13 כותרות של מגזינים זרים.

תלמידים יכולים גם להשתמש באוספי ספרייה אלקטרוניים, כגון Elsevier, Springer, Wiley-Blackwell, EBSCO, טבע, מדע, Web of Knowledge, הצופים, אגרו, BazEkon, BazHum, BazTech, CEJSH.

מה עושה אותנו שונים?

הוראה מוסמכת ומנוסה צוות מדעי, שספקה לתלמידים גם המדינה- of-the-art ידע ומיומנויות מעשיות תוכניות לימוד עולה בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה המספקים בוגרים עם הידע הדרוש במקצוע הנבחר שלהם. המומחים ומועצת המנהלים של מעסיקים מתפקדים בכל פקולטה יוכלו להתייעץ על איך להכין את הבוגרים עבור עבודת עתידם. מעבדות מתמחות, חדרים ממוזגים אולפני עם קישוריות Wi-Fi. ספרייה מודרנית עם חדר קריאה נוח ועם יותר מ 52 000 ספרים וכתבי עת. הוצאה פרטנית, אחראית מונוגרפיות וספרים כמובן. ספר ורשה תפקוד בריאות בבית UE & M מארגן הרצאות פתוחות על בריאות ומחלות חברתיות. ארסמוס PLUS 2014-2020 הצעת תוכנית חילופי עם אוניברסיטאות רבות, כמו גם התמחויות במוסדות רבים, משרדים וארגונים במדינות שונות באירופה.

במיוחד עבור הסטודנטים הבינלאומיים, יש משרד לשיתוף פעולה בינלאומי. UE & M מציעה קורסי הכנה של שפה הפולניה הוא לבוגרי שלנו עבור התלמידים שפשוט להתחיל את לימודיהם באוניברסיטות פולניות. לסטודנטים המאזינים שלנו אנחנו גם להבטיח במעונות.

מיקומים

ורשה

University of Ecology and Management

כתובת
ul. Olszewska 12
00-792 ורשה, מזוביה, פולין
אתר אינטרנט
טלפון
+48 22 825 80 34/35

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: