Poznan University of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Poznan University of Technology היא האוניברסיטה הטכנית הטובה ביותר במדינת פרובינציה ווילקופולסקי במערב פולין. בשנת 2017/2018 הייתה זו האוניברסיטה השלישית שנבחרה בתדירות הגבוהה ביותר בפולין, שכן עד שישה מועמדים התמודדו על מקום שם. Poznan University of Technology ( PUT ) היא בין האוניברסיטאות הטכניות הטובות ביותר בפולין. PUT הייתה האוניברסיטה הפולנית הראשונה שהפכה לחברה ב- CESAER - כנס בתי הספר האירופיים לחינוך ומחקר הנדסי מתקדם - ארגון אירופי המאגד את כל האוניברסיטאות הטכניות הטובות ביותר. היא גם חברה ב- SEFI - Societé Européenne pour la Formation des Ingenieurs, האיחוד האירופי - איגוד האוניברסיטאות האירופי, ADUEM - הברית של האוניברסיטאות לדמוקרטיה וכן IAU - איגוד האוניברסיטאות הבינלאומי.

Main Square in the Poznan Old Town, Poland.

Poznan University of Technology קמה מבית הספר הגבוה לבניית מכונות, שנוסד בשנת 1919. PUT מתגאה בכמעט מאה של ניסיון בהשכלת מהנדסים וחוקרים מוסמכים בתחומים רבים.

נכון לעכשיו, PUT יש כמעט 20 000 תלמידים ב 10 פקולטות:

  • הפקולטה לארכיטקטורה
  • הפקולטה לטכנולוגיה כימית
  • - הפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית
  • הפקולטה למיחשוב
  • הפקולטה להנדסת חשמל
  • הפקולטה לאלקטרוניקה ותקשורת
  • הפקולטה להנדסה וניהול
  • הפקולטה למכונות ותחבורה
  • הפקולטה להנדסת מכונות וניהול
  • הפקולטה לפיסיקה טכנית

החינוך ניתן ב -26 תחומי לימוד, מתוכם ארבעה במחזור הראשון ו -11 במחזור השני ניתנים באנגלית בלבד.

מדע לעם

Wielkopolskie voivodeship, ו פוזנן בפרט מציעים סיכויי ענק. פוזנן מתגאה בשיעור האבטלה הנמוך ביותר במדינה, שכן נסיבותיה מעודדות את התעשיינים להקים את עסקיהם כאן. כיום, ישנם כ 100 000 עסקים פעילים בעיר הזאת.

Poznan University of Technology היא מקום בו סטודנטים יכולים לרכוש ניסיון הקשור קשר הדוק עם המציאות בשוק העבודה. הם משכילים בהתאם לדרישות המשתנות של עסקים ותעשייה. תוכנית של מחקרים כפולים פותחה בשיתוף פעולה עם חברות כמו פולקסווגן פוזנן, Solaris Bus & Coach SA, Phoenix Contact Wielkopolska, STER, Beiersdorf Manufacturing Poznań, Blum Polska sp. zo. o., Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. בתכנית זו סטודנטים יכולים לקבל השכלה שהולכת יד ביד עם הדרישות והציפיות של שוק העבודה, הם יכולים להמשיך בהשתלמויות נוספות או להשיג תעודות שפה, ומעל לכל, זו תוכנית לימודים שבה התיאוריה קשורה קשר הדוק עם התרגול. בחברות הטובות ביותר. סטודנטים המסיימים תוכנית לימודים כפולים מוצאים תעסוקה בחברות העוסקות בה.

מלבד החברות שכבר הזכירו את רשימת השותפים: Samsung Electronics, Amica, Man Bus, HCP-Poznań, Luvena, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA), Dalkia, Budimex, Skanska, MTP-Poznań, BZ WBK - Group Santander ועוד.

במרץ 2017 הקונסורציום האקדמי הראשון הקים דרך אחת חגורה אחת בין אוניברסיטאות בפולין ובסין, ההתחייבות הראשונה מסוג זה בעולם. הקונסורציום כולל 15 אוניברסיטאות וארגונים בסין ו -11 אוניברסיטאות טכניות בפולין, כולל PUT . תוצאה של שיתוף הפעולה היא יצירת מחלקת קונפוציוס, בה עובדי PUT וסטודנטים יכולים ללמוד סינית עם דוברי שפת אם סינית ישירות מסין. השפעה נוספת היא הקמת מרכז מחקר סין-פולני של דרך המשי החדשה. מטרתה להפגיש בין אוניברסיטאות טכניות מרכזיות מפולין ומסין. המטרות העיקריות של המרכז יהיו העברת מדע, חינוך, תרבות וכתוצאה מכך גם עסק.

בנובמבר 2016 נפתחה באוניברסיטת Poznan University of Technology Huawei, הראשונה מסוגה בפולין. נבנתה מעבדה מודרנית, בה סטודנטים יכולים ללמוד טכנולוגיות מודרניות של Huawei. הם יכולים להרחיב את הידע שלהם בטכנולוגיות מודרניות באמצעות שיעורים מעשיים הנערכים על ידי אנשי מקצוע בתחום זה.

מאז שנת 2014 קיים מרכז תעופה עם סימולטור טיסה מודרני; PUT יש צי של שני מטוסים: Zlin 242L ו Extra 330 LX כמו גם MDM-1Fox אוויר דאון. נכון לעכשיו PUT סטודנטים יכולים להתחנך בשני תחומים: תעופה Cosmonautics.

Aerial view of the Poznan Old Town, vintage color toned picture, Poland.

שיתוף פעולה בינלאומי

PUT חתמה על 230 הסכמים בינלאומיים עם אוניברסיטאות באירופה ומחוצה לה. האוניברסיטה משתתפת כבר שנים רבות בתכנית Erasmus + ובהסכמי חילופי דו צדדים. במחקר מדעי, PUT משתף פעולה עם עד 80 אוניברסיטאות מרחבי העולם.

יתרון כפול - יתרון כפול

אוניברסיטאות זרות מכירות ברמת ההשכלה הגבוהה ובמקצועיות בהוראה ובמחקר המוצעות ב- PUT , וכדי לשפר את תקני החינוך נחתמו הסכמים מיוחדים עם האוניברסיטה בצרפת - ליל- I לתחום הלימוד הבא: ניהול תאגידים; הסכמים אלה מאפשרים לסטודנטים להשיג שני תארים בסיום תוכנית לימודים משותפת. הסכמי דיפלומה כפולים נוספים נחתמו בשנת 2017 עם האוניברסיטה הטכנית בקייב בתחומים כמו הנדסת מכונות והנדסה ביו-רפואית. ישנם עוד פרויקטים דומים בהכנה.

טכנולוגיה בתחושה חיובית

PUT סטודנטים יכולים להצטרף לאחד מעל 80 קבוצות מדע כדי להמשיך את האינטרסים המדעיים שלהם, כדי להשיג מענקים נוספים מן הרקטור לערוך מחקר או לנסיעה מדעית.

לצד קבוצות מדע, יש תחנת רדיו לסטודנטים רדיו עפרה, תחנת טלוויזיה לסטודנטים Spacja TV, מקהלת האוניברסיטה וולנטס סוני וארגונים רבים אחרים. PUT יש גם 36 מועדוני ספורט שבהם כמעט 1500 סטודנטים מתאמנים באופן קבוע. בגאלה הספורטיבית האקדמית בשנת 2016 PUT היה רביעי בסיווג הכללי, ושלישי בקטגוריית האוניברסיטאות הטכניות. במרכז הספורט ב- PUT יש מתקנים לטניס, באולינג, ספינינג, חתירה מקורה, סקווש וכן מכוני כושר.

מלגות לסטודנטים הטובים ביותר!

PUT מציעה מלגות לסטודנטים הבינלאומי הטוב ביותר לעשות קורסים payable. מענקים כאלה ניתן לשלם במזומן, או לכסות את עלויות לינה במעונות סטודנטים PUT .

קשר הדוק עם עסקים

קשרים עם שותפים עסקיים רבים הם חלק חיוני מחיי האוניברסיטה. העידוד והייעוץ של השותפים שלנו עוזרים לנו לא רק להתאים את התוכניות החינוכיות שלנו בכדי לעמוד בדרישות השוק אלא בעיקר להעצים את מעמדינו בקרב אוניברסיטאות אחרות.

11790_1.jpg11784_2.jpg11785_3.jpg11786_4.jpg11787_5.jpg11788_6.jpg11789_7.jpg

מיקומים

פוזנן

Poznan University of Technology

כתובת
Pl. M. Sklodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznan
62 פוזנן, פולין רבתי, פולין
טלפון
+48 61 665 35 37

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך