Pomeranian Medical University in Szczecin

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Pomeranian Medical University ב - SzczecinPomeranian Medical University ב Szczecin היא ציבורית (בבעלות המדינה) עם האוניברסיטה במשרה מלאה, בתוך מערכת המחקר. רמת ההסמכה שנערכה: תכנית התואר שני; תעודת השכלה גבוהה; תכנית מחזור ארוכה.

ישנם שתי פקולטות באוניברסיטה המציעות לימודים באנגלית:
1. פקולטה לרפואה
2. הפקולטה לרפואה ורפואת שיניים

האוניברסיטה הרפואית פומרניה בשצ'צ'ין מציעה לימודים בשפה אנגלית משינה 1996 על הפקולטה לרפואה ובפקולטה לרפואה שיניים משינה 2006. נכון לעכשיו, יש לרפואה של אוניברסיטת פומרניה בשצ'צ'ין מעל 600 סטודנטים של תכנית אנגלית בשתי פקולטות לרפואה ורפואת שיניים. מעל 250 סטודנטים כבר סיימו בהצלחה מהפקולטה לרפואה. בכל שנה באוניברסיטה מציעה בפקולטה לרפואה של 100 מושבים ו -30 מושבים בפקולטה לרפואה ורפואת שיניים.


מידע מזהה רמת ההשכלה

פולין כחבר האיחוד האירופי תישאר בתוקף מלא של ההוראה 2005/36 / EC של הפרלמנט האירופי ושל המועצה של 7 ספטמבר 2005 בנושא ההכרה בכישורים מקצועיים. האוניברסיטה הרפואית פומרניה בשצ'צ'ין מציעה תכנית לימודים תואמות להוראות איחוד אירופי כוללים מערכת רישומם.

סיום לימודים באוניברסיטה לרפואה בשצ'צ'ין Pomeranian שתי מפקולטה לרפואה ופקולטה לרפואה ורפואת השיניים מסמיך ל:
1. גישה למחקר נוסף: אפשרות להגיש בקשה ללימודים לתואר ולימודי דוקטורט;
2. להתחיל ההליך של בחינה סופית רפואית [Lekarski Egzamin Końcowy];
3. להגיש בקשה להיתר לתרגל את המקצוע.

יש ספרייה המרכזית של אוניברסיטת גישה (חינם לסטודנטים) קבועה למאגרי המידע באינטרנט כגון: MEDLINE, הצופים, מדע ישיר, ויילי ספרייה מקוון, uptodate; ERIC, מדע ישיר; Cochrane אוסף; ProQuest מדע וטכנולוגיה; הספרייה הרפואית ProQuest; אינטרנט EndNote; EBSCO; מקגרו-היל; MedTube; וכו '

האוניברסיטה משתפת פעולה עם בתי ספר רבים, בתי חולים אחרים רפואיים ובמרפאות באירופה. תלמיד שיש ציונים גבוהים עלולים להיכנס לתכנית ארסמוס. PMU חתם ההסכם עם האוניברסיטאות בגרמניה, צרפת, איטליה וספרד. התוצאה היא אפשרויות של הכשרה מעשית ותמורה מדעית לצוות ההוראה, כמו גם לסטודנטים.

התלמידים מוצאים ששצ'צ'ין הוא עיר תוססת עם מגוון הרחב של מתקנים חברתיים, תרבות ופנאי זמינים באזור. על ידי הלימוד בשצ'צ'ין אחד מקבל יתרון נוסף של למידה על תרבות חדשה. באופן טבעי, לימודי רפואה תופסים הרבה מחיי היומיום של התלמידים, אבל שצ'צ'ין יכול לספק מגוון רחב של פעילויות לעשות בזמנך הפנוי. פעילויות נעות בין חדרי כושר גולף, כדורגל וספורט לבאולינג, בריכה וזחילת פאב. בעיר יש חיי תרבות רחבים עם עצמו תזמורת הפילהרמונית, האופרה, גלריות לאמנות, המועדונים וכו ' מהעת לעת מזג האוויר יכול להיות עגום ואחד יכול לקבל נוסטלגי או קצת עצוב וזה רק טבעי שירצה להתחבא מתחת לשמיכה עם תלמידי ספר או סרט טוב של pum להיכנס להרגל של מחפש מקום מעולה ל לפגוש חברים, להירגע או סתם ללגום מכוס קפה חם. יש שצ'צ'ין שפע של מקומות כאלה. בהתחשב בעובדה שתלמידי תכנית אנגלית הם מפינות שונות של העולם, לימודים בPMU מציעים הכשרה לא רק מצוינת לרופאים או רופאי שיניים בעתיד, אלא גם הזדמנות נהדרת לחיות ולעבוד בסביבה מגוונת שבו אפשר ללמוד שפה חדשה, להבין תרבות אחרת או אפילו לצפות גישות מדעיות שונות וטכניקות.

ארבע סיבות ללמוד רפואה בפולין

1. הוא מתגאה של המדינה- of-the-art מתקנים.

בחודש מאי 2013, צוות כירורגי פולני הפך את הראשון כדי להשיג את הבלתי מתקבל על הדעת בעבר: פורץ דרך, הצלת חיים, פנים מלא להשתלה. לא רק הניתוח, שבמהלכו קיבל המטופל בן ה -33 השתלת עור ועצם לאחר שאיבד את האף, הלסת העליונה והלחיים בתאונה, אבל זה היה גם מסגרת הזמן המהירה ביותר בעולם למבצע מסובך שכזה . "השתלות פנים הן מסובכות להפליא, נהלים נדירים יחסית שבדרך כלל דורשים הכנה נרחבת, בדרך כלל חודשים או שנים", אומר דיילי מייל.

בחוד החנית של זה ורבים בתחומים רפואיים אחרים, בזכות המתקנים החדישים שלה ואת צוות המומחים? פולין.

2. אם אתה מדבר אנגלית, אתה מוכן.

מודאג בגלל שאתה לא מדבר פולנית? אל תהיה. כל בתי הספר לרפואה של פולין מציעים לימודי אנגלית בתחומים שונים, כולל בתי מרקחת, סיעוד ופיזיותרפיה.

3. אתה תהיה בחברה מעולה.

סטודנטים בינלאומיים מהווים 8.58% מכלל הסטודנטים באוניברסיטאות הרפואיות של פולין עם סטודנטים מנורווגיה, שוודיה, ארצות הברית, ערב הסעודית וקנדה עם רשימת המדינות השולחות. כחלק מתהליך בולוניה, אוניברסיטאות פולניות מעניקות תארים המוכרים ברחבי אירופה ומוכרים על ידי רבים מהמוסדות החשובים ביותר בעולם. פולין גם משתפת פעולה עם אוניברסיטאות בכל רחבי העולם. ההמראה? לא רק תהיה לך הזדמנות ללמוד לצד גוף סטודנט מגוונים, אבל תהיה לך גם הזדמנות להרחיב את הרשת שלך ולעשות קשרים - לא רק בפולין אלא בכל רחבי העולם.

4. תוכל להשקיע פחות עבור איכות הדף.

על פי האיגוד האמריקאי של מכללות רפואיות (AAMC), העלות הממוצעת של שנה אחת של בית הספר לרפואה הציבורית, כולל שכר הלימוד, דמי ביטוח בריאות, בארה"ב היה 34,592 $ במדינה ו - 58,668 $ מחוץ למדינה בשנת 2016, 2017 שנת הלימודים. שכר לימוד פרטי ודמי, בינתיים, זינק מעל 50,000 $. נתונים אלה אינם כוללים חיובים שנגרמו מחוץ לאוניברסיטה, כגון דיור, ספרים, מזון.

עלות התואר הרפואי נמוכה משמעותית בפולין, על פי נתוני משרד המדע וההשכלה הגבוהה: הלימודים במשרה מלאה בבתי הספר הציבוריים חופשיים לסטודנטים פולנים וכן לסטודנטים בינלאומיים הממלאים דרישות מסוימות, כולל אזרחי האיחוד האירופי / EEA. סטודנטים בינלאומיים אחרים ימשיכו להגיע לעסקה - משלמים רק 3,000 יורו (כ -3,200 דולר) בשנה. לא רק זה, אבל הם גם נהנים עלות נמוכה משמעותית של החיים לעומת בארה"ב ובארצות רבות ברחבי אירופה.

מיקומים

שצ'צ'ין

כתובת
Pomeranian Medical University in Szczecin
Rybacka 1

שצ'צ'ין, פומרניה המערבית, פולין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: