The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Introduction

Read the Official Description

Eugeniusz GEPPERT האקדמיה לאמנות ועיצוב וברוצלב הוא מוסד להשכלה גבוה שהוקם ב1946.

האקדמיה מספקת הדרכה בארבע פקולטות: ציור ופיסול, קרמיקה וזכוכית, גרפיקה ואמנות מדיה ואדריכלות הפנים ועיצוב, כ 1 000 תלמידים. התלמידים יכולים לבחור באחת משש מגמות: ציור, פיסול, גרפיקה, עיצוב, אדריכלות הפנים ואמנות מדיה במשרה מלאה של חמש שנות תואר שני או במשרה החלקית בשתי שכבות BFA וקורסי תואר שני.

Eugeniusz Geppert האקדמיה לאמנות ועיצוב וברוצלב יכולה להתפאר בהישגים אמנותיים ראויים לציון, והפרופסורים ובוגריו לזכות בפרסים והכבוד מזכיר בהרבה תערוכות ותחרויות בפולין ובחו"ל.

במהלך שישים שנות קיומה של האקדמיה וברוצלב הפכה למרכז תרבותי וקבלת חוות דעת משמעותי. הוא מארגן תחרויות מחזוריות אשר לקדם באיכות גבוהה של יצירתיות אמנותית, למשל. הבינלאומית Eugeniusz Geppert ציור התחרות או התערוכה הלאומית של ציירים צעירים.

האקדמיה מפרסמת "פורמט" הרבעונים, אחד ממגזיני האמנות הפולנים הטובים ביותר, ו" Dyskurs ", המכיל טקסטים תיאורטיים וביקורתיים על אמנות.

Eugeniusz Geppert האקדמיה לאמנות ועיצוב וברוצלב היא פעילה בפיתוח היחסים הבינלאומיים שלה. זה מקל על חילופי סטודנטים ומנחים עם יותר מ 60 שותפים בתוך ארסמוס התכנית של האיחוד האירופי, וגם עם שותפים מחוץ לאירופה על הבסיס של הסכמים דו צדדיים (ארה"ב, יפן, ישראל, קנדה, קוריאה). ישנן תערוכות משותפות וסדנאות מאורגנות, סטודנטים ומרצים להשתתף בימים פתוחים לאומיים ובינלאומיים ובפסטיבלים. האקדמיה שואפת ללא הרף כדי להרחיב את ההיצע הדידקטי והאמנותי שלה. זו אנו מקווים שניהנה לא רק באקדמיה שלנו, אלא גם את העיר ורוצלב ופולין.

הפקולטה לגרפיקה ואמנות מדיה מחנך בשני קורסים: גרפיקה ואמנות מדיה.

כמובן האמנויות גרפיות

המחקרים כמובן לכסות עיצוב גרפי והדפס עם תכנית intermedia וצילום מתאימה המאפשרות לתלמידים להתמחויות שונות. תחום חינוך כמובן מצביע על כישורים של בוגרים ביישום מסורתי ואמצעים אלקטרוניים החדשים של תקשורת הגרפית.

כמובן אמנות מדיה

כמובן מחקרים מתמקדים בחינוך לתואר שני מודע לתפקידה של תקשורת האלקטרונית העכשווית, מותאם להפעלה בתחום הפעילות הקשורה בשימוש אישי ומעשי. בוגרים לרכוש מיומנויות של יצירת והקלטת קולנוע, יכולות של עריכה והפיכת קולנוע, מיומנויות של יצירת ויישום תמונה מצולמת, מיומנויות של שכול ושימוש בתמונות מצולמות ותנועה בתקשורת אינטראקטיבית ופרויקטים של מולטימדיה (www, אינטראקטיבי CD-R) . הם לומדים כללים של פעילויות intermedia, יצירת מרחב מולטימדיה ושכנוע תקשורת.

הפקולטה מציעה צורות שונות של לימודים של הקורסים שהוזכרו לעיל:

אמנויות גרפי משרה מלאה לימודים לתואר, התמחויות של אמן משלים: עיצוב גרפי, הדפסים;

אמנות מדיה לימודים במשרה מלאה כוללים לימודי התואר ראשון בדרגת 1 ולימודי התואר שני בדרגת 2;

עיצוב גרפי לימודים בהיקף חלקי כוללים לימודי התואר ראשון בדרגת 1 ולימודי התואר שני בדרגת 2;

צילום ומולטימדיה לימודים בהיקף חלקי כוללים לימודי התואר ראשון בדרגת 1 ולימודי התואר שני בדרגת 2;

הדפס לימודים חלקיים, לימודי התואר שני בדרגת 2 באנגלית, http://printmaking.asp.wroc.pl/

הפקולטה קיבלה הבחנה לחינוך באמנויות הגרפית כמובן שניתנו על ידי ועדת ההסמכה הלאומית.

הפקולטה לגרפיקה ואמנות מדיה ממשיך את מסורת דידקטית של פרופ 'סטניסלב Dawski, פרופ' מאצ'יי Urbaniec, Docent לשק Kaćma, פרופ 'הלינה Pawlikowska זכה לאמנויות גרפיות בוורוצלב.

תהליך ההוראה קשור עם קורסי סגל והתמחויות מבוסס על היכולת של שלוש המחלקות של הפקולטה:

  • מחלקה לעיצוב גרפי

  • הדפסים מחלקה

  • מדיה מחלקה לאמנות

המחלקות מנוהלות על אולפנים, קורסים עיוניים וסדנאות בנושא. בטיפול של כישורים האמנותיים ושוק של בוגרי הפקולטה בכל המחלקות שהוזכרו לעיל לקחת חלק בפרופיל.

מחלקה לעיצוב גרפי

בתוך המבנה של המחלקה יש: סטודיו של טיפוגרפיה, סטודיו לעיצוב ספר וארבעה אולפני הענקת-תעודה של עיצוב גרפי. התכנית מכסה גם נושאים המנוהלים מחוץ לאולפנים - מדעי מחשב, תרגול במחשב וסדנאות מחייב ספר.

מחלקה להדפסים

המחלקה להדפסים כוללים שבעה אולפני תעודה-הענקת אופי מקורי מובהק: סטודיו של Serigraph הדפסה, סטודיו לדפוס עמוק, סטודיו של תחריט ותבליט הדפסה, סטודיו ליטוגרפי הדפסה ואמנויות גרפי קידום, סטודיו של Creative ציור, סטודיו דיגיטלי & Experimental הדפסה, סטודיו של הרחבת הדפסים.

מחלקה לאמנות מדיה

בתוך המחלקה לאמנות מדיה אולפני הענקת-התעודה הבאה הוקמו: סטודיו של Intermedia פעילויות, סטודיו לתקשורת תמונה, סטודיו של מולטימדיה ליצירת חלל, סטודיו של מדיה שכנוע, סטודיו לעיצוב מולטימדיה.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה קורס »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

תואר שני באמנות בהדפס

בקמפוס תכנית חלקית 4 סמסטרים October 2019 פולין Wrocław

תכנית לימודי תואר שני בהדפסים אמנותיים עוסקת תלמידים במגוון רחב של תהליכי הדפס. [+]

תכנית לימודי תואר שני בהדפסים עוסק תלמידים במגוון רחב של תהליכי הדפס.

משתתפי תכנית לקבל את האפשרות לחקור וללמוד שיטות עמוקות (תחריט ותחריט), דפוס משי, דפוס שטוח (ליתוגרפיה צלחת והאבן), הדפסת הקלה (חיתוך עץ, חיתוך לינוליאום) ודפוס דיגיטלי. יהיו תלמידים המשתתפים בתכנית הזדמנות להתמחות בשיטות עבודה ייחודיות וטכניקות, כלומר mezzotint, צילום תחריט, או collograph. תכנית הלימודים התכנית מציגה הדפסים בהסכם עם מסורות פולני והישגים אמנותיים, ומעודד את גישות עכשוויות וניסיוניות, כמו גם. ... [-]


Videos

Interdisciplinary Printmaking

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław