Tía Tula

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לספרדית TIA טולה בסלמנקה, ספרד

המקום המושלם ללמוד ספרדית

בגלל סלמנקה היא העיר עם ספרדית הטהורה וטיה טולה מחבק את המהות של סלמנקה מכון סרוונטס מרכז מוסמך

איכות גבוהה, אינטימי בית הספר בעיר ההיסטורית של סלמנקה. הדרך היעילה ביותר ללמוד ספרדית או לשפר אותו. לחיות את החוויה. ו - לחיות את זה בספרדית. יותר קל ממה שאתם עשויים לחשוב.

מבצעים החברה:

  • 4 להצעת 3 שבועות

עבור כל 4 שבועות רשומים שאתה משלם רק 3

  • נחות לבאים עם חברים / קרובי משפחה

הנחות מיוחדות אם אתה בא עם החברים או קרובי המשפחה שלך

גם ...

קורסים באמצעות Skyple

למה לבחור בטיה טולה בסלמנקה?

  1. פילוסופיה הוראה באיכות גבוהה

טיה טולה הוא מרכז מודרני של הוראה ספרדית המציע שיטה יעילה של לימוד השפה עם המורים מוסמכים ביותר באווירה חמה ואישית.

אנו מתמקדים בתלמידים שלנו. צוות של אנשי מקצוע שלנו מאוד מחויב לעמידה בצרכימים האישיים שלך ולהבטיח לך לשלב באופן מלא בשפה ובתרבות הספרדיות. המטרה שלנו היא לא רק ללמד אותך כיצד לשלוט בשפה, אבל שאתה להשיג הבנה של ההרגלים והמסורות שלנו, בדרך חשיבה שלנו וחיים. השיטה שאמצנו היא שילוב מאוזן של תרגילים בכיתה מבוססת וחוגים:

זוהי תכנית אינטנסיבית באמצעות שיטה מתקדמת של הלימוד ספרדי. קבוצות עבודה נשמרות קטנות (10 תלמידים מרביים) על מנת להבטיח לך לקבל את המרב מהשיעורים שלך והשתתפות תלמיד עודדה במהלך הקורס. אתה תהיה מסופק עם כל חומר הלימוד הנדרש, ויש להם גישה לאינטרנט, מולטימדיה ותמיכת אורקולי. החוגים לרוץ במקביל, כדי להשלים את המתודולוגיה כיתה. כחלק מהתכנית תוכל ליהנות טיולים לשאר ספרד, ליהנות מזמן פנוי וספורט לא רק בעיר אלא גם באזורים הכפריים.

מגע אישי. אנחנו רוצים השהות שלך להיות בלתי נשכח וכדי להבטיח זאת מושגת אנחנו דואגים לכל סידורים והפרטים הנחוצים. האירוח שלך - יש לנו אדם מנוסה ומסור שתפקידה הוא להבטיח כי צרכי ביטחונך, הנאה ולמידה הם נפגשו.

  1. מורים ברמה הגבוהה ביותר

המורים שלנו נבחרו על הבסיס מצוינות אקדמיות, מקצועיות, וניסיון על מנת בהוראה להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

כחלק מהאחריות שלהם המורים של TIA טולה מציעים הדרכות מחוץ לכיתה לאותם תלמידים שרוצים לשאול על כל היבט של הקורס. מה עוד, המורים נפגשים באופן קבוע כדי לעקוב אחר התקדמותם של תלמידיהם, כי המטרה שלנו היא תמיד באיכות הטובה ביותר של הוראה.

  1. מיקום

טיה טולה ממוקם במרכז ההיסטורי להולכי הרגל של סלמנקה: מיקום מיוחס ומנצח. האזור הוא מלא בסטודנטים ותיירים, כמו גם מוקף באתרים ההסטוריים של העיר (הקתדרלות, הבית של צדפים, ארמון אנאיה, וכו '), האוניברסיטה האפיפיורית והפקולטות למדעי הרוח של אוניברסיטת סלמנקה: ספרות, תרגום ושפות. החזית ההיסטורית המפורסמת של האוניברסיטה היא במרחק מטרים ספורים ו Plaza Mayor פחות מ -2 דקות הליכה במורד Rua ראש העיר, אחד הרחובות הראשיים של המרכז ההיסטורי ובו אנו נמצאים.

  1. מתחם

המתקנים של בית הספר משקפים את התפיסה של הוראה שלנו: ambiences החכם, נעים, מסביר פנים וידידותיים לקבוצות קטנות (מקסימום של 10 תלמידים). יש כיתות הלימוד בבית הספר את הקסם של סגנון אירופאי קלאסי: החדרים מרווחים, פונה כלפי חוץ ובהירים, עם צפיות לאתרים היסטוריים ומונומנטליים, עם מרפסות וחלונות גדולות רצפות עץ עתיקות, וכל שילוב הרמוני עם תשתית אורקולי ומשאבים המודרנית ביותר (חדר הקרנה כדי לצפות בסרטים וסרטי תעודה, חדר מחשבים עם חיבור לאינטרנט, חיבור WiFi בחינם בכל רחבי בית הספר, וכו ').

מיקומים

סלמנקה

כתובת
Tía Tula, Colegio de Español,
c/ Rúa Mayor, 43-47, 1° Dcha.

37008 סלמנקה, קסטיליה ולאון, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: