Valencia Catholic University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "סן ויסנטה מרטיר" מוקדשת גורם האמת באמצעות שירות בכבודו של האדם ואת גורם הכנסייה. העבודה שפותחה באונ' זו מבוססת על האמונה העמוקה כי ידע סיבה הם משרתים נאמנים של האמונה.

נולד ולנטינה הלב הכנסייה, האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "סן ויסנטה מרטיר" מתגלה כמרכז שאין יצירתיות והפצת הידע לטובת החברה. התוצאה של עבודה באוניברסיטה ביצע במשך למעלה מחמישים שנה על ידי בית הספר לסיעוד "Ntra. גב ' של הארורים, "יותר משלושים Edetania קרן ויותר מעשרה ידי הפקולטה למדעי עסקים, האוניברסיטה הקתולית מבקשת, תוך דרישה לאיכות החיים באוניברסיטה: עבודה משותפת בין אמונה והגיון , חיזוק קהילה באונ' אותנטית באווירה של ידידות אקדמיות, ואת המטרה של יצירה ושמירה על יחסים חינוכיים אישית באופן ייחודי עם האוניברסיטה.

חינוך מלא

האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "סן ויסנטה מרטיר" רואה את המורה כמורה, שבו הידע הוא לא משודר כאילו זה היו מושא השימוש והצריכה, אך קובע ומעל לכל מערכת יחסים sapiencial הופך מילה לפני השידור מושגים. הדרכה, חינוך והדרכה הם עמודי התווך שהופכים ההוראה שלנו.

המורה מנחה, מתן תרומה מהותית את המבנה אישיות; מחנך, עוזר לגלות ולהפעיל את היכולות וכשרונות של כל צורה, על פי ההבנה ההומניסטית, מעבר ליכולת מקצועית ממוסגרת בנייה מוצקה משמעויות קורלציה ברורות של חיים.

האוניברסיטה הקתולית גישות חינוך אוניברסיטאי בחיפוש אחר אימונים עשיר ומלא. המטרה העיקרית היא שהם לרכוש הכשרה הומניסטית ומדעית כיאים תסקירי השפעה רבים על עתיד החברה שלנו. הוא גם מבקש את השילוב של ידע במסורת הקתולית עצמה.

מעקב תלמיד אישית חנך מבוצע על ידי התבוננות השכלה אישית, מאמן אותם עם קפדנות מדעית, באמצעות מורים מתמחים, ומציע בכל העת את התמיכה הנחוצה מהשירות והייעוץ.

אוניברסיטה אחת מהן מקבלת אינדיווידואלי ניטור. לא רק שזה משפיע על הכשרה אקדמית, אבל במלואו באופן בלעדי. התלמיד מלווה בדרכם דרך אוניברסיטת כך, מלבד רכישת ידע ומחקרים של כישורים טכניים משלהם, לגדול ולהתבגר כאדם ומקצועי.

הרוח באוניברסיטה מובילה ערך מאוד את חייו של מודיעין, לחפש את האמת בלהט, כדי לכבד את כבוד הטמאים של אנשים ולמקם את טובת הכלל של החברה לאינטרסים מסוים של הפרט

סן ויסנטה מרטיר

האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "מפקיד את מעונה של הכנסייה בוולנסיה הפרויקט באוניברסיטה זו ומניח אותו בידיים שלך להגיע ברכת ה ', החוכמה ואת האמצעים לבצע אותו על פי תכליתו" (Art. 2. צו של זקפה).

התעברות ללא רבב

האוניברסיטה הקתולית הוקמה היום של ההתעברות ללא רבב. מסיבה זו, חגיגית לחגוג את החג הזה באוניברסיטה ו "מזמין את הקהילה החינוכית תמיד להראות מסירות והערכה מיוחדת הבתולה מרי." (Art. 5. צו של זקפה).

היסטוריה

האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "סן ויסנטה מרטיר", תוצאה של עבודה באוניברסיטה ביצע במשך יותר משלושים שנה על ידי קרן Edetania, שהוקם על ידי דגול הכומר מר הקרדינל אגוסטין גרסיה גאסקו ד, הארכיבישוף אמריטוס של הארכיבישוף של ולנסיה († 2011), ב -8 בדצמבר 2003, החג של ההתעברות ללא רבב של קתדרלת מטרופוליטן של ולנסיה.

בצו של זקפה, איש הכמורה הודה הדאגה של הכנסייה בוולנסיה במשך מאות שנים כדי לספק את הקהילה הנוצרית לבין מוסדות החברה ולנסיה שתאפשר ליצור, לקדם ולשקם את תרבות באוניברסיטה. לכן הכנסייה הופיע בלידה, חמש מאות שנה, מאוניברסיטת ולנסיה לפני, ואוניברסיטאות רבות אחרות.

מונס. חוסה מריה גרסיה Lahiguera († 1989), הארכיבישוף של ולנסיה, עם שיתוף פעולה של כמה מוסדות דת, יצר את הספר של המורה לחינוך Edetania ב -3 בנובמבר, 1969 היתה קרן Edetania בינואר 1974. כמה שנים מאוחר יותר, בשנת 1979, הארכיבישוף אז ולנסיה מונס. מיגל רוקה Cabanellas († 1992) ורקטור אוניברסיטת ולנסיה חתם על הסכם secondment Edetania לאוניברסיטת ולנסיה, בתוקף עד 2004. במהלך השנים האלה, כיתות Edetania יצרו אלפי מורים להקנות את הידע שלהם בבתי הספר של ולנסיה.

בשנת 1999 התיקון של תקנון הקרן אושר להסתגל הצמיחה חווה Edetania, ובכך לאפשר את הרחבת הזדמנויות חינוכיות. הקרן חתמה על הסכם שותפות עם אלצ'ה האוניברסיטה מיגל הרננדז דה באוקטובר 2002, המכסה תארים אקדמיים בפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חינוכית, למדעים של פעילות גופנית וספורט, חברתי ותרבותי אנתרופולוגיה מדעי ים, שהצטרף בפקולטה למדעי הרוח והחינוך Edetania.

עם הקמת האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה "סן ויסנטה מרטיר" תארים אוניברסיטאיים סודרו כך לארבע פקולטות מוגדרות היטב עצמים: השכלה פורמלית ובלתי פורמלית (פקולטה לחינוך וספורט); תשומת לב אישית לבעיות התנהגותיות (הפקולטה לפסיכולוגיה ומדעי הבריאות); תרבות וחברת הניתוח (פקולטה לסוציולוגיה ומדעי אדם); ומדע ימיים (הפקולטה למדעי ניסיוני).

ב -4 בפברואר 2005, Consell אישרה את האינטגרציה של בית הספר לסיעוד "Desamparados לוס נואסטרה סניורה דה" והפקולטה ללימודי עסקים. לפיכך האוניברסיטה הקתולית אורגן לחמש פקולטות מכללה.

ביום 13 במרס, 2007 מוולנסיה Generalitat la Consell דה אושרה הקמתה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה הקתולית של ולנסיה. במחקרי הסגל הזה של הרפואה, רפואת שיניים, פיזיותרפיה podiatry הם היו ממוסגרים.

ביום 18 בספטמבר, 2009, Consell אישרה את הקמת הפקולטה למדעי החברה ומשפטים ואת operationalization של בזכאות של תואר רשמי ביוטכנולוגיה, משפטים ופילוסופיה השכלה אקדמית.

כיום האוניברסיטה הקתולית של ולנסיה יש 10 פקולטות כי 24 מסגרת כמובן תואר רשמי.

מיקומים

ולנסיה

כתובת
Carrer de Quevedo, 2,
46001 ולנסיה, הקהילה ולנסיה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך