Universitat de Barcelona

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לאנגלית גלול מטה.

אוניברסיטת ברצלונה

אוניברסיטת ברצלונה היא האוניברסיטה הציבורית העיקרית בקטלוניה, עם מספר הסטודנטים הגדול ביותר והצעת ההכשרה הרחבה והמקיפה ביותר. בנוסף, זהו מרכז המחקר האוניברסיטאי הראשי של המדינה ואחד החשובים באירופה, הן עבור מספר תוכניות המחקר והן עבור המצוינות שהושגו בתחום זה.

המקושר הדוק לתולדות ברצלונה וקטלוניה, UB משלב בין ערכי המסורת לבין היותו מוסד חדשני למצויינות בתחום ההוראה. זוהי אוניברסיטה עירונית, פתוחה וקוסמופוליטית כמו העיר ברצלונה עצמה.

אנו מזמינים אתכם להכיר את אוניברסיטת ברצלונה!

UB, היום

הכירו את הדמויות המסנתזות את פעילותה של אוניברסיטת ברצלונה: מיקומה בסיווגים הבינלאומיים החשובים ביותר המעריכים הוראה ומחקר; הפרסים וההבחנות שניתנו לקהילה האוניברסיטאית; התלמידים לשעבר המצטיינים ביותר, כמו גם הפעילות הבינלאומית והנוכחות של ה- UB. הכירו גם, ומקור ראשון, את החוויה של הסטודנטים באוניברסיטה.Universitat de Barcelona Alumnos en el Campus Afuera" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130629_UB_edifici.jpg" alt="130629_UB_edifici.jpg" />

UB בדמויות

 • 16 פקולטות
 • 9 מרכזים קשורים
 • 74 מעלות
 • 157 תארים באוניברסיטה
 • 97 קורסים להארכה באוניברסיטה
 • 215 תעודות התמחות / תואר שני
 • 350 תוכניות תואר שני
 • 709 השתלמויות ארגוניות ופתוחות (IL3)
 • 878 פרויקטים מחקריים פעילים
 • 5,741 פרסומים מדעיים
 • 5,696 פרופסורים וחוקרים
 • 62,696 סטודנטים
 • 662,774 מ"ר בנוי
 • 16 ספריות

איך אנחנו?

גלה את העובדות הרלוונטיות ביותר מבין 564 שנות ההיסטוריה שלנו, כיצד האוניברסיטה משתלבת בעיר ברצלונה, ששת הקמפוסים שלנו המופצים ברחבי העיר, המחלקות, הפקולטות ובתי הספר המרכיבים אותה ואת התחייבויות האוניברסיטה לחברה ולעשות סיור וירטואלי בבניין ההיסטורי של אוניברסיטת ברצלונה.Universitat de Barcelona Campus" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130628_Enfused-_MG_8417_DxO.jpg" alt="130628_Enfused-_MG_8417_DxO.jpg" />

מחקר

אוניברסיטת ברצלונה היא המובילה בחקר האוניברסיטאות במדינת ספרד. על פי מספר הפרסומים, UB הוא המוסד הממלכתי השני אחרי ה- CSIC, על פי הדו"ח האירופי השלישי בנושא S

ההנחיות של מדיניות המחקר נקבעות בסגני תחום המחקר והניהול מתבצע בתמיכת משרד ניהול המחקר (OGR), המנהל את התוכניות הממלכתיות, משרד הפרויקטים למחקר בינלאומי ( OPIR), האחראית על ניהול פרויקטים מחקריים במימון הנציבות האירופית, וקרן Bosch i Gimpera (FBG), האחראית על יחסים עם חברות והעברת ידע. המרכזים המדעיים והטכנולוגיים (CCiTUB) מקבצים את מרכזי ה- UB התומכים במחקר הן באוניברסיטה עצמה והן במוסדות ציבוריים או פרטיים.

העיר שתמצאו סביב האוניברסיטה

UB היא אוניברסיטה עירונית, פתוחה וקוסמופוליטית, כמו העיר ברצלונה, שם מפיצים את הקמפוסים השונים שלה. המשמעות היא שהיא פועלת במסגרת העירונית כסביבה מחיה והפכה למרכז פעילות תרבותית במובן הרחב ביותר.

האוניברסיטה פורסת את הקמפוסים שלה במסגרת העירונית ובכך מזינה מערכת יחסים תלותית בין המוסד לעיר. מערכת יחסים זו מספקת סביבה של אנימציה אנושית ותרבותית באזורים מסוימים בעיר ומאפשרת לחברי קהילת האוניברסיטה ליהנות משירותים המוצעים הן על ידי העיר והן שלה.

אוניברסיטת ברצלונה

אוניברסיטת ברצלונה, שנוסדה בשנת 1450, היא מוסד להשכלה גבוהה מקיפה המציג מסורת אקדמית עמוקה בשילוב עם ידע מדעי גבול. הוא ממוקם בעיר ברצלונה , אחד המרכזים הקוסמופוליטיים העיקריים בים התיכון ואכן באירופה. 16 המרכזים של אוניברסיטת ברצלונה, שהתגודדו בשישה קמפוסים עיקריים, נפרשים על פני העיר ומשולבים לחלוטין בחיים העירוניים. כך רובם נמצאים בתוך העיר עצמה. העיר עצמה הופכת לקמפוס של האוניברסיטה.

בהיותה אחת האוניברסיטאות הגדולות בספרד, אוניברסיטת ברצלונה מברכת מדי שנה מספר גדול של סטודנטים מאוניברסיטאות ספרדי ומחוצה לה. יש בו מעל 44,000 סטודנטים לתארים מתקדמים וכמעט 19,000 סטודנטים לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים . כמעט 15% מהסטודנטים הם מחו"ל ומעל 122 לאומים שונים.

כמוסד ציבורי, אוניברסיטת ברצלונה, המתמקדת במצוינות אקדמית , מחויבת להכשרה ולהכנת הדור וההווה הבאים של אזרחים גלובליים - אנשי מקצוע, חוקרים, יזמים, מנהיגים - עם היכולת לעבוד ברמה הגבוהה ביותר בכל מקום בעולם העולם במקביל, המחויבות של אוניברסיטת ברצלונה למחקר מיקמה אותה במקום הראשון בספרד בדירוג בינלאומי; וכאחת האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם בכל הקשור להשפעת מחקרים.

באוניברסיטת ברצלונה יש ייעוד בינלאומי , ובכך הוא חבר ברשתות אוניברסיטאיות מובילות ברחבי העולם, כולל הליגה של אוניברסיטאות המחקר האירופיות (LERU), קבוצת COIMBRA (CG) ותיאום ועידת ערב-אירו להשכלה גבוהה (AECHE) ). יש לה מעל 2,800 הסכמים בינלאומיים, כולל הסכמים עם 82 מתוך 200 האוניברסיטאות המובילות בעולם (מוסף Times Higher Education).

מדוע לבחור באוניברסיטת ברצלונה?

 • זוהי האוניברסיטה הספרדית המובילה בדירוג האוניברסיטאות הבינלאומיות היוקרתיות ביותר.
 • זוהי בין 25 האוניברסיטאות הטובות בעולם עם יותר מ -400 שנות היסטוריה.
 • זה ממוקם בברצלונה, אחת הערים האוניברסיטאיות הטובות ביותר בעולם.
 • הוא מציע מגוון רחב של הצעות קורסים: קורסי תואר ראשון, קורסים לתואר שני, תוכניות דוקטורט וקורסים ותוכניות ספציפיות אחרות.

מגוון רחב של קורסים:

אוניברסיטת ברצלונה מציעה לסטודנטים עתידיים מגוון רחב של קורסים כמעט בכל תחומי הידע המותאמים לצרכיהם:

73 קורסים לתואר ראשון .

מותאם לדרישות אזור ההשכלה הגבוהה האירופית (EHEA), לסטודנטים תהיה גם אפשרות להירשם Pathways כפולים ולהשלים שתי תוכניות לימודים שונות במקביל.

שני קורסים לתואר מועברים באופן מלא באנגלית (עסקים בינלאומיים ולימודי אנגלית) וחמישה נלמדים חלקית באנגלית.

· יותר מ -140 קורסים רשמיים לתואר שני באוניברסיטה .

קורסים אלה, כולל תארים בין-אוניברסאליים ותארסמוס מונדוס, מציעים לבוגרי מקצוע או Pathway מחקר, ומאפשרים להם גישה לתכניות דוקטורט.

קורסים אלו מותאמים לדרישות ה- EHEA, ומחולקים לחמישה ענפי ידע: אומנויות ומדעי הרוח, חינוך, מדעי ניסוי, בריאות ומדעי החברה.

24 תארים לתואר שני נלמדים כולה באנגלית - שישה מהם דרך תכנית ארסמוס מונדוס.

· יותר מ- 400 קורסים לתואר שני ספציפיים ל- UB ותעודות לתארים מתקדמים .

פנים אל פנים, מעורבבים או מרוחקים, אותם קורסים נועדו ללטש את כישוריהם ואת יכולותיהם של הבוגרים, כך שיוכלו להתמחות בתחום מקצועי ולהכין אנשי מקצוע המחפשים לעשות הסבה מקצועית.

· 48 תוכניות דוקטורט .

מכוון להכשרה המתקדמת של התלמיד בטכניקות מחקר באמצעות מערך מסודר של פעילויות ומחקר חינוכי אשר לפני ההכנה וההגנה לתזה דוקטורט מביא להשגת תואר דוקטור. בכל שנה מוגשים למעלה מ- 750 עבודות דוקטורט.

מכיוון שאוניברסיטת ברצלונה מודעת לצורך להשלים, להרחיב ולעדכן ידע בעולם משתנה, היא מספקת סדרה של קורסים אחרים, כמו תכנית לימודים בחו"ל , בית הספר לקיץ הבינלאומי של אוניברסיטת ברצלונה , או הקורסים בשפה הספרדית ותרבות שמציע המכון ללימודים היספניים .

מלבד אותן תכניות אקדמיות, אוניברסיטת ברצלונה מציעה מגוון רחב של שירותים ומתקנים לסטודנטים, כמו שירותי הייעוץ והקריירה האקדמיים, יותר מ 100,000 מ"ר של מתקני ספורט, רשת של שבע עשרה ספריות או מערכת אולמות מגורים ו מתקני דיור אחרים.Universitat de Barcelona Alumnos en el Campus 2" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130631_F_EH_003_0212Alumnos.jpg" alt="130631_F_EH_003_0212Alumnos.jpg" />

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Gran Via de les Corts Catalanes,585
08007 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך