Universidad de Murcia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מוסד הוראה להשכלה גבוהה שיש בו תשתיות להוראה ומחקר של מצוינות בינלאומית. אוניברסיטה חדשנית, דינאמית, אחראית המחויבת לסביבתה, שלא שוכחת את שורשיה ההיסטוריים.

ייעוד, חזון וערכים של Universidad de Murcia

משימת האוניברסיטה מתארת את מטרתה או הסיבה להוויה, והחזון שלה משקף את מה שהיא רוצה להיות בעתיד, את נקודת המבט של האוניברסיטה לטווח הרחוק.

Universidad de Murcia היא מוסד ציבורי להשכלה גבוהה עם היקף פעולה בינלאומי. מטרתה לתרום להתפתחות החברה, הפועלת כסוכן דינמי בשיתוף עם הסוכנים החברתיים האחרים. פעילויותיה העיקריות מתמקדות בפיתוח מחקר, הדרכה, העברת ידע והפצת תרבות, תוך יישום תהליכי חדשנות ושיפור מתמשך על כולם, במטרה להשיג רמה גבוהה של איכות תוצאות, גלוי דרך מדיניות שקיפות ברורה.

ערכיה העיקריים, הכלולים בקוד האתיקה של Universidad de Murcia , הם מחויבות, דיאלוג, כבוד ואחריות:

 • ההתחייבות דורשת לנקוט ביעדי האוניברסיטה ולאמץ להשיג יעדים אלה ניהול וניהול טובים, שיפור האחריות החברתית באוניברסיטה, התגברות על אנוכיות אישית ותאגידית כדי לעסוק עם אחרים במשימות האוניברסיטאיות ובפתרון בעיות שכיחות.
 • הדיאלוג מרמז על נכונות לתאם בצורה סבירה וסבירה עם אחרים לשיתוף פעולה אפקטיבי תוך התחשבות במיצוב, באינטרסים או במצבו של כל אחד, במטרה לפתור בשלווה את אלה המחפשים את האיזון וההסכמה הנכונים.
 • כבוד משמעו להתייחס לכל האנשים ללא משוא פנים, הוקרה ושיקול, הימנעות מאפליה מסיבות שמעבר לגופם והימנעות מדעות קדומות, על פי התחשבות בכבוד השווה של כל בן אנוש כערך עליון.
 • האחריות מורכבת בהנחת כנות בחובותיו ובחובותיו של עצמם, והיות מוכנה לתת דין וחשבון על כך למי שמתאים, לפעול על פי העקרונות האתיים שהונחו באופן אישי, בהיותם אלמנטים מרכזיים ברצון טוב, קוהרנטיות ומנהג מופתי.

ערכים אלה מזוהים בתורם עם ההגנה וקידום זכויות האדם, נגישות אוניברסאלית, שוויון בין גברים לנשים, תרבות השלום וערכים דמוקרטיים, השתתפות, בין תחומי, פלורליזם, הגנה על הסביבה. וקיימות.

10 סיבות לבחור UMU

1. מדוע UMU?

אוניברסיטת Centennial ממוקמת אסטרטגית בהווה ומוכנה לעתיד

Universidad de Murcia (UMU) היא מוסד בינלאומי בן יותר ממאה שנה, שמוצאו עוד מהמאה השלוש עשרה. יש בו יותר מ 30,000 סטודנטים (2,000 מהם בינלאומיים), 3,000 חוקרים ופרופסורים ולמעלה מ- 1,200 עובדי מנהלה.

2. הצעה רב-תחומית ללימודים

60 מעלות, 72 תואר שני ו -36 דוקטורטים

UMU היא אוניברסיטה ציבורית ומקיפה המציעה 60 תכניות תואר - 5 תארים כפולים -, 72 תארים ותואר שני ודוקטורטים בתחומי אומנויות ומדעי הרוח, הנדסה, מדעי הבריאות, מדעים, מדעי החברה ומשפט.

3. הימר על חינוך איכותי

הכרת איכות במרכזים ושירותים באוניברסיטה

Universidad de Murcia מתמקדת במצוינות אקדמית וממלאת תפקיד חשוב מאוד במחקר (350 קבוצות מחקר, 4 מכונים ומרכזי מחקר), הוראה וחדשנות בכל תחומי הידע. בנוסף, זה עובד בצמוד עם חברות לאומיות ובינלאומיות.

4. מובילים את הדרך בטכנולוגיה דיגיטלית, אבטחת סייבר ובינה מלאכותית

הובלת פרויקטים של הנציבות האירופית למחקר וחדשנות בתחום אבטחת הרשת

הוא מציע מגוון רחב של שירותים, כמו "לולה צ'טבוט", עם בינה מלאכותית, כדי לעזור לסטודנטים לבחור את לימודיהם ולענות על שאלות בתהליך הקבלה.

5. חיבור לשוק העבודה

יותר מ- 75% מהסטודנטים מקבלים עיסוק לאחר סיום התואר

לסטודנטים ב- UMU יש את ההזדמנות הן להמשיך להתפתח אינטלקטואלית והן לרכוש מיומנויות מקצועיות.

6. האוניברסיטה פתוחה לעולם, עם למעלה מ- 2,000 סטודנטים שמתכננים תכניות ניידות בינלאומיות

7 תוכניות דו ספרותיות ספרדית-אנגלית וסטודנטים בני למעלה מ- 50 לאומים

המוסד שלנו מציע 4 קורסים לתארים באנגלית (משפטים, ניהול עסקים ומינהל, חינוך יסודי ולימודי אנגלית), ושלוש תכניות לתארים מתקדמים (ביולוגיה וטכנולוגיה של רביית יונקים, טכנולוגיות חדשות במדעי המחשב ופיזיקה).

7. שביעות רצון של סטודנטים בינלאומיים

ממוקם בין האוניברסיטאות המדורגות הטובות ביותר באירופה על ידי סטודנטים

נקודת הפתיחה הבינלאומית ב- UMU (International Welcome Point - IWP) מספקת מידע בנושאים כמו נוהל הקבלה, השגת התאמה ולגליזציה.

8. מחויבות לחברה

תשומת לב לגיוון ושוויון הזדמנויות בין נשים לגברים

UMU היא האוניברסיטה השנייה בספרד שמשלבת מספר רב יותר של סטודנטים עם מוגבלות. באמצעות שירות הקשב לגיוון והתנדבות, היא משתתפת ב"תכנית הכלול של הקמפוס: קמפוס ללא גבולות "במימון ממשלת ספרד, ONCE וקרן REPSOL.

9. התחייבות ליעדי פיתוח בר-קיימא של האו"ם

פרויקט המוערך ביותר מבחינת פיתוח בר-קיימא

ODSessions הוא הפרויקט Universidad de Murcia מפתחת לקידום ומודעות ל 17 יעדי פיתוח בר-קיימא של האומות המאוחדות. עד אפריל 2021 יקדיש UMU חודש אחד לכל אחת מהיעדים הללו בפעילות הפצה, בילוי, אימונים וסולידריות.

10. מורסיה, עיר לסטודנטים

איכות חיים בסביבה ייחודית בים התיכון

העיר דרומית-מזרחית של ספרד נהנית ממיקום מצוין, יוקר מחיה נמוך ומגוון גדול בהצעה התרבותית והתיירותית. בכיכרות ובטרסותיה תוכלו לגלות עיר שקטה וידידותית לסטודנטים. עם כחצי מיליון תושבים, היא העיר השביעית בספרד.

קוד אתי

על מנת להפוך את האוניברסיטה לגרסה ההוגנת והכנה ביותר האפשרית, אושר בשנת 2016 קוד האתיקה של Universidad de Murcia , שהוכן לאחר תהליך בו שיתפו פעולה כל הקבוצות שהן חלק ממנה.

ארבעת ערכי היסוד עליהם הוא מבוסס, מחויבות, דיאלוג, כבוד ואחריות, צריכים להנחות את כל הפעולות והקשרים של קהילת האוניברסיטה. לפיכך, בראש סדר העדיפויות שלנו הוא להפיץ את קוד האתיקה בכל הרמות של Universidad de Murcia , ובנוסף לחפש את הבנתם המלאה והביצוע שלהם.

הציות האפקטיבי שלו ינוהל תחת פיקוח על ידי נציבות קוד האתיקה לפיקוח על אתיקה (CSCE), שהוקמה ב- 4 בספטמבר 2018. זה מורכב מאנשים מאזורים שונים בקהילה האוניברסיטאית ומומחים:

 • אנטוניו חוסה קרראסקו הרננדס. רכז תשתיות קמפוס
 • כרמן סאנש טריגוארוס. מנהלת היחידה לשוויון בין נשים לגברים
 • אמיליו מרטינז נבארו. אחראי על הכנת קוד האתיקה
 • פרנסיסקו אסקמבר מרטינז. סגן קנצלר מחקר והעברה
 • חוסה אנטוניו Cascales Saseta. מנהל
 • חוסה רמון סלסדו הרננדס. מנהל מאסטר בחוק ביורייט: משפטים, אתיקה ומדע
 • חואן חוסה ורה מרטינז. סנגור באוניברסיטה
 • Longinos Marín Rives. סגן קנצלר אחריות חברתית ושקיפות
 • יונה קירחת. סגן קנצלר סטודנטים ושירותים בקהילה האוניברסיטאית
 • חוסה מיגל רוחו מרטינז. יו"ר מועצת המנהלים של מועצת הסטודנטים של Universidad de Murcia

מאז הקמתה, ארגון ה- CSCE אירגן הפצה וירטואלית ופיזית של קוד האתיקה. נכון לעכשיו, בכל הבניינים של Universidad de Murcia , לא רק הפקולטות, אלא גם אלה המיועדים לצוות, יש מכשיר אחד או שניים עם עותקים של קוד האתיקה שמוחלפים.

בנוסף, כל העובדים החדשים Universidad de Murcia מקבלים כעת את קוד האתיקה בתחום משאבי אנוש.

פעולות אחרות הקשורות להפצת קוד האתיקה היו מתן הרצאות עליו לסטודנטים חדשים של כמה פקולטות שדרשו זאת, על ידי פרופסור אמיליו מרטינז נאווארו, או מינוי כיתות כערכים של קוד אתי, כמו חדר הכבוד של הפקולטה למדעי הספורט.

מיקומים

מורציה

כתובת
Edificio Rector Soler, 2ª planta.
Campus de Espinardo

30071 מורציה, אזור מורסיה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

Master
מוסד לימודים זה גם מציע: