Universidad Nebrija

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מאז הקמתה, אוניברסיטת נברג'ה שמרה על הערכים המבדילים של המודל החינוכי שלה, המבוססים על הוראה איכותית ועל מחקר כיצירת ידע, תוך הכשרה מקיפה בכישוריהם, כישוריהם ויכולותיהם של כל תלמידיה. אלה הם עקרונות מפתח להשגת התפתחות של כישרון אינדיבידואלי וההזדמנויות הטובות ביותר לשילוב מקצועי.

הפילוסופיה שלנו היא ללמוד על ידי עשייה, שהופכת לחוויה אוניברסיטאית ייחודית. זוהי חוויה חיונית בהפיכת התלמיד לעבר ידע עולמי, בכדי לככב ולהוביל את השינויים בהם הוא / היא שקועים. סטודנט "נבריה" מתמקד בבניית ידע לאתגרים החשובים בחיים.

כמו כן, קיימת מחויבות איתנה בין האוניברסיטה לחברות לפיתוח הכשרה במיומנויות מקצועיות, המבטיחה התמחות איכותיות לסטודנט, על מנת להשיג את שאיפתו לצמוח בחיים ובאופן אינטלקטואלי במהלך השלב האוניברסיטאי.

חבר הנאמנים של אוניברסיטת נבריה והמועצות האקדמיות, המורכב מאישים רלוונטיים, קושר את הידע והיוקרה שלהם לתוכניות הלימוד והמחקר. סטודנטים מאוניברסיטת נבריה יודעים לבטא באופן מלא את הידע והכישורים שלהם בתוך החברה הלאומית והבינלאומית בה הם יבצעו את כישוריהם המקצועיים.

Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json="{"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""}" />

מה מייחד את אוניברסיטת נבריה?

 • תעסוקה והתמצאות במקצוע, עם התמחות בחברות ומוסדות עבור 100% מהתלמידים.
 • מצוינות אקדמית עם הוראה בהתאמה אישית בקבוצות קטנות, הקרבה בין מורים לתלמידים ומפגש עם אנשים רלוונטיים מהעולם האקדמי והמקצועי.
 • בינלאומי עם דו לשוניות של סטודנטים בינלאומיים במדריד ועם תכניות בחו"ל, אחת החוויות המהותיות לפני סיום הלימודים.
 • חדשנות פדגוגית עם מרחבי ידע ותעסוקה כדי להיות יצירתי, יוזם ואינטראקציה באוניברסיטה עם כל המגזרים, כמו זה של הרכב, אומנויות הבמה, יחסים בינלאומיים, תקשורת וכו '.

מי היה אנטוניו דה נבריה

אליו אנטוניו נבריה נולד בלבריה (סביליה) - ומכאן שם הבדוי שלו - בשנת 1441. הוא למד מדעי הרוח באוניברסיטת סלמנקה והמשיך בלימודי הפילולוגיה שלו בבולוניה, שם היה אינטראקציה עם ההומניזם האיטלקי. הוראתו החלה באוניברסיטת סלמנקה, לה הקדיש חלק גדול מחייו. על ידי הקרדינל סיסנרוס, הוא פנה לאוניברסיטת אלקאלה כדי להשתתף בהוצאת תנ"ך פוליגלוט, פרויקט שנטש בגלל הבדלים עם קבוצת המתרגמים. השנים האחרונות בחייו ביליתי בהוראה באוניברסיטת אלקאלה, שם נפטר בשנת 1522.

ההומניסט המהולל נאבק לאורך חייו להשיב את הלטינית המתורבתת שדיברו קיקרו וקווינטיליאן וזה אבד לטובת הדיבור הוולגרי. לשם כך, הוא ביסס אותה על השיטה הטבעית, שהתחילה מהיכרות טובה עם שפת הרומנטיקה - שפת העם - כאמצעי הטוב ביותר להימנע מאובדן אותו לטינית מתורבתת.

בין עבודותיו מתבלטות הדברים הבאים: מציגה latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) ו- Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). מבין כולם, החשוב ביותר, עבור ההשלכה שהיתה לה בפילולוגיה ההיספנית, הוא על הדקדוק הקסטיליאני, שהוא הקודיפיקציה הראשונה של שפה מודרנית, והפרולוג שלה מוקדש למלכה איזבל הקתולית.

מערכת אבטחת איכות פנימית

מערכת אבטחת האיכות הפנימית היא מערכת התהליכים המתועדים הנחוצים לניהול ובקרה על התפתחות תקינה של הפעילות היומיומית של אוניברסיטת אנטוניו דה נבריה. באמצעות ה- IQAS מנותחים הצרכים, מוגדרים התהליכים ונשמר מעקב והכל תוך הבטחת שיפור מתמשך.

זה הופך את מערכת אבטחת האיכות הפנימית למסמך חי, שיש לשנותו ולהתאים אותו עם שינוי הארגון או פעילותו.

זוהי מערכת ייחודית המקיפה את כל המרכזים ובתי הספר מהם היא מורכבת, כמו גם את התהליכים המתאימים להם. היא הוכנה על ידי היחידה הטכנית לאיכות (TUQ), תחת הרקטור באוניברסיטה, בשיתוף פעולה עם כל המחלקות, האקדמיות והמנהליות כאחד, מהן היא בנויה. לצורך כך, TUQ לקחה בחשבון את ההנחיות שקידמה ANECA באמצעות תוכנית AUDIT, שמטרתה להנחות אוניברסיטאות בתכנון מערכות אבטחה פנימיות איכותיות.

Universidad Nebrija

פרסים / דירוגים

המחויבות של אוניברסיטת נבריה למצויינות אקדמית, הכשרה בחברות מובילות, חדשנות בתכניות רב תחומיות וחינוך בינלאומי, מציבה את אוניברסיטת נבריה בתפקידים הראשיים בדירוג האוניברסיטאי החשוב ביותר.

אוניברסיטת נבריה היא בחירה בטוחה והנתונים מאשרים זאת.

הדירוג מכיר באוניברסיטת נבריה כביצוע אוניברסיטאי גבוה, כתוצאה מאלמנטים המבדילים שלנו:

 • מצוינות אקדמית
 • יכולת עבודה
 • אוריינטציה בינלאומית

דירוגים

 • דירוג U 2018 של קרן BBVA והמכון למחקר כלכלי (IVIE).
 • דירוג בינלאומי של QS Stars - דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2019.
 • דירוג השקיפות באוניברסיטה 2018 של קרן המחויבות והשקיפות.
 • הכרה במזכירות החינוך, המדע, הטכנולוגיה והחדשנות באקוודור (SENESCYT).
 • מגזין מנכ"ל דירוג גלובלי - תכנית MBA של בית הספר לעסקים נבריחה.
 • גלובל TOP 100 המאסטרים הטובים ביותר בתחום יזמות.
 • הכרה במשרד החינוך של הרפובליקה העממית של סין.
 • Madri + d Foundation - DOCENTIA - NEBRIJA Model.
 • דירוג 250 תוכניות תואר שני מאת אל מונדו - שני תארים מאוניברסיטת נבריה בולטים בציון.
 • דירוג CYD - מטעם Fundación de Conocimiento y Desarrollo (קרן הידע והפיתוח).

Universidad Nebrija

מיקומים

מדריד

כתובת
Calle de Santa Cruz de Marcenado,27
28015 מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מדריד

כתובת
Sugerir un cambio en Calle de Joaquín María López, 62
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

Berzosa

כתובת
Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain
42351 Berzosa, קסטיליה ולאון, ספרד

מדריד

כתובת
Calle Pirineos, 55
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מדריד

כתובת
Paseo de la Habana, 70 bis, 28036 Madrid, Spain
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך