UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Unisport, סקטור ספורט בבית הספר למנהל עסקים.

יוניספורט הוא בית הספר לענייני תחום הספורט. כאן ניהול עסקי, ספורט והרבה תשוקה מעורבים.

עם יותר מ -25 שנות ניסיון בהכשרת מנהלי ספורט, המורים שלנו הם אנשי מקצוע מובילים בתחום המגבשים צוות הוראה עם חשיבה פתוחה ושיתופית, כמו גם חזון בינלאומי ברור.

אנו מייחסים חשיבות רבה לספורט. אנו מכשירים אנשי מקצוע המסוגלים חדשנות מובילה ויזמות, אנשים המוסיפים ערך לארגונים שלהם, עובדיהם ולקוחותיהם בתוך במגמת צמיחה מתמדת עם צרכים ברורים של התמקצעות.

זה מניע אותנו לראות איך, שנה אחר שנה, תלמידינו לקבל בוודאות לקשר הספורט בעתיד המקצועי שלהם, ואנחנו יכולים להמשיך לשמור על קשר עם אותם לאחר סיום הלימודים, מחפש סינרגיות שיאפשרו לנו להתקדם יחד שוב.

בשנת Unisport אנו משתמשים בטכנולוגיות חדשות כדי להוציא את הטוב שבך, קפדני ותובעני, אך עם גמישות סיפק הכשרה און ליין, והכל סביבה שיתופית יחידה. איפה שלא תהיה, אתה תהיה Unisport.

האם אתה לשכור?

המשימה, חזון וערכים

המשימה היא שמגדירה את הסיבה שלנו להיות, את המטרה שלנו ואת המטרה הבסיסית שיש להשיג בפני קבוצות האינטרס השונות המקיפות אותנו:

מנהלים ואנשי מקצוע רכבת במגזר ספורט, תחת קריטריונים מחמירים של איכות, חדשנות, רוח יזמית החזון הבינלאומי ברור.

החזון שלנו הוא התמונה שעלינו של טווח UNISPORT, אנחנו רוצים להיות או להישאר גבוהים:

מוביל ביצירת ערך בינלאומי ספורט מוכווני שוק לספורט ולחברה, ובמיוחד לתלמידים שלנו וקבוצת ההכשרה לעובדים שלנו.

הערכים שלנו הם הנשמה שלנו. ברקע היא הדרך שבה אנו עושים דברים, מה שאנחנו מאמינים ומה אנחנו להדפיס בכל מעשינו:

מאמץ, הקפדה, יזמות, קיים, שיפור מתמשך, חזון בינלאומי והזדמנות שווה.

בינלאומי

ספורט ואין לה גבולות. טכנולוגיה, טלוויזיה, אינטרנט, חסויות, אירועים, תיירות ספורט ... הם רק חלק מהגורמים שתרמו את הגלובליזציה של הספורט בעשור האחרון.

מועדוני ליגות כבר לא להתחרות רק ברמה לאומית: בפברואר 2013, למשל, מועדוני Inglés הפרמייר ליג הסכים כובע של עליית שכר של תבניות המתאימות עבור 3 השנים הבאות. בהתחשב מועדוני הקנייה מתחלים ידי מיליארדרים זר מדד זה נועד לצמצם את האיום של הסלמת שכר. אין ספק החלטה זו, נלקח בלונדון, תהיה השפעתו על מועדוני כדורגל ברחבי אירופה.

בפעמים אחרות, מודל המיובא ממדינות אחרות כגון במקרה של חדרי כושר עסקי עלות נמוכה, אתה יכול ללחוץ תעשייה שלמה.

אלה הם רק כמה דוגמאות של מציאות שכל מנהל ספורטיבי לא יכול להתעלם.

בשנת Unisport אנחנו חברי (Society North American לניהול ספורט) NASSM ו EASM (האגודה האירופית לניהול ספורט) ולנסות לפגר כל מה שקורה בשוק הספורט העולמי, לנתח את ההשלכות האפשריות עבור התחרותיות של מגזר בספרד.

כל התלמידים שלנו הם מנויים מגזינים כמו עסקים בינלאומיים ספורט, קידום השתקפות על הנושאים הרלוונטיים ביותר ואת החזון הגלובלי של תעשיית הספורט.

השקפה זו יש המעריך הגדול שלה נשאר הטכני בחו"ל, התלמידים שלנו יש את ההזדמנות ללמוד מערכות ספורט אחרות מאשר ספרדי, לבקר במתקני ספורט ייחודיים או להשתתף באירועים ופגישות עם רמקולים ברמה העליונה.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Av. Ernest Lluch 32, TCM2 Planta 3, Mataró
08302 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך