UManresa

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא ל- UManresa

אנו מחויבים אישית והתאמה אישית בהשכלה הגבוהה. המתודולוגיה שלנו משלבת את המיטב של פנים אל פנים, מעורבב ולא פנים אל פנים עם קפדנות אקדמית גבוהה.

החל UManresa שתלמידי UManresa בוחרים בנו מכיוון שהם רוצים וצריכים למידה פנים אל פנים, אנו ממקדים את המאמצים שלנו להציע להם מודל היברידי, המשלב את שניהם: מצד אחד שיעורים פנים אל פנים עם ערך מוסף גבוה (מפגשים תיאורטיים-מעשיים, פעילויות אימון) סימולציה ופרקטיקות מיוחדות) ומשימות שניתן לפתח באופן מרוחק, במקביל להעשרת התהליך.

התאמה אישית של ההכשרה אפשרית רק במוסדות אוניברסיטאיים כמו שלנו, אשר גודלם הבינוני (קהילה של כ -2,000 סטודנטים בעלי תארים רשמיים גבוהים יותר) מאפשר פיקוח פרטני על צרכיו והתקדמותו של כל סטודנט מבלי לוותר על סביבה מגרה בשל מגווןו. (עם 30% סטודנטים בינלאומיים).

קמפוס מנרה של UVic-UCC

קמפוס UVic-UCC Manresa ממוקם במנרה, עיר המונה כ 75,000 תושבים הממוקמת אסטרטגית בלב קטלוניה. הוא ממוקם שעה אחת מברצלונה, באמצע הדרך בין הים התיכון לפירנאים, הנשלט על ידי הר מונסרט.

מתקני UManresa ממוקמים מצפון לעיר מנרסה (ברצלונה), במגזר של עיור לאחרונה, בו ממוקמים מרבית מוסדות האוניברסיטה ושירותים.

25,000 מ"ר אוניברסיטה במנרה

קמפוס מאנרה של אוניברסיטת ויק-סנטרל קטלוניה משתרע על פני 25,000 מ"ר לאורך אבנידה אוניברסיטריה. יש בו ארבעה בניינים: מצד אחד, בניין FUB1, המטה הראשי של המוסד, שבו, בנוסף לשירותים אדמיניסטרטיביים ואקדמיים, ממוקמת הכיתה המקובלת; בניין FUB2 עם הכיתות והמעבדות של CFGS של הקריה המקצועית; בניין FUB3, בו נמצאים הכיתות ללימודי פיזיותרפיה ובניין CU +, שם ממוקמת המרפאה האוניברסיטאית, והחללים להכשרה תיאורטית-מעשית של לימודי מדעי הבריאות ולסימולציה קלינית, המתקיימים בוצע במרכז לחדשנות בסימולציה (CISARC).

חלק משטחי השימוש הנפוצים הותאמו למקומות מפגש ומנוחה לקהילת האוניברסיטאות. חלק אחר שימש לחניה לרכב, עם יותר מ 200 מקומות.

143231_143113_CampusUManresa.jpg

בניין FUB1

בניין FUB1 נכנס לפעולה בשנת 2002. יש לו מבנה של 6,900 מ"ר. כל חדריו מסודרים בצורה פרקטית ופונקציונאלית סביב פטיו מרכזי המאפשר כמעט לכל החללים ליהנות מאור טבעי.

זוהי בנייה רב תכליתית המאכלסת את השירותים UManresa של UManresa , בנוסף לכיתה למפגשים העיוניים של מדעי הבריאות, מדעי החברה והמרכז הבינלאומי להכשרה רציפה, שירות השפה, חדרי הלימוד. וחדרי המחשבים.

מקום:
Av. Universitària, 4-6
08242 מנרסה

143958_FUB1.JPG

בניין CU +

הבניין CU + הוא מתקן רפואי שמוכן לתרגול פיזיותרפיה, רפואה רפואית ודיבור, עם מרחבים לטיפול פרטני וקבוצתי, כמו גם להדמיה קלינית עם סטודנטים לתארים ראשונים ותארים מתקדמים. יש לה בלוק כירורגי עם חדר ניתוח, תיבת החייאה וחדר עיקור, ועם 8 יחידות בקומה אחת לפיתוח כל אימוני הדמיה.

143957_facanacuamblogo.jpg

זוהי קונסטרוקציה מלבנית של 3,500 מ"ר, עם קומת קרקע ושתי קומות ומחתרת המאפשרת מגרש חניה ובו המרכז החלוצי לחדשנות וסימולציה (CISARC), שם מתבצעות פעילויות משבשות במתודולוגיית הסימולציה. חזיתות המערב והצפון מכוסות בפיסות אבן שחורות המעניקות לבניין אישיות מובחנת.

מקום:
Av. Universitària, 8-10
08242 מנרסה

בניין FUB2

בניין FUB2 משלב את מעבדות ה- CFGS של תותבת שיניים, את כיתות ה- CFGS של מינהל ומימון ו- CFGS של חינוך לגיל הרך ומעבדה 0_6 בהתאמה.

143961_FUB2.jpg

מקום:
Avenida de les Bases de Manresa, 1
08242 מנרסה

בניין FUB3

בבניין FUB3 נמצאים לימודי פיזיותרפיה עם סך של 528 נקודות הכשרה תיאורטיות-מעשיות שיכולות לעבוד בו זמנית. ה- FUB3, האזור המודרניסטי לשעבר של בית המטבחיים, מורכב מחמישה מבנים או מודולים המכילים בסך הכל אחד עשר כיתות לימוד, שני חדרי ישיבות, חדר כושר עם קיבולת של מאה אנשים ומקום למשרדים ואזורי עבודה הפקולטה לפיזיותרפיה בפקולטה למדעי הבריאות במנרה. חדרי ההלבשה של הסטודנטים ממוקמים בביתן הראשון וגימנסיה ושתי כיתות הם חלק ממבנה חדש שהוקם.

143962_FUB304.jpg

מקום:
פלאזה באגס, 11
08242 מנרסה

מיקומים

Manresa

Edificio FUB

כתובת
Av. Universitària, 4-6
08242 Manresa, קטלוניה, ספרד

Manresa

Edificio CU+

כתובת
Av. Universitària, 8-10
08242 Manresa, קטלוניה, ספרד

Manresa

Edificio FUB2

כתובת
Avenida de les Bases de Manresa, 1
08242 Manresa, קטלוניה, ספרד

Manresa

Edificio FUB3

כתובת
Plaza Bages, 11
08242 Manresa, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: