UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

UCAM (Universidad Católica de Murcia) היא אוניברסיטה פרטית שנוסדה בשנת 1996 עם משימה ברורה: להכשיר סטודנטים עם ידע ומיומנויות לשרת את החברה, לתרום להרחבת הידע האנושי באמצעות מחקר כחלק בלתי נפרד מהתפתחות האדם והאנושות ולהשתתף במשימה האוונגליסטית של הכנסייה הקתולית בתחומי החינוך והתרבות.

אדם לאדם, פנים אל פנים

תלמידי UCAM יכולים לסמוך על תשומת לב אישית המתאימה לצרכים שלהם. צוות העובדים ב- UCAM מעריך את הקשר האישי בהקשר של למידה, וזו הסיבה שלכל תלמיד מקבל מורה אישי ושיעורים עם מספר קטן של חברי כיתה. מגוון התוכניות האקדמיות המוצעות, תוך התאמה מתמדת לצרכים האמיתיים של החברה ומוכרות על ידי אזור ההשכלה הגבוהה באירופה, משקף את הנחיות הליבה הזו: כל סטודנט הוא סיבה ל- UCAM להמשיך בעבודתו בשאיפה לשלמות.

as

למידה בפעולה

אוניברסידאד קטוליקה סן אנטוניו דה מורסיה מסמיך את הסטודנטים לפתח מיומנויות משלהם בעולם האמיתי. האשכול העליון של הקמפוס = "ass infralt =" מבנה, מעבדות ואולפנים יחד עם המקצועות המעשיים המוצעים, יביאו את הסטודנטים מוכנים להוציא לפועל את הידע שהם רוכשים. כל סטודנט עצר = "באשר להשלים התמחות במוסדות ציבוריים או פרטיים, שם יהיה להם התלהבות של תחום ההתמחות העתידי שלהם. UCAM מספקת למעלה מ- 90 קבוצות מחקר העובדות בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים כמו alt = "כמו קוקה קולה, דנונה, וודאפון או סימנס.

יותר מאשר ידע, ערכים

כמוסד קתולי המחויב לכנסייה, UCAM עושה יותר מאשר מספק חינוך ברמה הגבוהה ביותר. העברת הערכים היא עמוד תווך של אוניברסיטה זו והיא שעושה את ההבדל לעתיד הסטודנטים שלנו: הם לא יהפכו רק לאנשי מקצוע גדולים אלא הם גם יפתחו אתיקה אישית ואמפתיה חזקה. הקמת UCAM הינה אינטגרלית, מקיפה ומספקת הזדמנויות נרחבות להתפתחות אישית באמצעות הזדמנויות התנדבותיות, קונגרסים, ימי עיון, פרויקטים מחקריים ושירותי דת.

5131_como-ir-llegar-universidad-catolica-san-antonio-murcia-ucam.jpg

פתוח וגלובלי

עם ייעוד בינלאומי חזק, לסטודנטים של UCAM יש את ההזדמנות לפתח את נקודת המבט הגלובלית שלהם באמצעות תכניות משותפות, שיתופי פעולה והסכמי חילופי דברים עם יותר מ -400 אוניברסיטאות ברחבי העולם, כולל UC ברקלי, סטנפורד, אוניברסיטת די בולוניה, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור (NUS) ), האוניברסיטה הטכנולוגית של נאניאנג (NTU) ו- PUC - ריו גרנדה דו סול. משרדי UCAM בסין, אינדונזיה, וייטנאם, איחוד האמירויות, קולומביה, מקסיקו, אקוודור, פרו, טורקיה פועלים יחד לפיתוח האסטרטגיה הבינלאומית של האוניברסיטה.

עלית הספורט

ברוך הבא לאוניברסיטת הספורט בספרד. בעקבות המודל האנגלו-סקסוני, הספורט הוא חלק מה- DNA של UCAM, לאחר שזהו לאחרונה כאלוף אליפות ספרד הבין-אוניברסיטאית זו השנה השנייה ברציפות, עם 76 מדליות (50 זהב). UCAM יכולה להתהדר באתלטים המובילים שלה כולל מדליות המדליות האולימפיות מיריה בלמונטה ודייויד קאל ואלופי העולם כמו מלאני קוסטה. 21 הקבוצות הפדרציות הממומנות ומנוהלות על ידי UCAM כוללות את UCAM Murcia CB, קבוצת כדורסל מקצועית המתמודדת ב- ACB ליגה אננדה. את מתקני הספורט מוביל מרכז הספורט UCAM, חדר כושר היי-טק נגיש לאוניברסיטה ולקהילות מקומיות כאחד.

cv

אורח החיים של מורסיה, אורח החיים שלך

קמפוס דה לוס ג'רונימוס של UCAM ממוקם במורציה , עיר הבירה של האזור הדרום-מזרחי של ספרד, שם מזג האוויר הים תיכוני מצטרף ליופי הטבעי של חופי קוסטה קלידה , עם ההרים והשדות של הורטה דה אירופה . המורשת של התרבות הספרדית, הידועה בזכות פלמנקו, טאפאס ופיאסטה, באה לידי ביטוי באנשי מורסיה: מסבירי פנים, חמים, נלהבים וחברותיים. כאזור בינוני (1.5 מיליון תושבים), מורסיה מלאה בדינמיקה אמנותית וחברתית תוך שהיא מציעה עלויות מחיה נוחות, סביבה בטוחה ותשתיות מודרניות.

מיקומים

מורציה

כתובת
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe
+34 968 278 883
enquiries@ucam.edu

30107 מורציה, אזור מורסיה, ספרד

ספרד און ליין

כתובת
ספרד און ליין, ספרד

מדריד

כתובת
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך