UADIN Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לנו

"השימוש בטכנולוגיות חדשות וחדשנות בלמידה הם הבסיס להכשרה שלנו"

UADIN - אוניברסיטת מיומנויות דיגיטליות

ב- UADIN, אוניברסיטה לתחרות דיגיטלית , פותחו הצעות אימונים שונות איתן היא מיועדת להכשיר מיומנויות דיגיטליות, הכשרה מיוחדת בתחומים שמכינים סטודנטים להתמודד עם אתגרי הטרנספורמציה הדיגיטלית: שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני , עסק דיגיטלי, טכנולוגיה וצורות תקשורת חדשות און און ליין עם הלקוח. בכל תחום מיומנויות זוהו מיומנויות שונות בתוך המערכת האקולוגית הדיגיטלית, כישורים ספציפיים וקשורים; ובנוסף, תוארו שלוש דרגות אימונים שמותחות קו כללי ורציף בכל הקשור לרכישת התחרות: מאסטר, מאסטר הנהלה וקריירה מקצועית .

ל- UADIN הכשרה ברמת אוניברסיטה עם הסמכה בכל תכניותיה על ידי אוניברסיטת ריי חואן קרלוס, ומתבצעת תחת הצורות השונות של המתודולוגיה שלנו, לא משנה מה התואר ומטרתה הוצאת תעודה או תעודה באוניברסיטה.

מטרות:

 • כי התלמידים ירכשו את הכישורים והידע הדרושים לעבודה בחברות של העידן הדיגיטלי .
 • שהמשתתפים מכירים ומשלבים את התרבות הדיגיטלית בעבודתם.
 • שהסטודנטים יכירו ויהיו מאומנים על הטכנולוגיות המתעוררות החדשות כדי לשלב אותם בפרויקטים עסקיים וחדשניים שבוצעו בחברה.
 • שהמשתתפים יפתחו את הכישורים הדיגיטליים שלהם, מה שיאפשר להם להיות פרודוקטיביים ויעילים יותר.

עם UADIN התלמיד ירכוש את הידע והמיומנויות הדרושים לעיצוב וביצוע הפרויקט העסקי שלו במסגרת הכלכלה הדיגיטלית מנקודת מבט עולמית, הוא יידע את המאפיינים העיקריים של טכנולוגיות מתפתחות, חיוניות לעבודה בעידן הדיגיטלי , אנו נותנים המפתחות והכלים הדרושים כדי להקים עסק מקוון משלך.

הכשרה זו מיועדת למקצוענים למי שרוצה למחזר לעולם העסקים הדיגיטליים, ליזמים שרוצים להשיק סטארט-אפ משלו ואנשים העובדים או מחפשים עבודה ורוצים להפוך לאנשי מקצוע באינטרנט באמצעות כלים מקוונים שונים.

הסביבה הדיגיטלית החדשה מנחה חברות ומוסדות לחשוב מחדש על האסטרטגיות שלהם ולהסתגל לסביבה הדיגיטלית החדשה . בימינו חיוני להיות מוכר ונראה ברשת. לשם כך יש לשלוט בכלים חדשים.

לא הסתגלנו לדיגיטל, נולדנו וגדלנו עם האינטרנט.

 • צור ונהל תוכנית של
 • אופטימיזציה למנועי חיפוש של המוצרים / השירותים שלך ומיטוב חוויית המשתמש בגרסאות אינטרנט ונייד כאחד.
 • ערוך קמפיינים פרסום דיגיטלי רווחי ויעיל:
 • תכנן ונהל תכנון מדיה והכיר את הערכים להערכת התוצאות.
 • נצלו את מלוא הפוטנציאל של הרשתות החברתיות באמצעות תוכן אורגני ותשלום כדי ליצור מעורבות.
 • פיתוח אסטרטגיה כללית בחברה הכוללת השקת פרויקט מסחר אלקטרוני .

באמצעות UADIN תוכלו להפוך את ההכשרה שלכם בעסקים דיגיטליים למציאות, בליווי אנשי המקצוע הטובים ביותר באינטרנט. גלה ובחר בין תוכניות האימונים שלנו.

אנו מבססים את האימונים סביב ארבעה צירים בסיסיים

חדשנות

אנו משלבים את המגמות והחידושים האחרונים בכל תחום הידע.

אנו מודעים לכך שנוכחותם הפשוטה של טכנולוגיות חדשניות בסביבות חינוך אינה מבטיחה חדשנות. יש להבין זאת כשינוי המיוצר בתפיסות ההוראה ובפרויקטים חינוכיים; בדרך לחשוב ולהוציא אותם לפועל.

טכנולוגיה

הטכנולוגיות החדשות מציעות אפשרויות נהדרות לסטנדרטיזציה של המוצר ולהתאמה לצרכים האישיים של החינוך, כמו גם להיות אלטרנטיבה ברורה לביזור מבחינת צמצום הזמן בתגובה למספר רב יותר של צרכים.

דרך חדשה לבניית ידע, להעדפת עבודה שיתופית ולמידה עצמית.

יזמות

תמיכה לאדם, בתוך ארגונים ומחוצה לו, היא חלק ממשימתנו המייסדת. לכן, כל התלמידים משתתפים ביתרונות של היותם חלק מרשת רחבה של שותפים לסביבה עסקית.

חברות וארגונים מהווים את הגירעון של UADIN.

נכון לעכשיו מנהלים ואנשי עסקים הם חלק מוועדה המארגנת שלה. לפיכך, מדובר בארגונים ובאופן ספציפי האנשים המרכיבים אותם, מקבלי המשימה שלנו.

צוות אנושי

המורים שלנו הופכים לחונכים, מנחים ועוזרים לתלמיד בכל עת והופכים לחלק פעיל רלוונטי בתהליך הלמידה.

מדובר בהתמודדות עם אתגר חדש למערכת החינוך, וזה מעבר של מודל הכשרה חד כיווני, בו הידע נופל בדרך כלל על המורה או המורה היחיד בכיתה, למודלים פתוחים וגמישים יותר, שבהם מידע וניסיון של מורים רבים משותפים ומטפחים בקרב מורים ותלמידים שונים.

צוות נהדר, קהילה לומדת.

החלף רעיונות וחוויות באמצעות למידה

מ- UADIN לחברה

אנו יודעים ליצור ולתחזק את הקישור של ערך מוסף רב בין העולם העסקי והאקדמי, לגרום לארגונים וחברות לשפר את מדיניות הניהול שלהם, להיות תחרותיים יותר ובו בזמן גם להיות אחראיים חברתית.

UADIN מציעה לחברות ואנשים פרטיים מודל למידה מתקדם ופתרונות יעילים לצרכי ההדרכה ההולכים וגדלים שלהם, מרחב למפגש של מנהלים, אנשי מקצוע ויזמים המעוניינים להחליף רעיונות וחוויות באמצעות למידה.

ההצלחה של ה- UADIN טמונה במתודולוגיית למידה מעשית ורלוונטית ובקהילה הולכת וגדלה של סטודנטים המוכנים להתמודד עם אתגרים עכשוויים ולהוביל חברות בעתיד.

מתודולוגיה

מודל TIA - שינוי מידע בלמידה

זהו מודל למידה המבוסס על מודלי הלימוד הטובים והמוכחים ביותר.

 1. מומחי הוראה מקצועיים בהדרכה פתוחה.
 2. סיכומי טקסט מורחבים .
 3. הבהרה וקווים תחתונים.
 4. כללי מנימוניקה: מילות מפתח ותמונות נפשיות לקשירת מושגים.
 5. תרגול עם בחינות הנושא.
 6. כלים להפצת לימודים.
 7. דפי לימוד: אנו הופכים את השינון לתהליך מהנה יותר.
 8. לאסוף מחקרים עם משאבים, וובינר, כיתת אמן וכדורי לימוד משלימים .
 9. קהילה לומדת

מחויבות סטודנטים

כדי לקבל את התעודה האקדמית המתאימה ולהצטרף למחלקת השמת הסטודנטים, חיוני כי השלמת התוכנית תהיה לפחות 90% משך תקופתה.

על הסטודנט, בנוסף, לעבור את הבחינות והתיקים שהעלתה הפקולטה וכן לקבל הערכה חיובית לגבי השתתפותו בכיתה ברמה האישית והקבוצתית.

הקורסים והמאסטרים המקוונים שלנו עומדים בכל הדרישות, התוצאות ופרמטרי ההכרה המאפיינים את תוכניות האימונים שלנו.

הקלוסטר שלנו מורכב מאנשי מקצוע התופסים עמדות אחריות בחברות העיקריות, ובכך מספקים הכשרה מעשית בולטת המותאמת לצרכים העסקיים הנוכחיים.

קהילה לומדת

פלטפורמת ההדרכה המקוונת החזקה שלנו מאפשרת לתלמיד לארגן ולהפיץ את זמן הלימודים בהתאם לצרכים, הרגלים וטעמם. בנוסף, מתודולוגיה זו מאפשרת ביטול חסמים פיזיים או גאוגרפיים המאפשרת קבלת הכשרה איכותית לכל אלה אשר בשל המיקום והזמינות אינם יכולים לגשת אליו. לסביבה וירטואלית זו ניתנים משאבים חינוכיים המאפשרים הבנת התוכן, מעודדים השתתפות, חילופי רעיונות ובונים את הסביבה הקבוצתית הדרושה להעשרת הלימוד וליהנותו.

המתודולוגיה שלנו מאפשרת לתלמיד לעקוב אחר ההכשרה מביתם או ממקום עבודתו, לשמור על קשר קבוע עם מורה המורה של כל מודול ושימוש בשירותי הצ'אט הווירטואלי בכיתה, פורומים, דואר וכו '. לתקשורת ישירה ומיידית.

פורמטים פורמטים

מערכת החינוך בספרד עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. הגעתה של תוכנית בולוניה והרפורמות החינוכיות הבלתי פוסקות בתקופה כה קצרה היו בלבול בולט עבור התלמידים והמורים כאחד, שנאלצו להסתגל לתהליך המשתנה כל הזמן. מצד שני, המשבר הכלכלי וחוסר התעסוקה גרמו לעלייה בהיצע הלימודים, לטבול את עצמנו בסבך תארים ומכיוון שהם הגדילו עוד יותר את הספקות שלנו.

מה ההבדל בין אדון משל עצמו לרשמי? ובין אדון משלו לאדון מאפשר. מה משותף לתארים מתקדמים, קורסים מומחים או התמחות באוניברסיטאות?

מיקומים

ספרד און ליין

כתובת
ספרד און ליין, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: