U-TAD Centro Universitario De Tecnología Y Arte Digital

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

צמיחת U-TAD של התעשייה

אנחנו מרכז האוניברסיטה התייחסות בהדרכת מנהיגים עתידיים של העולם הדיגיטלי. אנחנו מרכז ביצועים גבוה המשלב את הניסיון הבינלאומי של מייסדיה, קהילה של סטודנטים ואנשי מקצוע מאוחדים מאוד ומקור חדשנות בלתי נדלה. ב U-Tad אנו גאים כי התלמידים שלנו ללמוד על ידי עבודה בסביבה אמיתית אמיתית.

מימוש פרויקטים בפרויקטים אמיתיים, עבודה עם אותה טכנולוגיה כמו החברות המובילות החיים בקמפוס עם אנשי מקצוע ויזמים בינלאומיים מוצלחים. ב U-tad אנחנו משקיעים בעתיד של התלמידים שלנו. רק כך יכול המאמץ להפוך ליוקרה.

המשימה

לחדש בחינוך ולהתפתח במקביל לדרישות הנובעות מצמיחתה של הכלכלה הדיגיטלית, טיפוח המיומנויות הקוגניטיביות של תקשורת ומחקר הנחוצים להכשרת אנשי מקצוע מצליחים באמצעות הלימודים לתואר ראשון, לתואר שני ולימודים גבוהים יותר , הכשרה לתעסוקה והכשרה לחברות ומוסדות.

VISION

כמוסד חינוכי, יש לנו תפקיד כפול: מצד אחד, פונקציה חברתית, מכוונת לקראת יצירה והפצה של ידע, והכנת אנשי מקצוע טובים המסוגלים לשמש גירוי ולהיות מועיל לחברה; מאידך גיסא, לפתח ולחזק את הכלכלה הדיגיטלית באמצעות קידום גנרי וחלופי של תוכן, שירותים וחברות דיגיטליות בתוך חברת המידע והידע שבה אנו שקועים.

ערכים

 • חזון גלובלי: U-tad פועלת להציע הכשרה גלובלית בתהליכי שרשרת הערך הגלומה בכלכלה הדיגיטלית.
 • חדשנות טכנולוגית: בעקבות החיפוש המתמיד אחר טכניקות חדשות והטמעת טכנולוגיה בכיתות ובנושאים הנלמדים.
 • יזמות: לקדם ולקדם את התממשותם של רעיונות התלמידים בפרויקטים אמיתיים.
 • מצוינות אקדמית: קידום הכשרה איכותית ומצוינות בהכשרת תלמידים, מה שהופך אותם לאנשי המקצוע הטובים ביותר ולמנהיגים הבאים בכלכלה הדיגיטלית.

מודל חינוכי

המודל החינוכי שלנו יוצר סביבה אמיתית שמתפתחת בקצב שעושה התעשייה עצמה, וזה מסתיים בהיותה חלק ממנה.

המודל החינוכי שלנו מבוסס על שלושה עמודי יסוד.

 • טכנולוגיה מתקדמת: אנו משכפלים את המודלים הטכנולוגיים של התעשייה באמצעות סביבה חינוכית עם אותה תרומה טכנולוגית כמו החברות הגדולות ואולפני הפיתוח של העולם. ואנחנו עושים את זה עם טכנולוגיה המבוססת על מחשוב ענן המאפשר לך לגשת לכל המידע שאתה צריך בכל מקום שאתה נמצא.
 • בחוליות של ידע: תבצע פרויקטים העובדים בצוותים עם תלמידים בעלי תארים ותכניות שונות . בנוסף, כל התארים שלנו משולבים בשלושת התחומים העיקריים הקשורים בשרשרת הערך של הכלכלה הדיגיטלית: Digital Business, Engineering and Art and Design. בדרך זו, אתה יכול להצטרף תעשיות מרובות המרכיבים את העולם הדיגיטלי.
 • לימוד בעבודה: הדרך הטובה ביותר להכשיר את התלמידים לשוק העבודה היא לשכפל אותו בקמפוס : דרך הטבע המעשי של הכיתות, פרויקטים אמיתיים שבוצעו ופקולטה שהיא חלק מהענף. ובקורס האחרון, התלמידים ממשיכים את ההכשרה שלהם בחברה כדי להשלים את הידע שנרכש ולקדם את יכולת העבודה שלהם.

תוכנית מנטור

האינטראקציה הדו-כיוונית בין המורה לתלמיד חשובה במיוחד במודל ההדרכה שלנו. במסגרת זו, מערכת היחסים בין השניים היא אישית לחלוטין, שיטתית ומתוכננת לקראת ההצלחה האקדמית, האישית והמקצועית של התלמידים.

במהלך הזמן שלו U-tad, כל תלמיד יש מורה עם האחריות הבאה:

 • עזור לך בהסתגלותך לחיי האוניברסיטה.
 • להתמודד עם בעיות בעלות אופי אישי או חברתי.
 • עודד ביצועים אקדמיים להיות אופטימליים.
 • הצע לך הדרכה קריירה מציאותית

שירות פיתוח מקצועי

הרגע שבו מסיימים את התלמידים הוא חיוני במבנה שלהם, כי הם הפנים כדי לעשות את הקפיצה לשוק העבודה. לשם כך, ב- U-tad, אנו פועלים כקישור בין תלמידים וחברות, המאפשרים גישה לחילופי התעסוקה ולנוהגים המקצועיים שלנו .

זהו חלק בלתי נפרד ומהותי של הפילוסופיה שלנו לשמור על קשר ישיר מהיום הראשון עם התעשייה ולהכין את התלמידים שלנו, כך שהכנסתם לשוק העבודה היא מיידית וספונטנית.

במסגרת המחויבות שלנו למתודולוגיה של מחקר מעשי, פיתחנו את שירות הפיתוח המקצועי, יחידה אסטרטגית המשמשת כחיבור בין סטודנטים וחברות אשר יאפשר לכם לשתף פעולה בפרויקטים אמיתיים תוך כדי לימוד.

שירות הפיתוח המקצועי שלנו מקנה קשר מתמיד עם החברות המובילות בכל מגזר לאורך הקריירה האקדמית, באמצעות התמחות מקצועית, הזדמנויות תעסוקה, פרויקטים בכיתות וייעוץ יזמי.

מיקומים

מדריד

כתובת
Calle Playa de Liencres, 2 bis
(entrada por calle Rozabella)
Parque Europa Empresarial
Edificio Madrid
28290 Las Rozas, Madrid

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: