Sports Management School - Barcelona

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ניהול ספורט הספר הוא בית ספר בינלאומי המתמחה בניהול ספורט, שבסיסה בפריז, לוזן ברצלונה, ואנחנו מתמקדים בניהול ספורט. זה נותן לנו ניסיון רב בכל התחומים הקשורים לעולם הזה בפרט, סחר והפצה, שיווק, תקשורת, אירועי ספורט בארגון, וכו '

מטרתנו היא להכשיר אנשי מקצוע צעירים ומנהלי ספורט. מאז הקמתה בשנת 2010 שלנו, בית הספר לניהול ספורט ויש לו 300 סטודנטים לתואר ראשון ו שלאחר התואר ויותר מ 100 בוגרים, עם שיעור אינטגרציה של 90% בחברות במגזר לאחר קבלת התעודה.


מיכאל טפירו - מייסד ספורט ניהול בית הספר/>

"המגזר העסקי של ספורט, אשר כבר עולם נקבע רק על תשוקה במשך זמן רב, הפך היום ביקום כלכלי מלא, אשר סובב סביב תחרויות ספורט בינלאומיות, זכויות השידור שלהם ספורט הגדלת מספר הצופים. כעת בידי מומחים במשפט, מימון, ניהול ושיווק, בעת היותו גורם מרכזי של השפעה חברתית ופוליטית על התפתחות הכלכלה בבית העירוני, מחוזי או אזורית, או אפילו המדינה או היבשת, האותנטיות שלו ואת משיכתו לא יעצור גדל.

ספורט אינו יודע גבולות. זה מאחד הפיתוח הבינלאומי שלה עם הצמיחה של מדינות מתפתחות, הודות מולטימדיה אימתנית לשדר תקשורת. ההתפתחות של ארגוני ספורט דורשת פרופילים חדשים כדי ללוות את השינוי הזה. ניהול ספורט ספר מכשיר מנהלי עתיד עבור מגזר ספורט מחפש פרופילים מיוחדים, מודעים לאתגרים החדשים של פיתוח ציוויים חברתיים אתיקה ומנהל תקין. "


מתקן/>


קמפוס בית הספר לניהול ספורט ברצלונה/>

ניהול ספורט בקמפוס בית הספר ממוקם L'Hospitalet de Llobregat, ברצלונה, ולשתף מיקום עם ספר הדרכה אחר Grupo פלנטה בתוך 10,800 m2 והוא יכול להכיל יותר מ 3000 תלמידים. יש כיתות לימוד ותרגול, חדרי ישיבות, ספרייה, קפיטריה ואודיטוריום.


הספר לניהול ספורט קמפוס פריז/>

קמפוס ניהול ספורט הספר לוזאן


יצירת כוכבי הלכת ואוניברסיטאות/>


פלנטה, שנוסדה בשנת 1949, עומדת כקבוצת התקשורת והפרסום הספרדית הראשונה. האיחוד בולט במסורת עסק רב ערוצית במפורש החדשנית החזקה שלה ויכל ואת הייעוד הגדול שלה. המגוון הרחב מתמקד מובילים בתרבות, הדרכה, המידע והבידור אורקולי./>

בתחום ההדרכה, הדרכה ואוניברסיטאות פלאנט מציעה קטלוג נרחב של אימונים מיוחדים נע בין הכשרה מקצועית מחקרים של ראשון, בוגר מאסטר. מציע הדרכה כזו מתמקד באופן בולט על דרישות שוק ולמדתי שילוב מתודולוגיה הגמיש שלנו ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר.


פרויקטים באוניברסיטה:/>

 • בית הספר לעסקים EAE: בין בתי ספר עסקיים 30 העליון כמו הכלכלה האמריקאית מדורגת ואת הצמיחה המהירה ביותר בשלוש השנים האחרונות.
 • בית הספר לעסקים OBS: מקוונים 100% עסק הספר הראשון.
 • UNIBA המרכז הבינלאומי של ברצלונה המצורפת באוניברסיטת ברצלונה, ומציע ראשון ותואר שני ממכון.
 • VIU (ולנסיה אוניברסיטת הבינלאומי): אוניברסיטה פרטית, באינטרנט וטווח הקרנה הבינלאומית של מעלות אמן רשמי.
 • Ostelea, School of Hospitality
 • ESdesign - בית הספר לעיצוב בברצלונה: הספר מתמקד במגזר הבוטיק המציע אדונים המאפשרים מקצוע להתמחות בתחומים שלהם התמחות של עיצוב, עם מגזר חזון ארגוני.
 • בית הספר לעסקי ESLSCA פריז: בין 10 האוניברסיטות ובתי הספר האירופיות העליונות, ובסופו של 4 העליון של השוק הצרפתי, עם התעודות המקצועיות הטובות ביותר.
 • בית הספר לעסקים EDC פריז: בית הספר הצרפתי פרטית ובינלאומית הוותיק. 15,000 בוגרי מופץ ב 77 מדינות, מנהיגים עסקיים רבים.
 • לוקס du שיווק superier Institut: נוסדה על ידי בית קרטייה, כך מנהלים ומעצבים צעירים מומחים ביד בעולם של יוקרה
 • Ecole de Guerre Economique EGE-: הראשון ללימודים של לוחמה הכלכלית בצרפתית, המודל הפדגוגי שלו של הניתוח ההשוואתי של מערכות לאומיות לאומיות, להעביר מהעולם הצבאי לעולם האזרחי, והחשיבות של הניהול הפוגעני מידע לפיתוח פעילויות כלכליות.
 • בית הספר לעסקי IFAM: עם אחת התוכניות הבינלאומיות קיימות הראשונות, הספר מתמקד תיאורי מקרה כדי לעודד יוזמה, פונה תצוגות שונות לייעל קבלת החלטות.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

תכניות