קרא את התיאור הרשמי

El המכון ללימודי המשך באוניברסיטת ברצלונה כרגע היא בית הספר ללימודי המשך - אוניברסיטת ברצלונה.

החידוש של המותג והלוגו שלו הוא חלק מתהליך המודרניזציה של הדימוי הגרפי של כל הגופים שמרכיבים קבוצת UB. האבולוציה מסמלת את הייעוד הבינלאומי של המוסד ומאשרת את התחייבותה להישאר שותפה אסטרטגית של אנשי מקצוע וחברות לפיתוח כשרון וניהול ידע.

חיים בברצלונה

ממוקם בצפון מזרח ספרד, ברצלונה היא העיר הבירה של האזור הכלכלי הראשון קטלוניה וספרד. אוכלוסיית העיר היא יותר ממיליון וחצי תושבים, בעוד שמספר אנשים ברחבי קטלוניה הוא יותר מ -7 מיליון בני אדם.

בשל מיקומה על שפת הים התיכון, ברצלונה ונהנתה מאקלים חם, מסבירת פנים, עם טמפרטורות נעימות במשך כל ימות השנה.

היום, ברצלונה היא עיר מודרנית, קוסמופוליטית מאוד דינמית. זוהי עיר נוחה, מותאם לאנשים ועבור אנשים.

La בית הספר ללימודי המשך - אוניברסיטת ברצלונה הוא ממוקם ב 22 @ ברצלונה, מחוז פרודוקטיבי חדשני המציעה מקומות מודרניים עבור ריכוז האסטרטגיות של פעילויות עתירות ידע. זה המקום שבו היא יצרה מודל חדש של עיר קומפקטית, שבו החברות החדשניות ביותר לדור בכפיפה אחת עם אוניברסיטות, מרכזי מחקר, הדרכה והעברת טכנולוגיה, כמו גם דיור, מתקנים ושטחים ירוקים.

השפות של ברצלונה

שתי השפות הרשמיות המדוברות ברצלונה בשאר קטלוניה הן קטלאנית וספרדית. שתי השפות הם הבינו באופן שווה על ידי האנשים של ברצלונה.

באשר להוראה, ניתן להשתמש בשתי שפות רשמיות, כל תכנית מגדירה את השפה שבה משתמשים, קטלאנית או ספרדית, בהתאם למאפיינים של התכנית עצם ואת הציבור שאליו הוא מכוון. זוהי המדיניות של UB כי מורים ותלמידים יש את הזכות לבחור את השפה שבה הם מבקשים להביע.

כל מה שאתה צריך לדעת מתי אתה בא ללמוד בברצלונה

El Universitari מרכז ברצלונה (BCU) הוא מספק משאבים ומידע לאנשים שבאים לברצלונה להשתתף בפעילויות חינוכיות, כגון שקית אירוח עבור סטודנטים וסגל וחוקר זרים.

שים היקף החומר של קידום של אימונים, לתואר ראשון ושני, וכן פעילויות מחקר בנושא.

מנהלת פעילויות שמטרתן אינטגרציה תרבותית ואזרחית של תלמידים ומורים וחוקרים זרים, תושב בברצלונה במטרופולין שלה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

המאסטר בעסקים תקשורת תאגידית באוניברסיטת ברצלונה שואפת שאתה לפתח את עצמך באופן מקצועי בענף זה, על מנת להתפתח לעמדות של אחריות. ... [+]

התקשורת חוותה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות: יותר מתמיד, ארגונים צריכים אנשי מקצוע מסוגלים לתקשר ולהגיע לקהלים שונים, פנימיים וחיצוניים. לשם כך, הם חייבים להשתמש בכל הכלים, הוא באופן מקוון או לא מקוון. תקשורת ארגונית יכולה להשיג תוצאות טובות יותר, לבנות תדמית טובה לשפר את המוניטין מוסדי.

El שתי תקשורת עסקית תאגידית אוניברסיטת ברצלונה שואפת שאתה לפתח את עצמך באופן מקצועי בענף זה, על מנת להתפתח לעמדות של אחריות. במורה זו, תוכל ללמוד מיומנויות תקשורת, סביבות מקוונות או לא מקוון, פרסום, שיווק ויחסי ציבור. תלמד את המגמות האחרונות בתקשורת. תוכל להכין לניהול פרויקטי תקשורת ולרכוש מיומנויות ניהוליות כדי להקל על הפיתוח המקצועי שלך. ... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

אונ' בוגרים מעוניינת להרחיב ולשפר את הידע שלהם בתחומים של שיווק, מכירות וניהול ארגוני כחלק מפיתוח הקריירה שלהם. ... [+]

יעד

אונ' בוגרים מעוניינת להרחיב ולשפר את הידע שלהם בתחומים של שיווק, מכירות וניהול ארגוני כחלק מפיתוח הקריירה שלהם. אנשי מקצוע שיווק ו / או מכירות המעוניינים לחדש את הידע כדי לשפר את הקריירה שלהם. מקצוע מתחומים אחרים שרוצים להשלים ההכשרה והפיתוח שלהם בתחום marketing.Consultores או יועצים המבקש לרכוש, לעדכן או לשנות את הידע שלך של שיווק ומכירות ויישומים.

הרגלים חדשים, מגמות התנהגויות חדשות, דרכים חדשות כדי לתקשר, מידע נוסף מצרכני דרישות יותר ... שינויים קבועים אלה דורשים אנשי שיווק ומכירות לחשוב מחדש על הפילוסופיות, מושגים והכלים שלהם להגיע מצוינות עסקית. רק חברות וארגונים מסוגלים להסתגל ולהתאים מדיניות השיווק שלהם לשינויים בשוק יוכלו להתקדם.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

המאסטר מיועד אנשי מקצוע שרוצים לפתח בניהול הטכני או של שדה אנרגיה מתחדש, משק האנרגיה, יעיל וקיימים מאחד בתחומים הטכניים אלה: (תעשייה, כימיקלים, אנרגיה, בנייה והנדסה , מכנ ... [+]

סקטור האנרגיה עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות. הצורך לגוון את מקורות אנרגיה בת קיימא, ההשלכות של מדיניות להפחתת שינוי האקלים והסתגלות, בין היתר, הם נושאים חמים. האתגרים החדשים של חברות וארגונים דורשים אנשי מקצוע עם כישורים חדשים, לא רק בתחום הטכני, אלא גם בניהול אנרגיה מתחדשת.

El שתי בהנדסה ולניהול לאנרגיות מתחדשות מכין אותך בשבילך כדי להיות מסוגל לתכנן, לנהל ולהעריך את ההיתכנות הטכנית וכלכלית של מתקנים, קידום אנרגיה נקיה, מתחדשת אנדוגני ושיפור יעילות אנרגיה, להתגבר על המחסומים טכניים, משפטיים ומנהליים כי הם חלק מחיי היומיום מקצועי.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית