קרא את התיאור הרשמי

עלינו

מוסד ללא כוונת רווח, עם היסטוריה ויוקרה.

ה- RCU Escorial-Mé Cristina נוסד על ידי המלכה ריג'נט מריה כריסטינה דה הסבורגו י לורנה, בשנת 1892, המנוהלת על ידי סדר הדת האוגוסטינית מאז הקמתה. זהו מרכז חינוכי עליון המשויך לאוניברסיטת Computense של מדריד.

אנחנו מלמדים את תוכניות התואר הרשמי של תואר ראשון במשפטים ובוגר במנהל עסקים, מוסמך במשפטים ותואר פרטי בכירופרקטיקה.

מלון אסקוריאל - מריה כריסטינה רויאל סנטרל הינו ממוקם בסביבה יוצאת דופן ובסביבה נהדרת. קמפוס האוניברסיטה מהווה חלק מהמכלול הארכיטקטוני המונומנטלי המדהים של המנזר המלכותי של אל אסקוריאל שהקים המלך פיליפ השני במאה ה -16. כל זה מספק אווירה מועילה במיוחד ללימוד יחסים בין אישיים / אישיים.

הבניינים הם אבני חן אמיתיות של אדריכלות, עם מתקנים מודרניים לחלוטין: סטודנט מגורים, ספריה, אזור ספורט, אולמות הרצאה מצויד מתקני הקרנה, מחשוב חדרים, וכו '

הכשרה כוללת של אנשים היא המטרה העיקרית של התוכנית החינוכית המוצעת על ידי המרכז האוניברסיטאי אסקוריאל - מרייה כריסטינה רויאל, באמצעות פיתוח הפוטנציאל הקוגניטיבי, הפיזי, החברתי-תרבותי שלהם, המביא אותם אל גבולות הידע האפשרי שלהם. אנו מעודדים יצירתיות ומחקר מדעי באמצעות השכלה אקדמית, העברת ידע ותרבות.

הנהלת המרכז מפקחת על מצוינות איכותית וחינוכית, בדיאלוג מתמשך ורציני בין מרצים לתלמידים, הרחק מחינוך פורמלי ביורוקרטי סטרילי.

צוות ההרצאות, הנמשך במידה רבה מאוניברסיטת קומפוטנס במדריד ובעולם העסקים, מעורב אישית ומקצועית בפעילות ההדרכה והחינוכית של תחומם.

אתה מוקד העניין והמטרה של העבודה האקדמית המוסדית המלאה שלנו. מסיבה זו, לכל תלמיד יש מורה / מרצה שמנחה ומלווה אותו בהכשרה מקצועית ואקדמית.

"לך איתי אם אתה מחזיק באותן אמיתות. בחן אותי אם אתה מחזיק באותן ספקות. איפה אתה מזהה את הטעות שלך, בוא איתי. איפה אתה מזהה את שלי, קח אותי איתך "(אוגוסטינוס הקדוש).

מתוך ההקשר של הגדרה ארכיטקטונית זו, סמל לאוניברסאליות ולאחווה, אנו מבקשים מתלמידינו / בנוסף להיותם מקצוענים מיומנים, להיות גברים ונשים בעלי ערכים אזרחיים, רגישים ומחויבים להתפתחות וכבוד האדם.

אנו פותחים את הדלתות בפני כולם, מבלי לעשות שום הבחנה לגזע, לאמונה או למיקום, ומאפשרים צורה הדדית של הכשרה ומידע עם מרכזים אוניברסיטאיים אחרים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Royal University Center Maria Cristina

המאסטר בגישה למקצועו של עו"ד מתייחס לאותם תלמידים שקיבלו תואר ראשון (ובוגרי תואר ראשון) ורוצים לרכוש את המיומנויות והיכולות אשר חוק 34/2006, מיום 30 באוקטובר, בנושא גישה ... [+]

מאפייני התואר

שנת הלימודים בה היא יושמה: 2014/15

סוג ההוראה: באתר

מספר המקומות החדשים המוצעים: 30

מספר מינימלי של ECTS לכל תקופת הוראה והוראה

בשנה הראשונהמשרה מלאה: 60 ECTSבמשרה חלקית: 42 ECTSשאר השניםמשרה מלאה: 30 ECTSבמשרה חלקית: 30 ECTSמטרות

לרכישת התואר המקצועי של עו"ד יש שני שלבים. הראשון מורכב בהשגת הכשרה מקצועית, והשני בהסמכה של הכשרה מקצועית. השגת ההכשרה המקצועית מושגת באמצעות הכשרה "מוסדרת ורשמית" (סעיף 2.2 לחוק 34/2006). כאשר זה נלמד באוניברסיטה, ומכיוון שהוא חינוך לתואר ראשון, ניתן להגדיר אותו רק כתואר שני באוניברסיטה, בהתאם להוראות סעיף 8 של RD1393 / 2007, מיום 29 באוקטובר, הקובע את ארגון השכלה אקדמית רשמית. עדות לכך היא גם אמנות. 4.1 (א) בצו המלכותי מס '775/2011 מיום 3 ביוני, אשר אישר את תקנת חוק 34/2006 מיום 30 באוקטובר, בנושא גישה למקצועות עורך הדין ועורך הדין של בתי המשפט. ההסמכה של היכולת המקצועית מתבצעת באמצעות הערכת כישרון שנתקיימה מדי שנה על ידי משרדי המשפטים והחינוך, ייחודיים זהים לכל השטח הלאומי ומורכבים ממבחן אובייקטיבי של תשובות מרובות ועל ידי פתרון של מקרה מעשי (סעיף 17.3 RD 775/2011).... [-]

ספרד Madrid
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית