Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

מבוא

קרא את התיאור הרשמי


בשנת 2006 יצר ריאל מדריד CFand Universidad Europea de Madrid את בית הספר הראשון של האוניברסיטה המתמחה בספורט ואת מערכת היחסים שלה עם ניהול, בריאות, תקשורת ופנאי / בילוי.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea משתרע מעבר לגבולות הספורט על ידי הכשרת מנהיגים מקצועיים בכל התחומים הקשורים, בדרך זו או אחרת, לתחום זה. תכניות הבוגרים מתמקדות בתחומים שונים ומיועדות לבוגרי אוניברסיטאות ואנשי מקצוע עובדים מהמגזרים השונים הקשורים לספורט מקצועי וחובבני כאחד.

בית הספר נוצר עם מרכיב בינלאומי חזק, בדיוק כמו שני המוסדות שמאחוריו. מצד אחד יש מועדון כדורגל ריאל מדריד, שלקח חברה ספרדית והפך אותו לכוח בינלאומי מוביל; מאידך גיסא, אוניברסיטת Universidad Europea de Madrid, חברה באוניברסיטאות לוריאט, מובילה עולמית בחינוך מתקדם.

העיקרון החינוכי המנחה מאחורי כל אחד מהתארים מתקדמים של בית הספר המקצועי של ריאל מדריד הוא מקצועי. תכנון ויישום של תוכניות אלה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע הן ריאל מדריד, כמו גם Universidad Europea de Madrid, מאוד יוקרה בתחומם.

במטרה לספק חינוך מעשי, התוכניות ללימודים מתקדמים נלמדות במתקנים מודרניים: מתקני ריאל מדריד בעיר הספורט החדש שלה ואצטדיון סנטיאגו ברנבאו, כמו גם בקמפוסים של אוניברסידאד אירופה במדריד באלקובנדס ( מדריד) ו Villaviciosa de Odón (מדריד) בנוסף, רוב התוכניות לתואר שני כוללים ביקורים בחברות או לאירועים הקשורים לתוכנית הלימודים, כגון מועדון כל אנגליה שבו המפורסם וימבלדון גרנד סלאם מתרחש, במקרה של אלפרדו די סטפנו במנהל הספורט.

מתקנים

בית הספר מציע לסטודנטים מתקנים משוכללים: העיר ספורט ריאל מדריד ברובע ולדבאס במדריד, ואצטדיון סנטיאגו ברנבאו , כמו גם בקמפוסים של אוניברסידאד אירופה מדריד באלקובנדס (מדריד) ווילביציוסה דה אודון (מדריד)

קמפוס אלקובנדס

הבניין ממוקם בעיר Alcobendas ומדד 13,000 M2 . בין ארבעת הסיפורים: למעלה מ -50 כיתות, מעבדות מחשבים, משרדי סגל, חדרי פרויקטים קבוצתיים לסטודנטים, משרדי חונכות וחללים רב-תכליתיים. הבניין מצויד עם האחרונה בציוד הוראה ורשתות מחשבים . נגיש לנכים.

קמפוס ויאביציוסה דה אודון

בקמפוס Villaviciosa de Odón יש את התשתית הדרושה כדי למטב את חוויית הלמידה . במונחים של מתקני ספורט, יש קומפלקס ספורט , אשר יש בתי משפט ואזורים מיוחדים עבור תרגול כל משמעת, כמו גם את המעבדות המעודכנות ביותר עבור מיומנויות מוטוריות, פיזיולוגיה תרגיל ביומכניקה של התנועה. הוא מספק את מסגרת מושלמת להוראה, כמו גם אימון ספורט.

ישנם גם שני סטודנטים במעונות הסטודנטים בקמפוס עם קיבולת של יותר מ 550. אפשרות זו מבטיחה חיים נוחים לסטודנטים, עם כל השירותים הדרושים.

סנטיאגו ברנבאו

כמה אצטדיונים בעולם יש כאלה פעולות מקצועי מאוד בכל התחומים כמו גם אצטדיון סנטיאגו Bernabéu. ישנם פרטים רבים אשר הופכים את אצטדיון Bernabéu ייחודי בעולם . הארגון השתמש בהצלחה בהיבטים הטובים ביותר של איצטדיונים אחרים והתאים אותם לצרכיו. זה מסביר מדוע Cisco Systems, אחת מחברות ה- IT המשוכללות ביותר בעולם, בוחרת באצטדיון סנטיאגו ברנבאו כמודל לדוגמה באיצטדיון.

ריאל מדריד של עיר ספורט

ריאל מדריד ספורט סיטי הוא ספורטיבית הספורט הגדול ביותר שנבנה אי פעם על ידי ארגון הכדורגל . שלה 1,200,000 מטרים רבועים הוא ביתם של אנשי מקצוע ספורט ואוהדים כאחד. מיקומו הוא באזור המיוחס של פארק דה ואלדבאס, אחד האזורים הקרובים ביותר הקרובים של הבירה.

רשת בין לאומית

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea ממוקד בינלאומי, כמו גם המוסדות המגבים אותו. CF של ריאל מדריד מתעלה על לוקליזם מכוח ההכרה והמסורת העולמית שלה. בנוסף, האוניברסידאד אירופאה דה מדריד הוא חלק מקבוצת האוניברסיטאות הבינלאומיות של הזוכים בינלאומית , מנהיג עולמי בתחום ההשכלה הגבוהה.

ברית זו עלולה להוביל רק לפרויקט שאפתני בינלאומי, וזו הסיבה שכרגע כיום Real Madrid Graduate School – Universidad Europea נמצא כיום במספר מדינות באירופה, אסיה, אוקיאניה ואמריקה.

בהתאם למחויבות שלנו למצוינות אקדמית ולגישה המקצועית שלנו, בעת הקמת בית ספר בארץ חדשה אנו בודקים תוכניות מראש. אנו בודקים שהם מסונכרנים עם המציאות של כל מיקום, ומבטיחים חוויה מתגמלת ביותר עבור התלמידים שלנו. בנוסף, לכל תוכנית יש סגל בינלאומי המורכב מאנשי מקצוע בתחום ההוראה הספרדית העובדים לצד אנשי מקצוע מובילים מהארץ בה מלמדים את תוכניות הבוגרים.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea תוכניות חינוך של Real Madrid Graduate School – Universidad Europea מועברות כיום בכמה אוניברסיטאות ברחבי העולם.

מיקומים

מדריד

כתובת
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך