Jaume I University (Universitat Jaume I)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת ג'אומה I (UJI) נולדה כמרכז להשכלה גבוהה ומחקר ב -27 בפברואר 1991, כדי לענות על הדרישה החברתית פה אחד באזור קסטלו. זה היה גם פרי של מסורת בחינוך בירושה מ הוראה להכשרת מורים באוניברסיטה הישנה קולג 'של קסטלו (Col·legi Universitari de Castelló, CUC), אשר משנת 1969. בשנתו הראשונה, עשר מרצים בבית CUC נתנו שיעורים ל -21 סטודנטים למדעים ו -85 מפילוסופיה ואמנות. CUC הפך חלק האוניברסיטה Universeat de Valencia בסוף 1979.

הזרעים של מה עכשיו UJI נזרעו בדצמבר 1989, כאשר הנשיא של הממשלה האזורית ולנסיה באותו זמן, ג 'ואן Lerma, הודיעה על הקמתה של אוניברסיטה חדשה קסטלו. שנה לאחר מכן, ב -15 באוקטובר 1990, הממשלה האזורית של Valencian בשם פרופ 'פרנצ' סס Michavila כמנהל הפרויקט להקים את אוניברסיטה Jaume אני, וזה סוף סוף נולד בזכות חוק זה עבר באישור של כל המפלגות שהרכיבה את הפרלמנט האזורי של ולנסיה. מטרתו העיקרית של המוסד החדש הייתה להרחיב את פעילויות ההוראה והמחקר שלו לכל חלקי הצפון של קהילת ולנסיה.

השנה האקדמית הראשונה החלה בספטמבר 1991 והמרכז נפתח רשמית בנאום שנשא זוכה פרס נובל לכימיה, פרופסור אהרון קלוג. מרגע הקמתה, האוניברסיטה היהודית חותרת להפוך לאוניברסיטה מודרנית ואיכותית בעלת אוריינטציה אירופית מובהקת, שמטרתה להגיע לרמה של מצוינות בהוראה, במחקר ובשירותים שהיא מציעה לחברה.

Universitat Jaume אני כיום מובילה את ההשכלה הגבוהה ואת מרכז המחקר בצפון הקהילה Valencian והיא ללא הרף המבקשים לשפר את הפיתוח החברתי, הכלכלי והתרבותי של החברה שבה הוא שקוע באמצעות יצירה והעברת ידע. במובן זה, UJI תמיד רצתה למלא תפקיד פעיל, כפי שמוצג על ידי יוזמות כגון פתיחת משרדים חדשים מחוץ לקמפוס באזורים שונים ברחבי מחוז קסטלו, פעילויות ציור הקיר שלה, או שיתוף הפעולה שלה עם UJI חברה לבוגרים וחברים (סאג 'י).

היום, אוניברסיטה Jaume אני יש מאוחד עצמו כאוניברסיטה דינמית יוזמה. ישנם כיום 31 מעלות ו דיפלומה קורסים זמין כ 15 000 תלמידים. נתונים אלה מאפשרים לאוניברסיטה להציע לתלמידיה תשומת לב אישית ולהישאר חופשיים מבעיות הצפיפות הנגרמות לאוניברסיטאות אחרות. קמפוס יחיד חדש ומושך, אשר מקושר היטב עם העיר קסטלו, מסייע לשמור על מדיניות זו על ידי עידוד יחסים קרובים יותר.

אוניברסיטה ג'אומה אני מלמדת תוכניות לימודים ותכניות לימוד חדשות, גמישות ותחרותיות המאפשרות לתלמידים להתמודד בצורה משביעת רצון עם כל אתגר שמציב החברה המודרנית. האופי הבינתחומי של אוניברסיטה ג'אומה אני מבטיח לאוטונומיה של התלמידים ומגדיל את סיכוייהם לקבל עבודה בעתיד הודות למשרות עבודה לכל הסטודנטים הרשומים באוניברסיטה שלנו.

אוניברסיטת ג'אומה יש לי רשת רחבה של אנשי קשר בינלאומיים המורכבים מ -145 שותפי אוניברסיטה באירופה, ארה"ב ואמריקה הלטינית, שהביאה לתוכניות חילופי סטודנטים בין חברי הסגל האקדמי, וכן חינוכית - פרויקטים מחקריים.

אוניברסיטה ג'אומה אני משתתפת בכל התוכניות הבינלאומיות המיושמות ברחבי האיחוד האירופי, כגון סוקרטס-ארסמוס, לאונרדו, טמפוס ואלפא, וגם את אלה שאורגנו על ידי ממשלת ספרד, כולל תוכנית שיתוף הפעולה הבין-אוניברסיטאי. האוניברסיטה פתוחה לתכניות חדשות המסייעות לשפר את איכות ההוראה והמחקר שבוצע כאן. כמה מן היוזמות הבולטות הנוגעות להוראה כוללות את יו"ר אונסק"ו בפילוסופיה של שלום, יו"ר ז'אן מונט למשפטים וכלכלה אירופית, תוכניות EURINSA ו- EURUJI להכשרת מהנדסים באירופה, ולבסוף, מעלות באמריקה הלטינית, בין יוזמות רבות אחרות.

מיקומים

קסטלון דה לה פלאנה

כתובת
קסטלון דה לה פלאנה, הקהילה ולנסיה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

Master
מוסד לימודים זה גם מציע: