קרא את התיאור הרשמי

School page option 1

רוח האוניברסיטה

הייעוד ללמוד ולשנות את העולם

אוניברסיטה כוללת ידע, מחקר והעברת ידע. עם זאת, אנו שואפים יותר.
אנחנו אנשים שמקדישים את הזמן והמאמץ ללמידה כדי לשנות את העולם. אתם יכולים לראות את השאיפה הזו בפעילויות ברצלונה של UIC. הוא נמצא בדנ"א שלנו.

יש לך את החוויה האוניברסיטאית שתמיד חלמת עליה

הצבת כל תלמיד בלב כל דבר אומר שאתה הגיבור בברצלונה UIC.

זוהי המחויבות שלנו אליך, באה לידי ביטוי על ידי תשומת לב אישית, קבוצות מעמד קטן, גוף הוראה ידידותי, שירותים תומכים, וכל מה שאתה צריך כדי לשפר את היכולות שלך.

בניית גשרים למציאות מקצועית

אנחנו מחוברים לחברה ולחברות. הכיתות מתורגל ולימד על ידי אנשי מקצוע פעילים. הם משלימים תוכנית עבודה. מכל הסיבות הללו, UIC ברצלונה יש אחד שיעורי התעסוקה הטובה ביותר במערכת האוניברסיטה קטלאנית.

בברצלונה ובקשר עם העולם

ברצלונה רב תרבותית מספק רקע מקיף של כישרון וידע.
יש לנו גם הסכמים בינלאומיים וחילופי תוכניות עם אוניברסיטאות בחו"ל. חלק מהתוכניות לתואר שני נלמדות בחלקן באנגלית; אתה יכול אפילו לקחת את כל תוכנית תואר בשפה זו.

הַאֲמָנָה

האוניברסיטה האוניברסלית החלה באופן רשמי את פעילותה האקדמית באוקטובר 1997. החוק האורגני על הרפורמה האוניברסיטאית (LRU), יחד עם חוק הפרלמנט של קטלוניה מס '26/1984, הקים את המסגרת המשפטית המתאימה להקמת אוניברסיטה היכולת להעניק תעודות תואר מוסמך. קרן פאלאציון מוכר קטלאנה (קרן משפחת קטלאנית) לקח על עצמו את מלוא האחריות לביצוע הפרויקט האקדמי הזה.

School page option 2

הסיבות העיקריות מדוע תלמיד צריך לשקול ללמוד בברצלונה UIC

 1. ניסיון בינלאומי באחת הערים המרגשות בעולם: ברצלונה
 2. פרופסורים בעלי הכשרה גבוהה ואנשי מקצוע שאוהבים ללמד עם חשיבה בינלאומית
 3. תארים רשמיים והכשרה מעשית
 4. התמחויות בינלאומיות
 5. שיעור גבוה של תעסוקה
 6. הדרך האופטימלית לשפר את כישורי השפה
 7. אימון אישי וייעוץ לכל התוכניות ולכל התלמידים
 8. רשת ואנשי קשר
 9. פיתוח מנהיגות ויכולות יזמיות
 10. המשך השכלה: תואר שני, תואר ראשון ודוקטורט. תוכניות

שירותים

לינה: אם אתה מחייב לינה במהלך הזמן שלך באוניברסיטה תוכל להגיש בקשה לסטודנטים מגורים, דירות, חדרים אשר עוצבו במיוחד עבור הצרכים שלך.

ספורט: לומד בברצלונה UIC פירושו ההתפתחות הכוללת כאדם. אנו מעודדים את התלמידים להיות מעורבים בספורט ובפעילות גופנית. האוניברסיטה מקדמת ומארגנת פעילויות ספורט, תחרויות ומספקת הנחות ויתרונות אחרים לסטודנטים, כך שיוכלו לקבל גישה למתקנים אחרים ולארגונים בברצלונה.

אימון וייעוץ: שירותי הדרכה ואימון המיועדים לתלמידים על מנת לעמוד באתגרים האישיים והמקצועיים שלהם.

חיי תלמיד

שירותי סטודנטים: עוזר לך להשיג את מה שחשוב ביותר: המטרות האישיות שלך.

הוא מארגן מגוון רחב של פעילויות תרבותיות, ספורטיביות, חברתיות ואקדמיות. השירות מספק מידע והדרכה בנושאים אקדמיים, מנהליים וחריגים באוניברסיטה.

שירותי הסטודנטים של UIC אחראים על ליווי וייעוץ לסטודנטים באוניברסיטה כיצד לנהל את הניירת שלהם וכן נושאים אחרים מחוץ לבית הספר.

בוגרים: UIC ברצלונה משדרת את הפילוסופיה האקדמית שלה לחברה באמצעות קהילת 12,000 בוגריה. פילוסופיה זו היא מצוינות בעבודה, הפרט ממוקם במרכז הכל, הרצון לשרת את החיפוש המתמיד אחר האמת.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית
 • Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

International University of Catalonia

תואר שני באדריכלות ועיצוב ניהול עסקים שואפת להבטיח כי תוכל להביא ערך ייחודי למקצוע שלך באמצעות ידע עסקי. ידע זה יחזק את יכולתך להרחיב את העסק שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך ... [+]

בתחום העסקי של העולם הטכנולוגי / יצירתי, קיים מחסור ניכר של אנשי מקצוע בעלי ידע ספציפי למשמעת הפרטית שלהם ואת הכישורים לפיתוח וניהול נכון של החברה.

תואר שני באדריכלות ועיצוב ניהול עסקים שואפת להבטיח כי תוכל להביא ערך ייחודי למקצוע שלך באמצעות ידע עסקי. ידע זה יחזק את יכולתך להרחיב את העסק שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך להצטרף לחברות המובילות במגזר שלך, אשר זקוקים לאנשי מקצוע עם ידע טכני, תכליתי, עסקי חדשני ואסטרטגי.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International University of Catalonia

להתחיל את האימונים שלך כמנהל תרבותי למצב את עצמך בתעשייה המתעוררים כי הוא יצירת מקומות עבודה. תוכנית תואר שני מאסטרס ברצלונה באמנויות וניהול תרבות לוקח גישה מעשית, בינלאו ... [+]

שנת הלימודים 2017-2018: מהדורה 9

להתחיל את האימונים שלך כמנהל תרבותי למצב את עצמך בתעשייה המתעוררים כי הוא יצירת מקומות עבודה. תוכנית תואר שני מאסטרס ברצלונה באמנויות וניהול תרבות לוקח גישה מעשית, בינלאומית בתחום.

תוכלו לרכוש ידע מעמיק מתוך נקודת מבט יזמית על תהליכי העבודה המעורבים במוצרים ושירותים תרבותיים. מלבד נושאים בתחומים מרכזיים, התוכנית כוללת גם נושאים המקדמים מנהיגות ושימוש בטכנולוגיות חדשות.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International University of Catalonia

תואר שני זה יספק לך את הידע והניסיון הדרושים לקידום היזמות, עם דגש מיוחד על מימון כנושא המפתח. בתוך ההקשר המקרו-כלכלי הנוכחי, בהינתן היעדר האשראי הקיים, תעשיות הון סיכון ... [+]

תואר שני זה יספק לך את הידע והניסיון הדרושים לקידום היזמות, עם דגש מיוחד על מימון כנושא המפתח. בתוך ההקשר המקרו-כלכלי הנוכחי, בהינתן היעדר האשראי הקיים, תעשיות הון סיכון וחברות הון פרטיות הופכות יותר ויותר חלופות מימון בפני עצמן לחברות.

ברצלונה בולטת שכן יש לה מספר רב של גופים המתמחים הן בהון פרטי והן במימון חברות, שתומכות ומממנות פיתוח של חברות חדשות.

בכמה מעגלים ברצלונה עכשיו, להיות מוצג באותה הדרך כי עמק הסיליקון הוצגה בארצות הברית בבת אחת.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International University of Catalonia

תואר שני זה הוא תוכנית חינוכית חדשנית, בין-לאומית ורב-תחומית, המלמדת את התלמידים כיצד ליישם את הקריאות הדחופות ביותר לבניית ערים גמישות ובר קיימא יותר באמצעות תכנון עירונ ... [+]

על אודות

תואר שני זה הוא תוכנית חינוכית חדשנית, בין-לאומית ורב-תחומית, המלמדת את התלמידים כיצד ליישם את הקריאות הדחופות ביותר לבניית ערים גמישות ובר קיימא יותר באמצעות תכנון עירוני ועיצוב, וכיצד ניתן לקבוע מדיניות נאותה ומודלים ממשלתיים. תוכנית זו של שנה אחת מספקת את נקודות המבט העדכניות ביותר, השיטות והכלים להתמודדות עם האיום של שינויי אקלים, אסונות טבע והשינויים החברתיים והטכניים הנדרשים כדי למזער את ההשפעה הסביבתית של מגמות האורבניזציה הנוכחיות בעולם תוך התייחסות צדק חברתי.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

כתובת מיקום
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, קטלוניה, 08017 ES
מדיה חברתית