Read the Official Description

רוח האוניברסיטה

הייעוד ללמוד לשנות את העולם

אוניברסיטה כרוך ידע, מחקר והעברת ידע. עם זאת אנו שואפים ליותר.
אנחנו אנשים המקדישים הזמן והמאמץ שלנו ללימוד כדי לשנות את העולם. אתה יכול לראות שאיפה זו בפעילויות UIC ברצלונה. זה ב- DNA שלנו.

יש את החוויה באוניברסיטה שתמיד חלמת

מיקומה של כל תלמיד בבית בלב העניינים אומר שאתה הגיבור ב UIC ברצלונה.

זו המחויבות שלנו אליך, המשתקפות תשומת לב אישית, קבוצות מעמד קטנות, גוף הוראה ידידותי, שירותים תומכים, וכל מה שאתם צריכים כדי לשפר את היכולות שלך.

בניין גשרים למציאות מקצועית

אנחנו מחוברים לחברה ולחברות. חוגים הם מעשיים ולמד על ידי אנשי מקצוע פעילים. הם נשענים על תוכנית מיקום העבודה. מכל הסיבות הללו, UIC ברצלונה יש אחד שיעורי התעסוקה הטובים ביותר במערכת האוניברסיטאית קטלאנית.

בברצלונה ובקשר עם העולם

רב תרבותית ברצלונה מספקת רקע על של כשרון וידע.
יש לנו גם הסכמים בינלאומיים ותוכניות חילופי עם אוניברסיטאות בחו"ל. חלק מתוכניות התואר שלנו לומדים חלקית באנגלית; אתה יכול גם לקחת תכנית התואר כולו בשפה זו.

האמנה

Universitat אינטרנסיונל דה קטלוניה החלה הפעילות האקדמית שלה באופן רשמי באוקטובר 1997. אורגני חוק 11/1983 על הרפורמה אוניברסיטת (LRU) יחד עם 26/1984 הפרלמנט חוק קטלוניה, הקים את המסגרת המשפטית המתאימה להקמת אוניברסיטה עם היכולת תעודות תואר להענקה רשמית. Catalana מוכר Fundación (קרן משפחת קטלאנית) לקח על עצמו אחריות מלאה לביצוע פרויקט אקדמי זה.

סיבות עיקריות מדוע סטודנט צריך לשקול לומד בבית UIC ברצלונה

ניסיון בינלאומי באחת ערי היציאה ביותר בעולם: ברצלונה מאוד פרופסורים ואנשי מקצוע מוסמכים כי אוהבים ללמד עם חשיבה בינלאומית תארים רשמיים אימון מעשי התמחויות בינלאומיות שיעור גבוה של תעסוקה הדרך האופטימלית כדי לשפר את כישורי השפה אימון וייעוץ אישי עבור כל התוכניות לכל התלמידים רשת קשרים פיתוח כישורי מנהיגות יזמית המשך החינוך: הורים, שלאחר התואר ותוכניות PHD

שירותים

לינה: אם דרוש לכם אירוח במהלך הזמן שלך באוניברסיטה תוכל להגיש בקשה הסוכנויות סטודנט, דירות וחדרים אשר עוצבו במיוחד עבור הצרכים שלך.

ספורט: לומדים בבית UIC ברצלונה אומר מתפתח הכולל כאדם. אנו מעודדים את התלמידים להיות מעורבים בספורט ופעילות גופנית. האוניברסיטה מקדמת ומארגנת פעילויות ספורט, תחרויות ומספקת דיס-ספירה ויתרונות אחרים לסטודנטים, כך שהם יכולים לקבל גישה למתקנים וארגונים אחרים בברצלונה.

אימון וייעוץ: שירותי ייעוץ ואימון מיועדים לתלמידים להשיג אתגרים אישיים ומקצועיים.

חיי תלמיד

שירותים לסטודנטים: עוזר לך להשיג את מה שהכי חשוב: המטרות האישיות שלך.

היא מארגנת מגוון רחב של תרבות, הקשורים לספורט, חברתית ופעילות אקדמית. השירות מספק מידע והדרכה על נושאים אקדמיים, מינהלי וחוגים באוניברסיטה.

שירותי הסטודנטים של UIC מופקדים ליידע ומייעצת סטודנטים על אופן ניהול של הניירת שלהם וגם בעיות כיתתיות אחרות.

בוגרים: UIC ברצלונה ומשדר הפילוסופיה האקדמית לחברה באמצעות הקהילה שלה של 12,000 בוגרים. פילוסופיה זו היא: מצוינות בעבודה, הפרט להציב במרכז הכל, הרצון לשרת החיפוש המתמיד אחר אמת.

Programs taught in:
אנגלית
Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

International University of Catalonia

תואר שני באדריכלות ועיצוב ניהול עסקים שואפת להבטיח כי תוכל להביא ערך ייחודי למקצוע שלך באמצעות ידע עסקי. ידע זה יחזק את יכולתך להרחיב את העסק שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך ... [+]

בתחום העסקי של העולם הטכנולוגי / יצירתי, קיים מחסור ניכר של אנשי מקצוע בעלי ידע ספציפי למשמעת הפרטית שלהם ואת הכישורים לפיתוח וניהול נכון של החברה.

תואר שני באדריכלות ועיצוב ניהול עסקים שואפת להבטיח כי תוכל להביא ערך ייחודי למקצוע שלך באמצעות ידע עסקי. ידע זה יחזק את יכולתך להרחיב את העסק שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך להצטרף לחברות המובילות במגזר שלך, אשר זקוקים לאנשי מקצוע עם ידע טכני, תכליתי, עסקי חדשני ואסטרטגי.... [-]

ספרד Barcelona
September 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
International University of Catalonia

להתחיל את האימונים שלך כמנהל תרבותי למצב את עצמך בתעשייה המתעוררים כי הוא יצירת מקומות עבודה. תוכנית תואר שני מאסטרס ברצלונה באמנויות וניהול תרבות לוקח גישה מעשית, בינלאו ... [+]

שנת הלימודים 2017-2018: מהדורה 9

להתחיל את האימונים שלך כמנהל תרבותי למצב את עצמך בתעשייה המתעוררים כי הוא יצירת מקומות עבודה. תוכנית תואר שני מאסטרס ברצלונה באמנויות וניהול תרבות לוקח גישה מעשית, בינלאומית בתחום.

תוכלו לרכוש ידע מעמיק מתוך נקודת מבט יזמית על תהליכי העבודה המעורבים במוצרים ושירותים תרבותיים. מלבד נושאים בתחומים מרכזיים, התוכנית כוללת גם נושאים המקדמים מנהיגות ושימוש בטכנולוגיות חדשות.... [-]

ספרד Barcelona
October 2019
תכנית מלאה
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
International University of Catalonia

תואר שני זה יספק לך את הידע והניסיון הדרושים לקידום היזמות, עם דגש מיוחד על מימון כנושא המפתח. בתוך ההקשר המקרו-כלכלי הנוכחי, בהינתן היעדר האשראי הקיים, תעשיות הון סיכון ... [+]

תואר שני זה יספק לך את הידע והניסיון הדרושים לקידום היזמות, עם דגש מיוחד על מימון כנושא המפתח. בתוך ההקשר המקרו-כלכלי הנוכחי, בהינתן היעדר האשראי הקיים, תעשיות הון סיכון וחברות הון פרטיות הופכות יותר ויותר חלופות מימון בפני עצמן לחברות.

ברצלונה בולטת שכן יש לה מספר רב של גופים המתמחים הן בהון פרטי והן במימון חברות, שתומכות ומממנות פיתוח של חברות חדשות.

בכמה מעגלים ברצלונה עכשיו, להיות מוצג באותה הדרך כי עמק הסיליקון הוצגה בארצות הברית בבת אחת.... [-]

ספרד Barcelona
October 2019
תכנית מלאה
10 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Social Media