International Montessori Institute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

International Montessori Institute (IMI) הוא מרכז המתמחה בחינוך מונטסורי עם מטרה ברורה: להציע אימון מונטסורי קלאסי וקפדני המבוסס על מקורותיה המקוריים של ד"ר מריה מונטסורי המותאמים לצרכים החינוכיים הנוכחיים, המפגיש במרכז הדרכה אחד מה המיטב של המסורת האיטלקית והאנגלו-סקסית.

כדי לעשות זאת, בחרנו מאמנים משני פרופילים, ובכך להציע לתלמידים שלנו תצוגה רחבה וייחודית של מונטסורי החינוך.

צוות ההוראה שלנו נבחר בקפידה עבור הניסיון הבינלאומי הנרחב שלו, במטרה להעביר את כל העושר של שיטת מונטסורי.

זה שילוב מעניין עושה IMI נקודת מפגש מונטסורי ייחודי בעולם, אשר מייצר דיאלוג בין מונטסורי המבטיח נאמנות הרעיונות והחזון של ד"ר מריה מונטסורי.

המשימה שלנו

ב IMI אנחנו רוצים הפדגוגיה מונטסורי להגיע לבית הספר הציבורי. המטרה שלנו היא שכל הילדים יכולים ללמוד בשיטה זו. כיתת מונטסורי היא סביבה מוכנה, שבה ילדים יוצרים אינטראקציה ומפתחים את הפוטנציאל שלהם. ילדים הופכים למרכז הכל. מקצבי הלמידה שונים, ולכן, הפעילות צריכה להיות ממוקדת בקצב הזה, ולכן הם חייבים להיות אישיים.


החזון שלנו

הקשרים שלנו עם ארגונים ציבוריים ופרטיים שונים, לאומיים ובינלאומיים, הולכים ומתעצמים, המעודדים אותנו להמשיך לשתף פעולה באופן פעיל ביצירת הכשרה חדשנית. אחד האתגרים הגדולים ביותר שלנו הוא לחזק את הנוכחות שלנו ברמה הלאומית, בתורו, כדי להגדיל את הנוכחות שלנו בעולם. לשם כך, בנוסף להכשרה המקוונת שלנו, אנו עורכים סמינרים והדרכות פנים אל פנים במדינות ויבשות שונות. יישום האימונים החדשים בשפות שונות, אנגלית, איטלקית ופורטוגזית בקרוב, יעצים אותנו להעביר את שיטת מונטסורי מעבר לגבולות שלנו.

הערכים שלנו

העקרונות האתיים שעליהם מבוססת התרבות של המרכז שלנו, ולסמן את קווי ההתנהגות שלנו, הם בדיוק כמו ד"ר מונטסורי הניח בחיים. מסיבה זו, הדאגה העיקרית שלנו היא ילדים. אנו מאמינים בחברה המבוססת על לכידות. חברה המבוססת על ערכים שנלמדו מילדות עם מערכת חינוכית המעמידה את הילד כמרכז, מקנה ביטחון וביטחון עצמי; לספק את הכלים הדרושים כדי לפתח את זה במלואו.


איכות ההדרכה שלנו והגמישות של טכנולוגיות חדשות הפכו אותנו למרכז ההתייחסות לאימון בפדגוגיה של מונטסורי. הודות לפקולטה מפוארת וצוות אנושי שמוכן להציע את הטוב מכולם, תע"ש היא כעת הימור בטוח.

מאז פתיחתו של בית הספר הראשון במונטסורי ברומא, בשנת 1907, התרחב החינוך של מונטסורי עד כדי כך שיש כיום יותר מ -25,000 בתי ספר במונטסורי ברחבי העולם. מריה מונטסורי הפכה את החינוך על ידי יצירת חומרים פדגוגיים שמעדיפים למידה ולהתמקד ברעיון שאם משהו צריך לשנות את זה חייב להיות בית הספר, לא הילד.

כל התלמידים שלנו יכולים ליהנות מהצעות העבודה שפורסמו בפורטל התעסוקה של הקמפוס הווירטואלי שאנו מקבלים ממרכזי מונטסורי שונים בכל מדינות העולם.

במהלך שנת 2007 היה לנו את העונג ואת הזכות שיש יותר מ 1700 תלמידים חדשים אשר עברו דרך הכיתות שלנו של שונים פנים אל פנים, מעורבב הדרכה מקוונת. סטודנטים מרקע שונה כגון: אסיה, ארצות הברית, מקסיקו, ארגנטינה, אקוודור, ונצואלה, צ'ילה, גרמניה, צרפת, אנגליה ועוד. וכמובן, את כל השטח הלאומי.

כמו כן, רוב התלמידים שלנו, לפני סיום תקופת האימון שלהם, מתאמנים במרכזי מונטסורי שונים, כמו הונג קונג, דובאי, מקסיקו, ארצות הברית, ארגנטינה, צרפת וגרמניה ועוד.


מרכזים וארגונים משתפים פעולה


מהו מונטסורי?

  • השפעת התנועה על הלמידה: תנועה משמעותית היא סיוע ללמידה ומשפרת את היכולת לשמור על מושגים; השימוש בידיים הוא ערוץ מפואר של קלט מידע למוח.
  • הבחירה והשליטה הנתפסת: כל למידה היא עמוקה יותר וקלה יותר כאשר אנשים בוחרים את מה שאנו רוצים ללמוד ואנו יכולים לפקח על הלמידה.
  • פרסים ומוטיבציה חיצונית מפריעים ללמידה: זהו המוטיבציה הפנימית של האדם החיובי ועלינו לעודד.
  • למידה מעמיתים מקלה על ההבנה: דיאלוג עמיתים הוא מפתח רב עוצמה הן ללומד והן ללומד.
  • הקשרי למידה: כל נושא אקדמי יכול להיות מטופל בצורה משמעותית וזה משפר את העוצמה של מה נלמד.
  • החינוך צריך לקדם בראש ובראשונה את הפיתוח של תפקידי הניהול שלנו: (תכנית, החלטה, דמיון, אמת עצמית, מודעות עצמית או בחירה אסטרטגיות בין היתר); זה אפשרי רק עם בפועל האמיתי של מיומנויות אלה.
  • הסדר בסביבה (פיזית, טמפורלית וכו ') עוזר לבנות מוח מסודר.
  • אלמנטים רבים אחרים שהופכים את החינוך של מונטסורי, כמו חשיבותו של הסדר הפיזי לבניית סדר נפשי, או החשיבות של חיסול מתח, בין היתר, הוכחו כחיוניים להתפתחות בריאה ומאוזנת.

מיקומים

וילאפנט

כתובת
Carrer Comerç,44
17740 וילאפנט, קטלוניה, ספרד

רומא

כתובת
“Istituto Comprensivo Bruno Munari”, Casa de Niños.
Via Angelo Mauri 5

רומא, לאציו, איטליה

ברצלונה

כתובת
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

ברצלונה

כתובת
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך