IQS – Universitat Ramon Llull

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה ללמוד ב IQS

IQS הוא מרכז אוניברסיטאי של אגודת ישו, חבר מייסד של האוניברסיטה רמון Lull, עם יותר ממאה שנות ניסיון והיסטוריה ארוכה. ההסמכה הלאומית והבינלאומית מבטיחה את עבודתנו המתמשכת ומאחדת את יוקרתנו.

 1. חינוך מקיף
  הייעוד שלנו והמחויבות שלנו הם לחנך אנשים אתית ומקיפה במונחים אישיים, אקדמיים ומקצועיים. כתוצאה מכך, ב IQS , רכישת מיומנויות מקצועיות בשילוב עם התפתחות הממד האנושי של התלמיד.
 2. מימד מעשי של התוכניות
  התכניות נועדו לספק חינוך מעשי בין-תחומי. לפקולטה של IQS ניסיון מקצועי מוכח בתעשייה ובארגונים, המאפשר להם לספק הדרכה מעשית ומעודכנת ביותר בנושא שוק העבודה.
 3. קישורים עם
  כל התלמידים מתחייבים ניסיון עבודה חובה התמחות בחברות פרטיות ואת הפרויקטים הסופיים נועדו לפתח עבודות יישום מעשיים כגון תוכנית עסקית.
 4. איוב Exchange ו- Professional קריירה הדרכה שירות
  לסטודנטים יש גישה ל - IQS Job Exchange ולשירות ההדרכה המקצועית של הקריירה, שם הם מקבלים הדרכה מקצועית ועזרה, במיוחד עם מקום העבודה הראשון שלהם.
 5. ייעוד בינלאומי
  חילופי סטודנטים של IQS עם אוניברסיטאות זרות הם השלמה אידיאלית ללימודי התוכנית, על ידי מתן חוויה שמעשירה את התלמידים הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אישית.
 6. אנגלית מלאה תוכנית הלמידה שפה
  IQS מספק את ההזדמנות לקחת כמה תוכניות בוגר ותואר ראשון במנהל עסקים וניהול לחלוטין באנגלית או בהדרגה, בספרדית ואנגלית, כמו גם את ההזדמנות ללמוד גרמנית.
 7. טיפול אישי וקבוצות קטנות
  לסטודנטים יש מורים אישיים שינחו אותם בנושאים אקדמיים, מקצועיים ואישיים. הכיתות מורכבות מקבוצות קטנות בכל תוכניות ה- IQS ותואר שני.
 8. מענקי IQS
  IQS יש תוכנית מקיפה של מלגות ומענקים, הכוללות מלגות למצוינות ומענקים לסיוע משפחתי.
 9. התמחות מקצועית עם תוכניות בוגר IQS
  טווח של תוכניות בוגר IQS מספק לתלמידים את ההזדמנות לפתח את המקצוע שלהם בתחום מסוים של מחקר עם הכשרה מקיפה.
 10. מחקר וחשיבה ביקורתית
  מחקר הוא פעילות חיונית למתן חינוך איכותי, פיתוח חשיבה ביקורתית ותרומה לקידום הידע. מסיבה זו, IQS מעודדת מחקר בתואר ראשון, בוגר דוקטורט ותואר דוקטור. תוכניות.


IQS יש שני בתי ספר: IQS בית הספר להנדסה, שם מלמדים מדעיים וטכניים, ואת הספר IQS של ניהול, שבו כלכלה ומחקרים עסקיים נלמדים.


חילופים בינלאומיים

IQS מחויבת לחלוטין לרעיון של בינאום המדע ומאמינה כי קשרים בין-לאומיים חזקים יותר מובילים ללימודים ומחקרים איכותיים יותר.

חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות זרות הם דרך אידיאלית להשלים מחקרים IQS עם ניסיון שיעשיר את התלמידים הן מבחינה אקדמית אישית. חילופי נעשים עם אוניברסיטאות זרות ידוע, עם אשר IQS הקימה הסכמי החליפין. באופן ספציפי, IQS יש הסכמי החליפין עם 96 אוניברסיטאות: 44 באירופה, 31 בצפון אמריקה, 12 בדרום אמריקה, 3 במרכז אמריקה, 5 באסיה 1 באפריקה.

באמצעות IQS ליחסים בינלאומיים, IQS תומכת ומדריכה את אותם תלמידים המעוניינים ללמוד חלק מתוכניותיהם בחו"ל. כמו כן, משרד החוץ מציע סיוע לכל הסטודנטים הבינלאומיים המעוניינים להגיע ל- IQS .

הודות לחילופים הבינלאומיים הללו, סטודנטים או חוקרים של IQS ייהנו מהיתרונות הבאים:

 • לשפר את השפה: אין דרך טובה יותר ללמוד שפה מאשר לחיות במדינה שבה מדובר. זה משפר את האפשרויות המקצועיות שלהם, כמו חברות בינלאומיות לחפש מועמדים שיכולים לדבר בשפה שנייה שוטפת.
 • מערכות יחסים חדשות: תהיה להם הזדמנות להכיר אנשים שיש להם השקפות ותרבויות שונות משלהם, שעשויות אף לעזור להם בחייהם המקצועיים.
 • פיתוח מיומנויות: חוויה של חיים בחו"ל לתקופה מסוימת מסייעת לאנשים להיות אחראים יותר ומחויבים לאחרים על ידי הבנת הבדלים תרבותיים.
 • תעסוקה: רשת אנשי הקשר של הסטודנטים תלך ותגדל באופן משמעותי על ידי לימוד בחו"ל, שיסלול את דרכם לחברות אחרות או לאפשרויות אחרות.


ייעוד הוראה ומחקר

המטרה העיקרית של בית הספר IQS של הנדסה היא הכשרה ומחקר במדע וטכנולוגיה. התוכניות נועדו לספק הכשרה מעשית ובינתחומית, עם תשומת לב מיוחדת הן למדעי היסוד והן לעבודה הניסויית.

המחקר הוא פעילות חיונית למתן חינוך איכותי, פיתוח חשיבה ביקורתית ותרומה להתקדמות הידע. זו הסיבה ש- IQS מגרה ומקדמת את המחקר המתחיל בתכנית הלימודים לתואר ראשון ובוגר, ומסתיימת ב- PhDs.The IQS School of

המתקנים ההנדסיים כוללים מעבדות, סדנאות, מפעלים טייס וחצי תעשייתי. בסדנאות ההוראה והמעבדות, לכל תלמיד יש תחנה לשימושם האישי.


טבע יזמי

בית הספר לניהול של IQS מוכר בעולם להכשרת בוגריו במנהל עסקים וניהול.

משימתה היא הכשרה מקיפה של אנשים בעלי עמדות, ידע ומיומנויות שיאפשרו להם ליצור, להוביל ולנהל ארגונים תחרותיים, אשר יבלטו בתחום התעשייתי והטכנולוגי ומחויבים למצוינות ולצדק.

הניסיון המקצועי של הפקולטה של בית הספר לניהול של IQS ידוע ונוסף על פרופיל המחקר שלו, הדורש מאוד של הפקה מתמשכת של תרומות כגון פרסום כתבות הפניה, השתתפות בקונגרסים, פרקים לספרים וסימפוזיונים, בין היתר .

מיקומים

ברצלונה

כתובת
IQS
Via Augusta, 390,

08017 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

אקרדיטציות

AACSB Accredited