קרא את התיאור הרשמי

INSA עסקים, שיווק & School התקשורת הוא ספר לעסקים פרטי עם ניסיון של מעל 30 שנים בענף האימונים, אשר יש

מנהלים מקצועיים מנהלים TRAINING

אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות אימון עַדכָּנִי באזורים שונים של החברה, תמיד להגיב לצרכי השוק, הכשרת אנשי מקצוע שמסוגלים להיכנס הודות בשוק העבודה בהצלחה את הידע, הכישורים והעמדות אנו מעבירים, ואת עיצוב של תכנית הכשרה מעשית ומציאותית, למדה על ידי אנשי מקצוע.

כל זה, יתר על כן, מלווה ושירותים אחרים ואת היחס האישי שמגיע לך.

INSA נוצרה בשנת 1984 כמענה לצורך של חברות הלחיצה לשלב אנשים מאומנים; אנשים עם חזון אמיתי ומעשי של שוק העבודה.

מההתחלה, INSA העדיף התמחות בתחום עוזר ניהול והתקשורת (יחסי ציבור ושיווק). העבודה הטובה של המורים שלנו, את הגמישות להתאים הלימוד שלנו בכל העת שתהיה מתודולוגיה מעשית הפכה אותו כי יש INSA יותר מ -13,000 בוגרים מ -40 לאומים שונים.

שוק, פוליטיים, שינויים כלכליים וטכנולוגיים דרשו כי INSA בשנה לעדכן את התוכניות שלהם, יצירת קורסים חדשים, כמו גם להציע לתלמידים שלנו את האפשרות ללמוד כולה באנגלית עם פרספקטיבה בינלאומית גדולה.

יתר על כן, עסקי INSA, שיווק ותקשורת הספר מקיימים שיתופי פעולה עם מוסדות מספר גדולות ואוניברסיטות לאומיות ובינלאומיות.

מתקני בית הספר ממוקמים בבית חרושת ישנה ששופצו לחלוטין אבל שמירה על המבנה המקורי עם פנים מודרניים ומצויד כיתות מרווחות וגמישות על פני שלוש קומות המקדמים למידה וסדנות.

ממוקם קרוב לכיכר לספס, בשכונת גראסיה, מאפשר נגישות טובה בתחבורה ציבורית (מטרו, FGC, אוטובוס, bicing) ולנצל את כל השירותים המוצעים על ידי מסעדות בשכונה, במעונות, אזור בידור, ספריות וכו '..

תשומת הלב לתלמידים שלנו ואת ניהול האיכות הם הצירים המרכזיים של INSA:

אוריינטציה לקוחות. כל תלמיד הוא ייחודי.
הכרת החובות של הארגון הוא עם לקוחות ועם עובדים, דירקטוריונים, ספקים וחברה בכלל.
השתתפות והקצאת האחריות לבודדים ולקבוצות.
נהלי ניהול.
שיפור מתמשך.

המטרה ומתודולוגיה

המטרה העיקרית שלנו היא להכשיר אנשי מקצוע, מסוגל לשלב בשוק העבודה ומקום עבודה, שיש בסיס מוצק של ידע ומיומנויות מעשיים לבצע את תפקידם בהצלחה מהיום הראשון, ויתרתי מזאת, לתת להם חברתי, מקצועי ולעבוד הכרה.

לשם כך, בקשר מתמיד עם עסקים וצרכיהם חיוני INSA לעשות את זה הדרך מקצועית שהם המורים שלנו ובאמצעות השירותים המוצעים לחברות ודרך רשת הבוגרים.

הדרך להשגת המטרה הזאת לא תהיה אפשרית ללא מתודולוגיה התומכת להצלחת התוכניות שלנו מבוססת על:

עד עדכני, דינמית תוכניות הדרכה מותאמות אישית
יחס אישי לתלמידים
מערכת ניטור והערכה משלה

כל ההכשרות של INSA להתאים את הצעות העבודה שבאות מהעולם המקצועי בשוק העבודה הדורש פעם חדשה התמחויות מקצועיות שהן שונות מן המסורתיים.

עולם העסקים דורש אנשי מקצוע מיומנים בניהול עסק, שיווק, פרסום, יחסי ציבור עוזרי מבצעת, עם, ידע הכשרה מקיף ומיומנויות כדי להתמחות טכנולוגיות חדשות.

בעזרת מחקרים שלנו, רוכשים התלמידים מיומנויות חברתיות, אישיות וטכניות, כמו גם את הכלים הדרושים להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה. תוכניות לימודים עצם מתודולוגיה המבוססת על גישה אישית ומאוד מעשית עם מקרים, ומציע את האפשרות של התמחות בחברות, למלא המטרה העיקרית שלנו ואת התלמיד, בסוף הלימודים, ניתן לשלב בהצלחה בכל מקום עבודה.

עמוד השדרה של המתודולוגיה שלנו

משלנו, עַדכָּנִי ותוכניות אימון דינמי התוכניות האקדמיות מעוצבות באופן ריאליסטי וגמיש, להתגבר על קשיחויות המאפיינות תוכניות אימונים רבים היום.

תוכניות כדי להתאים את הצרכים הנוכחיים של המקצוע, מעוניין בתחומי ידע ונושאים המאזנים את התיאורטי עם המעשי.

תשומת לב פרטנית לסטודנטים בית הספר עוקב אחר מצבם האישי וההתקדמות של כל תלמיד. לשם כך, ההוראה מתנהלת בתוך קבוצות קטנות של תלמידים שיש להם, בקורסים שלהם, מורה כי התלמיד פוגש לאורך שנת הלימודים ומקבל הדרכה בשני היבטים חינוכיים ומקצועיים.

בפועל הוראה: מורים מקצועיים כדי להשיג תעסוקת סטודנט, INSA משפר את הצד המעשי של הוראה. לכן, פקולטת INSA מורכבת יזמים פעילים ומנהלים, להגיב לפרופיל מאוד ספציפי, אשר לוקח בחשבון את השכלתם, ניסיון בעבודת מיומנויות הדרכה.

גישת סטודנטים לשוק העבודה כדי לספק גישה התלמידים לשוק העבודה ולהקל והתאמתם לסביבה העסקית, INSA יש את המטרות הבאות בתוכניות שלהם:

מיומנויות פיתוח עבור חברת ידע
דומיין של טכנולוגיה ותקשורת מידע
לספק סביבת למידה פתוחה
יזמות פיתוח חברה יצירתיים

שירותים

INSA מציעה תוכניות הדרכה נוספות, מגוון שירותים המאפשרים לתלמידים לפתח מעבר ללימודים עצמם. כל תלמיד הוא ייחודי ומטופלים כך. כמו כן INSA מציעה שירותים לחברות ואנשי מקצוע אשר נותנת פרספקטיבה אמיתית ומעשית לכל התוכניות שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

INSA Business, Marketing & Communication School

תואר שני הבינלאומי בתחום ניהול התיירות הוא תוכנית שנתית שתוכננה כולה עבור רודף תעשיית אירוח קריירה מוצלחת עם שיתוף פעולה בינלאומי בין INSA (ברצלונה, ספרד) לבין בית הספר ל ... [+]

תואר שני הבינלאומי בתחום ניהול התיירות הוא תוכנית שנתית שתוכננה כולה עבור רודף תעשיית אירוח קריירה מוצלחת עם שיתוף פעולה בינלאומי בין INSA (ברצלונה, ספרד) לבין בית הספר לניהול בתי מלון (Luzern, שוויץ) .

התיירות התברר כמגבר כלכלי התורם לפיתוח הכלכלי של מדינות רבות במהלך העשורים האחרונים. אנשים רואים את החגים כצורך, ולא כמו מותרות בתרחיש הנוכחי. התיירות קוראת לתיאום ולשיתוף פעולה בין סוכני נסיעות, מפעילי תיירות ותיירים. זה כרוך גם מאמצי השיווק כדי למשוך תיירים לנסוע ליעדים מסוימים.... [-]

ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

שני בניהול פרויקט ... [+]

הצגה

זוהי תכנית אשר משלבת את הידע ומיומנויות ניהול הנדרשות לניהול פרויקטים. זוהי דרך כדי להיות מובחנת בשוק, רכישת מיומנויות יסוד ואחד הפרופילים המקצועיים ביותר פערים דרשו בשוק.

מטרות כן ואנשי מקצוע רכבת עם המיומנויות האחרונות בניהול פרויקטים. לאמן באופן מקצועי בכל תחומי ניהול על ידי נוף משוכל של החברה. להבין את המושגים העיקריים וכלים לניהול, תכנון, ניהול וביצוע פומבי של כל פרויקט. יעד ... [-]
ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
ספטמבר 2020
ספרדית
תכנית חלקית
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

תוכנית תואר זה מתמקד בהיבטים המעשיים של השווקים הגלובליים כדי ללמד את התלמידים את הכישורים החלים על הסחר הבינלאומי, יבוא ויצוא, שיווק המוצר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה ... [+]

הצגה

תוכנית תואר זה מתמקד בהיבטים המעשיים של השווקים הגלובליים כדי ללמד את התלמידים את הכישורים החלים על הסחר הבינלאומי, יבוא ויצוא, שיווק המוצר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה ​​הגלובלית.

מטרות קבל ידע דרוש כדי להיות מומחה פעולות בשווקים הגלובליים. גלה הכל על ארגון מחלקות יצוא בתוך מבנה החברה, כמו גם הבנה עמוקה של עקרונות וטכניקות של שיווק. להיות מסוגל לעצב ולבצע קמפיינים שיווקיים אסטרטגיים ביעילות ולהצליח ברמה בינלאומית. יעד ... [-]
ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

תואר זה שילוב שיווק, פרסום ויחסי הציבור מציג תלמידינו את המציאות של העולם המקצועי באמצעות תכנית השמה מרגשת, בו זמנית כפי שהיא מספקת להם עם קול תשתית רחבה דרושה כדי לבצע ב ... [+]

הצגה

תואר זה שילוב שיווק, פרסום ויחסי הציבור מציג תלמידינו את המציאות של העולם המקצועי באמצעות תכנית השמה מרגשת, בו זמנית כפי שהיא מספקת להם עם קול תשתית רחבה דרושה כדי לבצע בהצלחה כאנשי מקצוע לעתיד תקשורת עסקית .

מטרות מציע בסיס איתן בתחומים הבאים: שיווק, פרסום, יחסי ציבור, עסקי טכנולוגיות תקשורת חדשות. כדי לפתח אנליטיים, קבלת החלטות ומיומנויות עבודת צוות כדי ליצור משטח התקשורת עם אנשי מקצוע מיומנים עם יוזמה, מסוגל לקחת אחריות ניהולית בהצלחה. יעד ... [-]
ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

אנחנו חיים בעולם גלובלי שבו חברות בוחרים יותר ויותר לריכוזיות בפעילותם. בסביבה זו, לוגיסטיקה, תפעול, רכש, רכש וההפצה של המוצרים או השירותים שלהם הפכו לעמוד תווך חיוני של ... [+]

הצגה

אנחנו חיים בעולם גלובלי שבו חברות בוחרים יותר ויותר לריכוזיות בפעילותם. בסביבה זו, לוגיסטיקה, תפעול, רכש, רכש וההפצה של המוצרים או השירותים שלהם הפכו לעמוד תווך חיוני של בידול ושירות לקוחות.

יתר על כן, ברצלונה מוגדרת כאחת הערים העיקריות של לוגיסטיקה באירופה, הן מיקומו ומתקניו ומפעילי תשתית, ולכן, על ידי מספר חברות במגזר זה.

מטרות להכין ולהכשיר מנהלים, אנשי עסקים ויזמים בהקשר של שינוי מתמיד. אנשי מקצוע רכבת בכל תחומי ניהול תפעול עם חזון חדשני, לזהות הזדמנויות והצלחה להתמודד עם האתגרים של השוק. אנשי מקצוע רכבת בשדות השונים המכוסים בתכנית: פעילות הגלובלית, שרשרת אספקה, רכש ורכש, אחסון והפצה. יעד ... [-]
ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

תוכנית מקיפה רחבה זו כוללת מודולים בניתוח הכלכלי של החלטות ניהוליות, שליטה כלכלית ואופטימיזציה של תוצאות, מיתוג, וכו ' על מנת להציע תשתית מקיפה ללימוד או התמחות נוסף. ... [+]

הצגה

תוכנית מקיפה רחבה זו כוללת מודולים בניתוח הכלכלי של החלטות ניהוליות, שליטה כלכלית ואופטימיזציה של תוצאות, מיתוג, וכו ' על מנת להציע תשתית מקיפה ללימוד או התמחות נוסף.

מטרות פיתוח מיומנויות ניהול אסטראטגי ויכולות ארגוניות ותפעוליות. לבנות בסיס איתן במקצועות ליבה במנהל עסקים. קבל ידע כללי ומעשי של ניהול עסק. יעד

א) בוגרים ואנשי מקצוע המעוניינים להרחיב אופקים העסיקו. ב) אנשי מקצוע מנוסים שרוצים לקחת על משימות וחובות. ג) לחברות המעוניינות צוות הדרכה. ד) בוגרי הכשרה מקצועית והשכלה גבוהה בעסקים באזור מבקשים הכנה מעשי להיכנס לשוק העבודה.... [-]

ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

המאסטר של e-תיירות ניהול ההכנסות מספקת ידע בכלים דיגיטליים ורשתות חברתיות המאפשרים לפתוח מגוון רחב של פעילויות שיווק ומכירות. אימון גם מתמחה אשר מייעל משאבים והכנסות בענף ... [+]

הצגה

תיירות היא אחד הנהגים הנוכחיים של הכלכלה העולמית ואחד מהמחוללים העיקריים של תעסוקה. מסיבה זו, חשוב וחיוני כדי לשמור על רמה גבוהה של איכות בענף התיירות, עם התמיכה של אנשים מוכשרים שתרמו לשמירה ושיפור רמת התחרותיות של מגזר זה.

המאסטר של e-תיירות ניהול ההכנסות מספקת ידע בכלים דיגיטליים ורשתות חברתיות המאפשרים לפתוח מגוון רחב של פעילויות שיווק ומכירות. אימון גם מתמחה אשר מייעל משאבים והכנסות בענף תחרותי מאוד.... [-]

ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
ספרדית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
INSA Business, Marketing & Communication School

כדי לשמור על קשר עם המשתנה במהירות של היום בעולם גלובלי, ניהול השיווק תמיד מנותח בתוך ההקשר הרחב של ארגון בינלאומי ועל סביבת פעולות. צוות מנוסה ומוסמך שלנו ליצור סביבה תו ... [+]

הצגה

כדי לשמור על קשר עם המשתנה במהירות של היום בעולם גלובלי, ניהול השיווק תמיד מנותח בתוך ההקשר הרחב של ארגון בינלאומי ועל סביבת פעולות.

צוות מנוסה ומוסמך שלנו ליצור סביבה תומכת שבה תלמידים מסוגלים לצבור ידע מעמיק והבנה של מנגנוני וטכניקות השיווק מעודדים לפתח רעיונות ואסטרטגיות שיווק משלהם.

מטרות לספק לתלמיד את הכלים, הידע והיכולת הטובים ביותר כדי להצליח ברמה מבצעת בניהול שיווק. צג כיצד לקבל החלטות מועילות עבור החברה שלך ברמה בינלאומית באמצעות ניתוח מדויק של השוק העולמי, תכנון אסטראטגי, פילוח שוק, כמו גם ניהול תקציב. ללמד אותך את העקרונות האתיים הנדרשים המבצעת בתחום זה. יעד ... [-]
ספרד ברצלונה שווייץ לוצרן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, קטלוניה, 08012 ES
מדיה חברתית
כתובת מיקום
Lucerne, לוצרן, CH