INSA Business, Marketing & Communication School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

INSA עסקים, שיווק & School התקשורת הוא ספר לעסקים פרטי עם ניסיון של מעל 30 שנים בענף האימונים, אשר יש

מנהלים מקצועיים מנהלים TRAINING

אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות אימון עַדכָּנִי באזורים שונים של החברה, תמיד להגיב לצרכי השוק, הכשרת אנשי מקצוע שמסוגלים להיכנס הודות בשוק העבודה בהצלחה את הידע, הכישורים והעמדות אנו מעבירים, ואת עיצוב של תכנית הכשרה מעשית ומציאותית, למדה על ידי אנשי מקצוע.

כל זה, יתר על כן, מלווה ושירותים אחרים ואת היחס האישי שמגיע לך.

INSA נוצרה בשנת 1984 כמענה לצורך של חברות הלחיצה לשלב אנשים מאומנים; אנשים עם חזון אמיתי ומעשי של שוק העבודה.

מההתחלה, INSA העדיף התמחות בתחום עוזר ניהול והתקשורת (יחסי ציבור ושיווק). העבודה הטובה של המורים שלנו, את הגמישות להתאים הלימוד שלנו בכל העת שתהיה מתודולוגיה מעשית הפכה אותו כי יש INSA יותר מ -13,000 בוגרים מ -40 לאומים שונים.

שוק, פוליטיים, שינויים כלכליים וטכנולוגיים דרשו כי INSA בשנה לעדכן את התוכניות שלהם, יצירת קורסים חדשים, כמו גם להציע לתלמידים שלנו את האפשרות ללמוד כולה באנגלית עם פרספקטיבה בינלאומית גדולה.

יתר על כן, עסקי INSA, שיווק ותקשורת הספר מקיימים שיתופי פעולה עם מוסדות מספר גדולות ואוניברסיטות לאומיות ובינלאומיות.

מתקני בית הספר ממוקמים בבית חרושת ישנה ששופצו לחלוטין אבל שמירה על המבנה המקורי עם פנים מודרניים ומצויד כיתות מרווחות וגמישות על פני שלוש קומות המקדמים למידה וסדנות.

ממוקם קרוב לכיכר לספס, בשכונת גראסיה, מאפשר נגישות טובה בתחבורה ציבורית (מטרו, FGC, אוטובוס, bicing) ולנצל את כל השירותים המוצעים על ידי מסעדות בשכונה, במעונות, אזור בידור, ספריות וכו '..

תשומת הלב לתלמידים שלנו ואת ניהול האיכות הם הצירים המרכזיים של INSA:

אוריינטציה לקוחות. כל תלמיד הוא ייחודי.
הכרת החובות של הארגון הוא עם לקוחות ועם עובדים, דירקטוריונים, ספקים וחברה בכלל.
השתתפות והקצאת האחריות לבודדים ולקבוצות.
נהלי ניהול.
שיפור מתמשך.

המטרה ומתודולוגיה

המטרה העיקרית שלנו היא להכשיר אנשי מקצוע, מסוגל לשלב בשוק העבודה ומקום עבודה, שיש בסיס מוצק של ידע ומיומנויות מעשיים לבצע את תפקידם בהצלחה מהיום הראשון, ויתרתי מזאת, לתת להם חברתי, מקצועי ולעבוד הכרה.

לשם כך, בקשר מתמיד עם עסקים וצרכיהם חיוני INSA לעשות את זה הדרך מקצועית שהם המורים שלנו ובאמצעות השירותים המוצעים לחברות ודרך רשת הבוגרים.

הדרך להשגת המטרה הזאת לא תהיה אפשרית ללא מתודולוגיה התומכת להצלחת התוכניות שלנו מבוססת על:

עד עדכני, דינמית תוכניות הדרכה מותאמות אישית
יחס אישי לתלמידים
מערכת ניטור והערכה משלה

כל ההכשרות של INSA להתאים את הצעות העבודה שבאות מהעולם המקצועי בשוק העבודה הדורש פעם חדשה התמחויות מקצועיות שהן שונות מן המסורתיים.

עולם העסקים דורש אנשי מקצוע מיומנים בניהול עסק, שיווק, פרסום, יחסי ציבור עוזרי מבצעת, עם, ידע הכשרה מקיף ומיומנויות כדי להתמחות טכנולוגיות חדשות.

בעזרת מחקרים שלנו, רוכשים התלמידים מיומנויות חברתיות, אישיות וטכניות, כמו גם את הכלים הדרושים להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה. תוכניות לימודים עצם מתודולוגיה המבוססת על גישה אישית ומאוד מעשית עם מקרים, ומציע את האפשרות של התמחות בחברות, למלא המטרה העיקרית שלנו ואת התלמיד, בסוף הלימודים, ניתן לשלב בהצלחה בכל מקום עבודה.

עמוד השדרה של המתודולוגיה שלנו

משלנו, עַדכָּנִי ותוכניות אימון דינמי התוכניות האקדמיות מעוצבות באופן ריאליסטי וגמיש, להתגבר על קשיחויות המאפיינות תוכניות אימונים רבים היום.

תוכניות כדי להתאים את הצרכים הנוכחיים של המקצוע, מעוניין בתחומי ידע ונושאים המאזנים את התיאורטי עם המעשי.

תשומת לב פרטנית לסטודנטים בית הספר עוקב אחר מצבם האישי וההתקדמות של כל תלמיד. לשם כך, ההוראה מתנהלת בתוך קבוצות קטנות של תלמידים שיש להם, בקורסים שלהם, מורה כי התלמיד פוגש לאורך שנת הלימודים ומקבל הדרכה בשני היבטים חינוכיים ומקצועיים.

בפועל הוראה: מורים מקצועיים כדי להשיג תעסוקת סטודנט, INSA משפר את הצד המעשי של הוראה. לכן, פקולטת INSA מורכבת יזמים פעילים ומנהלים, להגיב לפרופיל מאוד ספציפי, אשר לוקח בחשבון את השכלתם, ניסיון בעבודת מיומנויות הדרכה.

גישת סטודנטים לשוק העבודה כדי לספק גישה התלמידים לשוק העבודה ולהקל והתאמתם לסביבה העסקית, INSA יש את המטרות הבאות בתוכניות שלהם:

מיומנויות פיתוח עבור חברת ידע
דומיין של טכנולוגיה ותקשורת מידע
לספק סביבת למידה פתוחה
יזמות פיתוח חברה יצירתיים

שירותים

INSA מציעה תוכניות הדרכה נוספות, מגוון שירותים המאפשרים לתלמידים לפתח מעבר ללימודים עצמם. כל תלמיד הוא ייחודי ומטופלים כך. כמו כן INSA מציעה שירותים לחברות ואנשי מקצוע אשר נותנת פרספקטיבה אמיתית ומעשית לכל התוכניות שלנו.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

08012 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

לוצרן

כתובת
לוצרן, לוצרן, שווייץ

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך