IED – Istituto Europeo di Design Madrid

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

3

1

אנשי מקצוע חדשניים לסביבת העיר והבית.

מאות שנים של השפעות משותפות סימנו את היחסים ההיסטוריים והתרבותיים בין איטליה לספרד. אנו יכולים לזכור את השליטה הספרדית על מילאנו, שנמשכה כמעט שנתיים, ואת זו בדרום איטליה. מבחינה מסוימת, ההחלטה שספרד תהיה המדינה הראשונה מחוץ לאיטליה שמארחת את קמפייני ה- IED הגיעה באופן די טבעי.

בעיר זו, אחת החשובות בעולם ופרשת דרכים של תרבויות אירופאיות ו אמריקות הלטיניות, מפתחת IED את הוראתה בעיצוב בתחומיה המסורתיים (עיצוב, אופנה, אמנות חזותית ותקשורת), תוך יישום תחומים חדשניים להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים לתכנן אינטראקציות, שירותים ומערכות אשר שמים את המיקוד על האדם. מדובר באנשי מקצוע המודעים לנושאים עכשוויים המסוגלים לעצב על פי דרישות סביבתיות, אתיות-חברתיות, כלכליות ופוליטיות.

לְעַצֵב

במשך שנים הסטודנטים שלנו מבדילים את עצמם באופן מקצועי, מזינים הן את תופעת Made in Italy והן את הייצור בארצות המוצא שלהם בעזרת היצירתיות והמיומנות שלהם.

4

5

IED Design הוא התגובה הקונקרטית והשלמה של בית הספר לאינספור הדרישות המגוונות של קהילת העיצוב המקצועית.

בימינו, העיצוב הוא מרכיב מכריע בכל תחום הייצור, תורם תכנים, לקסיקה, קודי ביטוי וצורה והיבטים טכניים ופונקציונליים. ריהוט רחוב, אביזרי אופנה, מכוניות וחומרי IT הם רק חלק מהתחומים שבהם הערכה לערך העיצוב צמחה בשנים האחרונות.

המעצב הוא בהגדרתו מחדש של צורות ופונקציות, מתורגמן ובו זמנית מבשר לקווים אסתטיים מתעוררים ודרישות פונקציונליות עכשוויות. הקורסים ב- IED Design מותאמים לפיתוח מתנות אלה, ובמקביל הם מעדיפים רכישת מיומנויות טכניות ועיצוביות נרחבות במהלך סדנאות ושיתופי פעולה פעילים עם חששות תעשייתיים מובילים.

אופנה

90,000 חברות ו 800,000 משרות הן הסטטיסטיקות החיוניות של מערכת האופנה האיטלקית. אם נקשר אותם לנפש לאוכלוסיית המדינה, הם מתורגמים לעליונות עולמית מבחינת איכות, כמות והשפעה כלכלית.

6

אופנה IED היא תגובה מלאה וממצה לדרישות ההדרכה המגוונות והמתמחות שהולכת ומובעת על ידי מערכת האופנה.

בית ספר שלם בפני עצמו, המבוסס על עיקרון ההפריה הנגדית ושלמות שיטות ההוראה שלו, אשר בשילוב עם הפילוסופיה של ה- IED, משלב ידע עם ידע, תיאוריה עם תרגול.

היסוד בגישה זו הוא מערכת היחסים של בית הספר עם היזמים ואנשי המקצוע העובדים בעסקי האופנה האיטלקיים , הריכוז הגדול ביותר בעולם של תעשיית הבגדים והיצרנים. האנשים העובדים בענף זה השיגו הצלחה ומוניטין בינלאומי כתוצאה מהיכולת של מערכת האופנה למזג רוח יזמית עם יצירתיות ותפיסת חדשנות.

אופנה IED מציינת את הדרך לתלמידיה לחיות ולהרגיש את תחושת האופנה הזו, בשלמות חובקת ובחלקיה האישיים, כאינטראקציה בין נקודות מבט שונות ושילוב של כישורים מקצועיים מגוונים. מכיוון שהקורסים מכוונים להדרכת הפרופילים המקצועיים החיוניים לתעשייה, אלה נעים בין היצירתיות הטהורה יותר לאזורים האסטרטגיים, החל מהיבטים ארגוניים ועד מסחריים, החל משיווק ועד עבודת תדמית ותקשורת.

אמנות חזותית

התמונות והצלילים, שנחקרים בחיינו, משדרים ערכים ומשמעויות הנוגעים לתחומים שונים מאוד במערכת הייצור, כמו אופנה, עיצוב מוצר, כל התחומים השונים של הייצור התעשייתי בו הם מיושמים, ותרבות ופוליטיקה.

7

IED Visual Arts היא המעבדה היצירתית בה ניתן ללמוד על הכלים, השפה והביטויים הספציפיים, טכניקות חדשות והטכנולוגיה הדרושה בכדי לפתח פרויקט תקשורת חזותית.

אנו חיים בעולם בו תמונות וצלילים חודרים לקיומנו היומיומי והם כלי הרכב העיקרי בו אנו משתמשים כדי להעביר ערכים ומשמעות של רעיונות ומוצרים שלנו, אשר ביניהם כל כך מגוונים, כמו אופנה, עיצוב, סוגים שונים של ייצור תעשייתי, ופרסום; אך גם תחומים תרבותיים, פוליטיים וחברתיים.

האופן בו "מוצג" מושג או פרויקט כבר לא נחשב רק לאביזר. זה קובע ותורם באופן משמעותי להצלחת העברת המסר.

הידיעה כיצד לפעול בסביבה זו במקצועיות ומיומנות פירושה שיש לך רקע תרבותי אקלקטי ומגוון, המבוסס על הבנה מעמיקה הן של ההיבטים החברתיים-תרבותיים של המצב, כמו גם של טכנולוגיות המידע החדשות המשנות ללא הרף את התפקיד של תמונות וקולות התקשורת עצמה.

כיום, אחד מתכנן ומייצר בתוך מערכת המולטימדיה, אולם יש לקחת בחשבון מולטימדיה משתי נקודות מבט; השינוי האימפולסיבי והמתמיד של הטכנולוגיה הדיגיטלית, ובו זמנית, דו קיום של סוגים אחרים של מדיה הדורשים כישורים אחרים ויכולות יצירתיות.

הקורסים המוצעים באמנות חזותית של IED הם מקור לגאווה מתמשכת והופכים את בית הספר הזה למיוחד במינו של תכניות החינוך האיטלקיות. העדכונים הטכנולוגיים המתמשכים אליהם יש גישה לתלמידים, בעקבות מסורת ארוכה והיסטורית, הופכים את בית ספר זה למעבדת מחקר בה ניתן להתנסות במטרה לפתח מיומנויות יצירתיות גבוהות יותר, הן ביחס לתכנית התוכנית והן לשפה. ובכך לסייע לגיבוש והכשרת הסטודנטים שלו והכנתם לשוק העבודה של ימינו.

תִקשׁוֹרֶת

מצוינות איטלקית בעיצוב ובמלאכה אצילית תדרוש יותר ויותר יזמים ומנהלים עם עמדה יזומה כלפי ייצור מקומי

t

IED Communicaalt = "tion is alt =" the firsalt = "t IED plaalt =" tform dedicaalt = "ted alt =" to alt = "training in alt =" the managemenalt = "t creaalt =" tivialt = "ty in business תהליכים. ="trong>

Ialt = "t מציע alalt =" ternaalt = "tive model alt =" to alt = "the alt =" tradialt = "בתי ספר לאומיים לכלכלה, מלח מסחרי =" tudies, and communicaalt = "tion, concenalt =" traalt = "מצביע בעיקר על alt =" צרכי הקריאלט = "tivialt =" ty and aralt = "tisalt =" tic sensibilialt = "קשרים אשר Ialt =" טאלי כל כך מפורסם בגלל alt = "throughoualt =" t alt = "העולם .

IED Communicaalt = "אזור ההפעלה ="trong> מציע אימון managemenalt = "t alt =" בו "עיצוב alt =" חושב "הוא alt =" הנושא prevalenalt = "t alt =". קריאלט זה = "גישה טבעית, alt =" טיפוסי ב- alt = "עולם העיצוב, condialt =" tions alt = "the managemenalt =" t and aspecalt = "ts של כל העסקים ואשר הם נלט =" פרורטי טבע = "לא מכל עסק עסקי =" חוויה מטושטשת.

האוביקקט = "טיול של alt =" בית הספר הוא alt = "אל alt =" הכשר מנהל שיוכל לקדם = "ting and manage, כמו paralt =" t of alt = "the managemenalt =" t alt = "צוות בקריאלט =" טיוב או יותר alt = "tradialt =" חברה ממושכת, alt = "פיתוח menalt =" t תהליך של ייצור חדש = "ts ושירותים, alt =" לוקח מלח מוביל = "traalt =" תפקיד טגי. ב alt = "חוש זה, alt =" paalt = "th של מלח =" tudy representenalt = "ts an evolualt =" tion in alt = "the alt =" tradialt = "דמות לאומית של מנהל עיצוב, שמטרתה alt = "כדי להרחיב את הקומפלט שלו =" tence in alt = "מונחים של מלח =" traalt = "tegy, services, managemenalt =" t, and markealt = "ting.

הכל alt = "ה קורסים המוצעים על ידי alt = "ה- IED Communicaalt =" ="trong> האזור הם מלח = "trongly aalt =" talt = "tuned alt =" to alt = "the alt =" נושאים של susalt = "tainable developmenalt =" t, boalt = "th מסביבת = = Tal כמו גם חברתית poinalt = "t מבט: alt =" הקורסים מעוצבים wialt = "th alt =" the alt = "נושא susalt =" tainabilialt = "ty presenalt =" t בכל aspecalt = "t of alt =" החינוך = "תהליך רגיל, אז alt =" thaalt = "t חוץ מלהיות ביוסלט משותף =" t alt = "העקרונות של whaalt =" t הוא righalt = "t והכרחי, ialt =" t acalt = "tally consalt = "tialt =" tualt = "tes an inalt = "tegral paralt =" t of alt = "the alt =" toalt = "tal idenalt =" tialt = "ty of alt =" the IED Communicaalt = "אזור tion. ="trong>

מיקומים

מדריד

IED Madrid

כתובת
C/ Flor Alta 8 28004
מדריד, קהילת מדריד, ספרד
טלפון
+34 914 48 04 44

תכניות

קורסים למנהלים