Harbour.Space University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Harbour.Space University

ברוך הבא ל- Harbour.Space, האוניברסיטה החדישה ביותר באירופה המתמקדת בטכנולוגיה , יזמות ועיצוב כדי ליצור יחד את מנהיגי העתיד.

הצמיחה המהירה בחדשנות, תקשורת וטכנולוגיה מכריחה מהפכה שקטה בחינוך, ומאפשרת לאוניברסיטאות מסורתיות רבות להיאבק. ב- Harbour.Space אנו שואפים להגדיר מחדש את חווית הלמידה על ידי הצעת חינוך פעיל מבוסס ניסיון , מונע על ידי כמה ממובילי התעשייה המובילים בעולם.

אנו מציעים תוכניות קרן, תואר ראשון ושני פרוגרסיבי , בהן בעיות בעולם האמיתי עולות במרכז הביתה בכיתה, ולא באתגרים בספרי הלימוד. שנת הלימודים האקדמית שלנו מחולקת ל 15 מודולים אינטנסיביים של 3 שבועות, ומשמשת כמאיץ ליזמים, מעבדת חדשנות לקריאייטיב ומרכז הדרכה מעשי לחובבי טק. התלמידים מעודדים לנקוט בהלך רוח בינלאומי ובינתחומי, ומכינים אותם לא רק להיפגש, אלא גם לחרוג מדרישות כוח העבודה המקצועי.

פִילוֹסוֹפִיָה

שטח Harbour.Space הוא אוניברסיטה לחדשניים , עתידיים וחסרי שינוי . הפילוסופיה שלנו מבוססת על שלושה עמודי יסוד - קישור לתעשייה, מודל חינוכי מודרני וזריז ורשת של חדשנים ויזמים יוצאי דופן המוכנים ליצור יחד את העסקים של העתיד.

אנו המייצרים והחלוצים בתחומינו, ויש לנו מובילים בתעשייה כמורים אישיים ומנטורים של התלמידים שלנו. אנו חושבים בגדול, לוקחים סיכונים ומשבשים תעשיות על ידי הדמייה מחדש של הדרך בה אנו לומדים, מתחברים ועושים עסקים. גישה אישית ומושכת עומדת בבסיס פילוסופיית הלמידה האינטראקטיבית שלנו. זה יוצר חוויה חינוכית שמתעלה על זו של מכוני חינוך מסורתיים ומכינה את התלמידים למשרות העתיד. על ידי שיתוף פעולה עם מומחים בינלאומיים חדשניים, יזמים מצליחים, מדענים מובילים ומעצבי שינוי יצירתיים מרחבי העולם, אנו מסוגלים לפתח את התוכניות המודרניות שלנו לקריאייטיב וטכני המבוססים על צרכי התעשייה של מחר.

עם קמפוסים בברצלונה ובנגקוק , אנו שואפים לטפח ולהאיץ כישרונות, הנתמכים על ידי האנשים הבקיאים והמצליחים ביותר בענף הטכנולוגיה והעיצוב. צפו בסרטון הסיום שלנו למטה כדי לראות כיצד התלמידים שלנו מתארים את חווית הסבב שלהם.

הסיבות העיקריות ללמוד ב- Harbour.Space

 • דיסציפלינות יצירתיות וטכנולוגיות לעתיד: 10 תוכניות ייחודיות המתמקדות בעיצוב, טכנולוגיה ויזמות בכדי להבטיח עתיד מקצועי מקצועי ומשביע רצון.

 • מנהיגי התעשייה המובילים כפרופסורים: 75+ אנשי מקצוע חלוצים מרחבי העולם חונכים, מנחים ומכינים אותך לתפקידים של מחר.

 • למידה בינתחומית: 15 מודולים אינטנסיביים למשך 3 שבועות, כאשר 5 מהם הם אפשרויות בחירה, המאפשרים לך לחקור תחומים חדשים ולפתח מערך מיומנויות הוליסטי.

 • גישה בהתאמה אישית: 100+ קורסים לבחירה ובניית חוויה חינוכית ייחודית המותאמת למטרות האישיות והמקצועיות שלך.

 • ניסיון מעשי: עבדו עם צוותים בינתחומיים על מנת לפתח את Capstone שלכם, עסק / פרויקט אישי רב תחומי על בסיס פיתרון חדשני לבעיה בעולם האמיתי. למידע נוסף על Capstone Projects כאן.

מי צריך להגיש בקשה

כל מי שיש לו אהבה לטכנולוגיה ועיצוב מוזמן להגיש מועמדות: אנחנו מוסד אקדמי עולמי לכל לאום, מין ומגדר תרבותי.

יש להגיש את כל הבקשות באופן מקוון, והתלמידים השואפים מוזמנים להגיש את בקשותיהם בכל נקודה בשנה. הבקשות מבוצעות בצורה הטובה ביותר מוקדם יותר מאוחר מכיוון שלתהליך הבקשה שלנו כמו גם בקשות ויזה פוטנציאליות לוקח זמן.

אם אתה מסור לפיתוח וביצוע רעיונות גדולים בעיצוב וטכנולוגיה שישפיעו לטובה על העולם, Harbour.Space יכול להיות הבית האקדמי שלך.

שותפים אקדמיים

 • UTCC
 • האוניברסיטה הטכנית של מינכן
 • X- מעבדות Tsinghua
 • אינריה
 • בית הספר הגבוה לכלכלה
 • מוסקבה פיזיקה וטכנולוגיה המכון

מכון האסו פלטנר

מרחב במספרים

לפעמים, קל יותר לתת למספרים לדבר בעד עצמם. הנה כמה נתונים סטטיסטיים מהירים שאנו בטוחים שתמצאו מעניינים:

 • 95% מהבוגרים שלנו עובדים כיום

 • 83% מהם מצאו עבודה במהלך שלושת החודשים הראשונים מאז סיום הלימודים

 • 53% מהבוגרים שלנו מצאו למעשה עבודה לפני סיום הלימודים

 • 80% מהבוגרים שלנו מרוצים מהתפקיד הנוכחי שלהם

רוצה לראות עוד? אתה יכול למצוא את כל המספרים הדרושים לך כמו גם את הסיפור שמאחוריהם בדוח התעסוקה שלנו. בדוק את כל הדו"ח כאן.

מיקומים

ברצלונה

Harbour.Space University

כתובת
Carrer de Rosa Sensat 9
08005 ברצלונה, קטלוניה, ספרד
אתר אינטרנט
טלפון
+34 674 29 14 22

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך