קרא את התיאור הרשמי

עסקים, תיירות ואירוח הם גנרטורים התעסוקה הגבוהה ביותר, אבל הם גם דורשים כוח אדם איכותי. עם זאת בחשבון, בית הספר הבינלאומי של HTL אירוח, תיירות, שפות מציעה סדרה של תוכניות לימוד עסקים, תיירות ו תעשיית האירוח.

בין מטרות בית הספר:

  • לייצר מחקר איכותי, תוך שימת דגש על הצרכים החברתיים והתעשייתיים כאחד.
  • לפתח ולהציע לימודים לתואר ראשון, תואר ראשון, תעודה ותעודה, באופן עצמאי ובשיתוף פעולה עם מוסדות / ארגונים / ארציים בינלאומיים ובינלאומיים.
  • להציע תוכניות הכשרה לבניית יכולות, תוכניות הכשרה בעבודה, תוכניות פיתוח יזמות ותוכניות לפיתוח מנהלים ברמות שונות, באופן עצמאי ובשיתוף פעולה עם מוסדות / ארגונים / ארציים בינלאומיים ובינלאומיים.

כל התוכניות פותחו בהתייעצות עם מומחים מתעשיית התיירות, עמותות ואקדמאים. כל חברי הסגל של בית הספר הם בעלי הכשרה מלאה ומנוסים במספר עסקים, שיווק ותיירות בתחומים הקשורים כמו מנהל עסקים, שיווק דיגיטלי, ניהול מלון, F

HTL שואפת ליצור את השילוב המושלם של ידע, ניסיון מעשי ורלוונטיות לצייד את תלמידיו עם הביטחון והכישורים הדרושים להם כדי להתקדם בעולם העבודה. לא רק מיומנויות תעסוקתיות מוטמעות בכל קורס, אך הקריירה "העתידית" של הקריירה ושירות ההעסקה מציעה עזרה וייעוץ, קורסים והזדמנויות ניסיון בעבודה כדי לסייע לקורות החיים של הסטודנטים להתבלט מהחבילה.

מתקנים

בבית הספר שני קמפוסים: אחד מהם ממוקם במרכז העיר ברצלונה, אחד במרכז העיר ולנסיה.

הסכמים / שותפויות

HTL בית הספר הבינלאומי של אירוח, תיירות, שפות הוא מוסד חינוכי פרטי מוכר על ידי מועצות ברצלונה לורט דה מאר סיטי. הם משתפים פעולה עם אוניברסיטת גירונה, האוניברסיטה האירופית מיגל דה סרוונטס, ארטסיס פלנטין אנטוורפן. הם מוסד חינוכי משתף פעולה עם גני ילדים של יורט דה מאר, בלינס, טוסה.

בית הספר מוכר על ידי המוסד סרבנטס, המוסד הממלכתי של השפה הספרדית עבור זרים כמרכזי הבחינה לבחינות SIELE. תוכניות המחקר שלהם כוללות את המודול הכנת השפה הספרדית עבור DELE הבחינה SIELE של כל אחד 5 רמות הציע מ A1 ל C1.

מורים

המורים, המדריכים, המומחים והעוזרים של HTL עוקבים אחר ערכי הליבה של המוסד שלהם.

למידה: הם תומכים בהצלחת התלמיד, בגישה לחינוך, בשימוש הולם בטכנולוגיה, בפיתוח אוריינות, תקשורת, והחלפת רעיונות על פני תחומים ומיקומים, בחקר ויישום של מחשבה חדשה ובחיפוש אחר למידה לכל החיים.

גילוי: באמצעות רדיפה של חקירה חופשית הם לקדם קהילה למידה מתמשכת.

מעורבות: הם מעריכים שיתוף פעולה מתמשך עם בני זוגם בחינוך, עם קהילות באזורם ועם עמיתים ברחבי העולם.

הישגים: הם מאמינים בפוטנציאל של הלומדים שלהם ומחויבים לקידום המצוינות וההצלחה של תלמידיהם, סגל ההוראה, הצוות והבוגרים שלהם.

גיוון: הם מעריכים את הגיוון האנושי בכל ממדיו ומחויבים לשמירה על למידה וסביבות עבודה שהן שוויוניות, מגוונות ומכללות.

חגיגה: הם חוגגים את ההישגים של תלמידיהם, סגל ההוראה, הצוות, הבוגרים והקהילות שהם משרתים.

קיימות: הם תומכים בסביבה בריאה ובת קיימא באמצעות שיטות מבצעיות מתקדמות וקידום מודעות סביבתית.

בית הספר בברצלונה

העיר ברצלונה הוא הניח בסגנון גרנד והוא המקום המושלם ללמוד. עם המיקום המיוחס שלה בין חוף הים התיכון להרים מושלגים, ומתקנים ללא תחרות עבור תיירות, ספורט, פעילויות חוצות, אין זה פלא כי כל כך הרבה סטודנטים בחרו לעבור לברצלונה. להיות ממוקם בתוך מרכז העיר אפשרה HTL בית הספר הבינלאומי להציע מגוון רחב של מתקנים מצוינים כדי ליצור את התהליך החינוכי התמקדו למידה מקצועית אישית.

בבית הספר הבינלאומי HTL יש להם שני קמפוסים גדולים: ברצלונה ולנסיה. בבית הספר התלמידים יכולים ליהנות מהכיתות הגדולות של הקמפוס, גישה חופשית לאינטרנט, מתקני למידה מקוונים, מעבדות מחשבים לבחינות בבחינות, ספריות וחדר מיומנויות תקשורת. בנוסף, בית הספר ברצלונה מוקף במספר עצום של מקומות תיירות, מסעדות, מתקני ספורט, רשת תחבורה, חופים בעיר, מוזיאונים, תיאטראות ורחובות קניות.


בית הספר של ולנסיה

ולנסיה שווה לחיות לא רק בגלל פאייה. זוהי העיר השלישית בגודלה בספרד והיעד המרכזי הן לתיירות תרבותית והן לפנאי. הקמפוס שלנו ממוקם במרכז העיר פשוט, כך שתוכל לשלב את כל סוגי התיירות עם הלימודים שלך.

בבית הספר הבינלאומי HTL יש לנו שני קמפוסים גדולים: ברצלונה ולנסיה. בבית הספר התלמידים יכולים ליהנות מהכיתות הגדולות שלנו, מגישה חופשית לאינטרנט, ממתקני למידה מקוונים, מעבדות מחשבים לבחינות, ספריות וחדר מיומנויות תקשורת. הודות למיקומו, קמפוס ולנסיה יכול לספק לך הזדמנויות רבות. מאטרקציות תרבותיות ועד ימים עצלים על החוף, אשר ניתן להגיע על ידי אוטובוס ישיר מבית הספר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

היוקרה / יוקרה ניהול תואר שני בתעשיית התיירות מספק לך את הידע המומחיות הנדרשת להיכנס לתעשיית שירות היוקרה באמצעות שילוב של עמודים אקדמיים וניסיון מעשי מקצועי. ... [+]

בגירסה בקמפוס

תעשיית התיירות יוקרה היא תעשייה עשירה הכוללת מגוון רחב של תחומים: לינה, מזון

היוקרה / יוקרה ניהול תואר שני בתעשיית התיירות מספק לך את הידע המומחיות הנדרשת להיכנס לתעשיית שירות היוקרה באמצעות שילוב של עמודים אקדמיים וניסיון מעשי מקצועי.

שפת ההוראה העיקרית היא אנגלית . תוכנית הלימודים כוללת מודול לימוד אינטנסיבי בשפה זרה לבחירה בספרדית לזרים, צרפתית או רוסית. לאחר השלמת המודולים התיאורטיים או בו זמנית, על כל התלמידים להשלים תקופת התמחות באחת מחברות המגזר בספרד או בחו ל ".... [-]

ספרד ברצלונה ולנסיה מדריד
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

תכנית אקדמית זו מיועדת לייצר אנשי מקצוע בתחום ניהול מלונות ותיירות. ... [+]

בגירסה בקמפוס

תכנית אקדמית זו מיועדת לייצר אנשי מקצוע בתחום ניהול מלונות ותיירות. שפת ההוראה העיקרית היא אנגלית . תוכנית הלימודים כוללת מודול לימוד אינטנסיבי בשפה זרה לבחירה בספרדית לזרים, צרפתית או רוסית. לאחר השלמת המודולים התיאורטיים או בו זמנית, על כל התלמידים להשלים תקופת התמחות באחת מחברות המגזר בספרד או בחו ל ".

תוכנית זו תספק לך מיומנויות תיאורטיות, לשוניות ומעשיות.

ההוראה היא בצורה של הרצאות, סמינרים, סדנאות, שיעורים בווידיאונס, מקרים ומשימות אישיות. הבחינה היא בצורה של בחינות בכתב, הקצאות אישיות וקבוצתיות ותרגילי סדנאות.... [-]

ספרד ברצלונה ולנסיה מדריד
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

תכנית הכשרה אינטנסיבית זו מיועדת לייצר אנשי מקצוע בתחום ניהול אירועים. ... [+]

בגירסה בקמפוס

תכנית הכשרה אינטנסיבית זו מיועדת לייצר אנשי מקצוע בתחום ניהול אירועים . תכנית זו עשויה להועיל במיוחד לתלמידים הלומדים קורסים בתחומי האירוח, התיירות, ניהול פרויקטים ונושאים קשורים בהם נדרשת הערכה של ניהול אירועים, תכנון, אסטרטגיה וארגון פרויקטים. אלה לומדים ניהול אירועים להתגלות עם מיומנויות ניהול עסקים וניהול של הסדר הגבוה ביותר, מוכן להתמודד עם כל האתגרים העסקיים.

... [-]
ספרד ברצלונה ולנסיה מדריד
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

תכנית הכשרה מקצועית אינטנסיבית זו מיועדת לייצר מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי. תוכנית זו עשויה להועיל במיוחד לתלמידים הלומדים קורסים בתחומי האירוח, התיירות, הפרסום, העסקים, ... [+]

בגירסה בקמפוס

תכנית הכשרה מקצועית אינטנסיבית זו מיועדת לייצר אנשי מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי . תוכנית זו עשויה להועיל במיוחד לתלמידים הלומדים קורסים בתחומי האירוח, התיירות, הפרסום, העסקים, התקשורת ההמונית, שיווק, תקשורת, יחסי ציבור ונושאים קשורים בהם ייסוד של מסחר אלקטרוני, שיווק אלקטרוני, פרסום אלקטרוני, נדרשת מדיה חברתית.

שיווק דיגיטלי הוא תחום מקצועי של תרגול הדורש מיומנויות תקשורת חזקות בכתב ובעל פה, דיוק ותשומת לב לפרטים, כישורי עבודת צוות מצויינים ויכולת עבודה עצמאית, יכולת לבצע פרויקטים מרובים בו זמנית, מיומנויות יצירתיות כדי לספק רעיונות חדשניים, היכולת לעבוד תחת לחץ וכבוד מועדים, ידע טוב של רשתות ומיומנויות אנליטיות.... [-]

ספרד ברצלונה ולנסיה מדריד
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages