קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא לבית הספר למינהל עסקים בז'נבה!

בית הספר לעסקים בז'נבה הוא מוסד מוביל המספק חינוך איכותי שוויצרי חדשני. התוכניות שלנו מועברות באופן בלעדי באנגלית והקמפוסים שלנו נמצאים בערים מרכזיות באירופה כמו ז'נבה וברצלונה.

המתודולוגיה החדשנית שלנו פירושה שהסטודנטים נלמדים בכיתות קטנות וממוקדות על ידי אנשי סגל שנבחרו בקפידה, כולם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המיועדים להנחייתם במסע שלהם כדי להפוך למנהיגים עסקיים עתידיים.

בית הספר למינהל עסקים בג'נבה מציע מגוון תוכניות לתואר ראשון, שני ותואר שלישי, בקמפוסים בז'נבה, ברצלונה ומדריד.

סטודנטים יכולים לבחור להתמחות באחד מגדולי הרבים שלנו, כמו יחסים בינלאומיים, ניהול ספורט, שיווק דיגיטלי, יזמות וכספים בינלאומיים, בין היתר.


קמפייני בית הספר למינהל עסקים בג'נבה ממוקמים אסטרטגית בערים הרב-תרבותיות והדינמיות ביותר באירופה.
קמפוס ברצלונה שלנו ממוקם באחת השכונות היוקרתיות ביותר בלב העיר. הקמפוס משלב ארכיטקטורה ברצלונה קלאסית עם מתקנים מודרניים. כולל מרפסת אלגנטית ליהנות מהשמש הנצחית שיש לברצלונה להציע.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

מאסטר למדעים במימון (MSc.F), עם התמחות במימון בינלאומי, נועד לאתגר ולפתח את הבנתך במימון הגלובלי באמצעות הכשרה קפדנית במורכבויות המושגיות, האנליטיות והאמפיריות של המימון ... [+]

מאסטר למדעים במימון (MSc.F), עם התמחות במימון בינלאומי, נועד לאתגר ולפתח את הבנתך במימון הגלובלי באמצעות הכשרה קפדנית במורכבויות המושגיות, האנליטיות והאמפיריות של המימון וההשקעות הבינלאומיים המודרניים. התלמידים יבינו את הכוחות המקרו-כלכליים המעצבים את העולם כיום, כיצד להעריך את הסיכון ולהגיב לאתגרים הפיננסיים וההשקעות המתעוררים.

במהלך הקורס:רכש ידע על מיסוי בינלאומי ותכנון נדל"ן.למד ניהול סיכונים ולהשיג ידע מעמיק של חברות הביטוח. להיות מסוגל לבצע ניתוח טכני. היכרות עם ניתוח קרן גידור וניהול. חקור ניתוח דוחות כספיים למנהלים.עובדותמשך הפעילות: 18 חודשיםקרדיטים: 90 ECTSשפה אנגליתIntakes: פברואר וספטמברתואר הוענק: בעל תואר שני במדעים ראשיים במימון בינלאומי.הזדמנויות העברה: אנו מציעים לסטודנטים שלנו את האפשרות להעביר לסמסטר בין הקמפוסים שלנו בג'נבה וברצלונה.התמחויות: אנו מספקים גישה הזדמנויות התמחות בחברות וארגונים בינלאומיים.תכנית... [-]
ספרד ברצלונה
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

כתובת מיקום
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, קטלוניה, 08007 ES
מדיה חברתית