קרא את התיאור הרשמי

בית הספר הלאומי Top 10

"אתה יכול להגיע רק 50 שנה מארק אם אתה חי את אותם 50 שנים בהצלחה."

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

מקורותיה של קרן פונדסים חוזרים לשנת 1965, כאשר בית הספר נוצר כדי לענות על הביקוש לדור חדש של אנשי מקצוע. מאז ועד היום הגנו על ערך המאמץ ועל הביקוש למצוינות כנקודות מפתח להשגת תוצאות מוחשיות.

לאחר הכנת יותר מ 63,000 אנשי מקצוע עבור תפקידים ניהוליים, יחד עם יכולת מתמדת שלנו לחדשנות ושיפור, יש לנו להציב את הדף 10 ברשימה הארצית של בתי ספר עסקיים.

ייעוד בלתי ניתנת לערעור של שירות לחברה

בית הספר לעסקים שלנו - FBS - מהווה חלק מקרן ללא כוונת רווח, הכוללת למעלה מ -260 עסקים בעשייה לקראת עבודה טובה ומתגמלת בהפקת תעסוקה.

אנו שותפים עם הכשרה התעסוקה ואירועים ברשת כדי לשפר את סיכויי התעסוקה של מעל 1,200 משתתפים באירועים אלה מדי שנה.

כמו כן, אנו מארגנים ומספקים פעילויות ספורט שונות כגון "מרוץ הנשים" ובית הספר "פונדסמס", שבו יש הכשרה חינם והשתתפות בצוותים באזורי העיר שלנו.

מחויבת מאוד לספורט ולילדים

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Fundesem Business School

המאסטר בעסקי מס עסקים (MAFE) מספק ידע טכני ומיומנויות חיוניות לתרגול המקצוע של עורך דין עסקי או יועץ מס. ... [+]

הכשרה על פי דרישה, קפדנות בפועל

המאסטר בעסקי מס עסקים (MAFE) מספק ידע טכני ומיומנויות חיוניות לתרגול המקצוע של עורך דין עסקי או יועץ מס.

עם סיום התואר השני, יוכשר התלמיד באופן מלא לפיתוח עבודתו המקצועית בייעוץ לחברות גדולות ובינוניות, בחברות ייעודיות בתחומי עסקים ומס או בחברות ייעוץ או ביקורת.

MAFE הוא מאסטר מודרני ומעודכן בכל הקשור לאתגרים הפיסקליים החדשים המטופלים, למשל, בעולם הדיגיטלי.... [-]

ספרד Alicante
אוקטובר 2019
ספרדית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Fundesem Business School

המאסטר בעריכת דין עבור עורכי דין (MJA) מכין ומתאמן להיות מומחה מקצועי במקצוע המשפטי. בעזרת מומחים מקצועיים ובמתודולוגיה של המקרה נרכשים הידע, הכישורים והיכולות הדרושים לת ... [+]

תואר שני המיועד לאנשי מקצוע משפטיים שרוצים להיות עורכי הדין הטובים ביותר. לא רק ידע בחוקים הוא מספיק.

המאסטר בעריכת דין עבור עורכי דין (MJA) מכין ומתאמן להיות מומחה מקצועי במקצוע המשפטי. בעזרת מומחים מקצועיים ובמתודולוגיה של המקרה נרכשים הידע, הכישורים והיכולות הדרושים לתרגול המקצוע המשפטי.

התואר השני מורכב מפרופסורים בעלי ניסיון רב בתרגול המקצוע והם חלק מהחברות וממשרדי עורכי הדין הטובים ביותר.... [-]

ספרד Alicante
אוקטובר 2019
ספרדית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Fundesem Business School

המאסטר בשיווק אסטרטגיה דיגיטלית תקשורת (MMDI) הוא אחד המאסטרים הראשונים של המומחיות הזאת כי כבר בספרד. למעלה מ -600 תלמידים עברו דרך הכיתות שלנו, אשר כיום תופסים עמדות של ... [+]

אחד המאסטרים היוקרתיים ביותר בספרד

המאסטר בשיווק אסטרטגיה דיגיטלית תקשורת (MMDI) הוא אחד הראשונים מאסטרים בתחום זה המומחיות כבר בספרד. דרך הכיתות שלנו עברו יותר מ -600 סטודנטים אשר כיום תופסים עמדות אחריות בחברות.

מה הופך את Fundesem MMDI שונה מתוכניות דומות אחרות הוא כדלקמן:

עדכון מתמיד של תכנית הלימודים וסגל המורים. המאסטר הזה, יותר מכל אחד אחר, מחייב להיות בקשר מתמיד עם המציאות של החברות.יכולת תעסוקה גבוהה מאוד. כמעט 100% של סטודנטים MMDI למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים. יש מבצעים שבו 100% employability הושגה לאחר נטילת תוכנית מובילה בשוק.רמה גבוהה של נושאים. ההבדל בין המאסטר לבין הקורס הוא דווקא האפשרות של היכולת לנתח לעומק כל אחד מהכלים והנושאים.אימון מתמשך ב- Fundesem אנו מודעים לכך שמרחב ידע זה מתפתח כל הזמן, ולכן אנו הופכים לבוגרי MMDI הכשרה קבועה (שאנו קוראים לה פוסט-מאסטר) כדי לעדכן ולמחזר את המגמות החדשות העולות בדיסציפלינה זו. שיעורים אלה הם בחינם ו בלעדי עבור סטודנטים MMDI.פעילויות רבות מחוץ לכיתה. זה מאפשר הבנה טובה יותר של הנושאים.וחזון של החברה כולה. מה עושה את התלמידים MMDI של Fundesem לא רק מומחים בסביבה דיגיטלית, אבל הם יכולים לראות את החברה כולה.... [-]
ספרד Alicante
אוקטובר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS