קרא את התיאור הרשמי

הפור Europeo, Escuela de Negocios דה נווארה NACE en 1,992 קומו טרזינסקה Empresarial. Esta participada ידי Sodena, פסקה publica סוסיאדד אל Desarrollo דה נווארה, לה Confederación דה Empresarios דה נווארה, 19 compañías y directivos y 40 empresarios. סו קמפוס se sitúa en Huarte, en la COMARCA דה פמפלונה y FUE inaugurado en el ano 2,005 ידי לה האינפנטה DNA. כריסטינה דה Borbón. Dispone דה Programas MASTER Tiempo parcial סעיף profesionales y de títulos oficiales universitarios דה אדון y Grado mediante acuerdo con la אוניברסיטת לונדון מטרופוליטן, postgraduados y universitarios סעיף.   Asimismo, conforman su formación סעיף לה Empresa לוס Programas דה אלטה Dirección סעיף Directivos y Empresarios דה Larga experiencia y trayectoria (Como el פרוגרמה Atenea o Personas פרוגרמה אל) y los Programas Corporativos דה Desarrollo Directivo. סו orientación efectiva hacia אל Desarrollo אישי en Habilidades דה Dirección y Liderazgo hace דה הפור Europeo האו"ם verdadero Centro de entrenamiento y transformación דה hábitos. Escuela קון גראן proyección אינטרנסיונל, cuenta קון acuerdos operativos קון Mas de 60 Universidades y Escuelas דה todo el Mundo, lo que por confluyen en sus Aulas alumnos procedentes דה distintos países. סו Claustro está compuesto ידי Expertos דה talla אינטרנסיונל en formación דה directivos.

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Foro Europeo Business School

המאסטר בניהול משאבי אנוש מבין בניהול אנשים ופיתוח כישרונות גלובלי בתוך הארגון. זה לא שטח, אבל פונקציה ... [+]

שני בניהול משאבי אנוש

המאסטר ב משאבי אנוש ניהול מבין בניהול אנשים ופיתוח כישרונות גלובלי בתוך הארגון. זה לא שטח, אבל תפקיד אסטרטגי לכוון את ההתקדמות של החברה על הדרך להצלחה. אנשים קבלה רוצים להלהיב לעשות מה דורש כי פרויקט משותף הוא החברה, היא אתגר Defi ne המהות של מנהיגות.

MDP נוצרה כדי להכשיר אלה שרוצים לכוון את הקריירה שלהם כלפי ההנהלה של אנשים בחברות וארגונים, וזה דורש פיתוח אינטנסיבי אחרי השכלה אקדמית. פורום האירופי כמו הספר למנהל עסקים, משתלט מהקולג להתעמק התלמידים למציאות בדרישה של החברה ומכניס בשוק כי לא רק לשאול יודעים איך לנהל אנשים וציוד, אלא גם להיות אחראי מבחינה חברתית, להיות תחרותי כלכלית ולהיות מסוגלים לבטא החלטות הילוך באשר לאסטרטגיה.... [-]

ספרד Huarte
ספטמבר 2020
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית