קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

בית הספר התמחה במנהיג מסחר אלקטרוני בתלמידים שהוכשרו כמומחים בתחום המסחר האלקטרוני ושיווק דיגיטלי. עם יותר מ -190 מורים, שהכשירו למעלה מ- 1100 תלמידים בסחר אלקטרוני ובשיווק דיגיטלי.

אנחנו בית הספר למסחר אלקטרוני הראשון שנולד בספרד

בשנת 2010 פביאן לופז (@faloco) וג'רארדו סלבדור (@גרארסאלבה) קיימו פגישה בה דיברו על הקושי בשוק העבודה להיות מסוגל לשכור מנהל מסחר אלקטרוני טוב כדי לפקח על אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי. של החברה ולשפר את תוצאות המכירות. שניהם סיכמו במהלך אותה שיחה, שלמרות שהיו אימונים טובים בתקשורת עם רשתות חברתיות, אף אחד מהם לא התמקד בסחר אלקטרוני. זה פינה את מקומו להקמת בית הספר Ecommaster, שהחל בשנת 2011 כמאסטר בסחר אלקטרוני ושיווק דיגיטלי באלצ'ה.

כיום הוא נלמד באלצ'ה ובמדריד באופן אישי ובאונליין ביותר מ -20 מדינות.

אחד הערכים הדיפרנציאליים היה להמר על פרופסורים מחברות המספקות ידע מעשי לכיתה, במקום לעשות זאת מהעולם האקדמי שקשור מעט למציאות העסקית.

מה היה הרעיון הראשוני?

הרעיון הראשוני היה ליצור תכנית לימודים וצוות הוראה שיאפשרו הכשרה קרובה יותר, בקבוצה קטנה של לא יותר מ -20 איש ובמסגרתה מורים יעזרו לתלמיד לשפר את תוצאות החברה שלהם באינטרנט, או לפתח בכיתה רעיון עסקי מאפס שיחל להשיג מכירות עוד לפני סיום המאסטר.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

מתודולוגיה

מאז הקמתה בשנת 2011 פיתחה Ecommaster.es מתודולוגיה משלה שמבטיחה לא רק העברת ידע אלא גם רכישת מיומנויות יזמיות בסיסיות לכל סוגי החברות, הפרויקטים או הסביבות המקצועיות.

כל פעילויות תכנית הלימודים ב- Ecommaster מכוונות למטרה זו, וגם שיעורי המורה וגם החומר המשלים הקיים בפלטפורמה שלנו הם בעלי תכנים מעשיים גבוהים המבקשים לקרב את העולם המקצועי של אנשי אקדמיה ככל האפשר.

כך, בחומר המשלים של המאסטר תוכלו למצוא מקרי שפע של הצלחה (וכישלונות), המסופרים בגוף ראשון על ידי גיבוריו, הדרכות כלים המתמקדים בתרגול יומיומי וכמובן דוגמאות לאסטרטגיות, טכניקות וכלים המוצגים. בשיעורים פנים אל פנים או בכנסי וידיאו.

המינהל האקדמי וראש הלימודים

הם חברי צוות Ecommaster העוקבים מקרוב אחר ההתפתחות של פעילויות המאסטר. צוות של שלושה אנשים העומדים לרשות התלמידים המבנים את העבודה על בסיס שבועי, מרכז את לוחות השנה ומעצים את הקשר בין מורים לתלמידים. בנוסף, הם מסוגלים לפתור שאלות טכניות ולייעץ על הדרך הטובה ביותר להעצים את הכישרון של התלמידים, כאשר מתחילים פרויקט כלשהו או הקריירה שלהם.

מורים לסביבה

הפרופיל של מורה Ecommaster הוא של בעל מקצוע עם ניסיון של שנים בעולם המסחר האלקטרוני או השיווק הדיגיטלי, או פיתוח פרויקטים משל עצמו או עובד עבור שחקנים גדולים כמו אמזון, eBay, PayPal, Inditex, רכיבי PC ... וגם לחברות סטארט-אפ שעמדו בראש מדור הטכנולוגיה בעיתונים לא פעם.

מדובר באנשי מקצוע מצוינים המגנים על עבודתם במגזר תובעני יותר ויותר, ובנוסף, ממשיכים לחיות את רצונם להוסיף ערך וידע לקידומי סטודנטים חדשים. עם אג'נדות עמוסות במקרים רבים, זו לפעמים זכות לקבל אותם ללמד ב- Ecommaster וזו העבודה שאנחנו אוהבים לעשות במטה הלימודים, ומאשרת את התאריכים חודשיים מראש לשקט הנפשי של כולם. בשנה האחרונה נאלצנו לדחות רק שני שיעורים באותו שבוע ... אחד בגלל שפעת ואחר בגלל שהמורה הולך להיות אב.

למידה על ידי עשייה

שיווק דיגיטלי הוא תחום המשתנה כל הזמן בו מגמות חדשות שמביאות מושגים חדשים ובחינה של אסטרטגיות ממשיכות לצוץ. זה מחייב את אנשי המקצוע שלו את היכולת לנהל כמויות מידע גבוהות ואת התחושה הקריטית להפריד אופנות מההפרעות האמיתיות המופיעות במגזר כה דינאמי.

לשם כך, מלבד תוכן שכבר מעשי מאוד, אנו מציעים לתלמידים שלנו לבצע פרויקט עסקי בו ישים ישירות את מה שנלמד בכיתות.

תכנית הלימודים ב- Ecommaster כוללת פרויקט גמר לתואר שני המורכב מתכנית עסקית המורכבת מהמסמכים הבאים: לימודי שוק או ניתוח תחרות, תוכנית שיווק, ניתוח פלטפורמת המסחר האלקטרוני ומחקר היתכנות כלכלית.

תקף הן לחברות הקיימות והן לפרויקטים בדיוניים, Ecommaster היא הסביבה המושלמת להאיץ פרויקטים אלה. בדרך כלל, פרויקטים אלה בסופו של דבר הם עסקים עם חיוב אמיתי, מועברים תמורת ערך גבוה יותר משכר הלימוד של המאסטר, או במקרה הגרוע, מכתב מצגת טוב מאוד שילווה את תכנית הלימודים של התלמידים.

הכיתה הפוכה

זה אחד החידושים החינוכיים האחרונים שמגיעים לכיתות ברחבי העולם. על קצה המזלג, זה מורכב מהיפוך דרך הלימוד המסורתית כך שהתלמיד ילמד את התכנים התיאורטיים לפני כן ושומר על זמן הכיתה להתייעץ עם המורה בשאלות ספציפיות הקשורות לצורכי הלמידה שלהם.

זוהי הדרך הטובה ביותר להתאים את הקורסים שלנו לצרכים שיש לפרופילים מקצועיים שונים. ב- Ecommaster, יישמנו אותה ברוב הקורסים שהם חלק מתוכנית Ecommaster PRO, ואט לאט אנו משלבים פרטים על מתודולוגיה זו בשאר המאסטרים.

ביקורי שטח, קהילת בוגרים ופעילויות ברשת

מרגע קבלתם ל- Ecommaster, התלמידים שלנו מוזמנים להשתתף בקהילה הבוגרים, קבוצה פרטית בה הם מתקשרים עם כל המורים והתלמידים ממהדורות אחרות. מידע משותף, מומלצים לאנשי מקצוע ומוצאים הזדמנויות עסקיות.

בנוסף, לאורך כל לוח השנה מסיירים ביקורים במתקנים של חנויות מקוונות וסוכנויות שיווק במדריד ובאליקנטה, שם, שוב, ניתן לדעת את המציאות של העולם המקצועי ממקור ראשון ואיפה קל לגשת ליוזמות גיוס. כישרון שבסופו של דבר מתגבש בפרקטיקות, מלגות וחוזים.

באופן דומה, התלמידים שלנו נוכחים באירועים, כנסים ומצגות שאנו מארגנים ברחבי השטח הלאומי, ולעתים קרובות הם הצעד הראשון שלהם להתקבל לפרופסורים על ידי בתי ספר לעסקים אחרים.

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Ecommaster.es

השיווק הדיגיטלי המאסטר ומסחר אלקטרוני פנים אל פנים באליקנטה נועד מנקודת מבט מעשית, כאשר תוכנית הלימודים שלנו היא אחת מנקודות ההבדל שלנו. ... [+]

השיווק הדיגיטלי המאסטר ומסחר אלקטרוני פנים אל פנים באליקנטה נועד מנקודת מבט מעשית , כאשר תוכנית הלימודים שלנו היא אחת מנקודות ההבדל שלנו.

הכשרה במסחר אלקטרוני ובשיווק דיגיטלי חיונית לניהול יעיל של מכירות באינטרנט. ב- Ecommaster יש לנו את המפתחות להפוך למנהל מסחר אלקטרוני אותנטי, וללמד אותך את כל האסטרטגיות הדרושות בכדי להצליח באינטרנט . ההווה והעתיד של העסק נמצא באינטרנט. מתמחים!

לומד את הצרכים שהיו לנו והמשיך להיות בעלי מורים וסחר אלקטרוני ביום יום שלנו. התאימנו את זה לאחר 8 מהדורות של תואר שני למסחר אלקטרוני באליקנטה , 5 מהדורות פנים אל פנים במדריד, ו 13 מהדורות במצב מקוון.... [-]

ספרד אלצ'ה
נובמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Calle Juan de la Cierva,43
03203 אלצ'ה, הקהילה ולנסיה, ספרד