ESDi - Design School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

school

אודות ESDi

בשנת 1989 התאספו כמה אורגניזמים מינהליים, חברות ואגודות עסקיות כדי לחזק את התעשייה הקטלאנית באמצעות ההתמקצעות של עיצוב. התוצאה של מאמץ זה היה בית הספר הגבוה של עיצוב ESDi , אשר נוצר במטרה להכשיר בוגרי עיצוב תחרותי מוסמך.

מאז ואילך התאגד בית הספר לחלוץ בתחום החינוך, כולל תואר אקדמי באוניברסיטה, תואר שני ושני לימודים לתואר שני, וכן מחקרים חדשניים כגון תואר ראשון בתכנון חכם ובוגר במדעי הרוח הדיגיטליים .

בית הספר, הממוקם ב Sabadell (ברצלונה, ספרד), יש מעל 14.000m2 של מתקנים מאובזר עם טכנולוגיה חדשנית כגון המעבדות העצמיות שלנו של ייצור תוסף, מציאות וירטואלית (בשותפות עם HP) ואת הדיגיטליזציה של תהליכי הייצור והייצור.

דירוגים

 • ESDi בית הספר הגבוה של עיצוב, Nº 1 בין בתי הספר לעיצוב של קטלוניה במשך שנתיים ברציפות ב U- דירוג של קרן BBVA 2016-2017
 • רמון Llull University, Nº6 ב U- דירוג של קרן BBVA 2017
 • רמון Llull University, N & 125 במדעי החברה וניהול של QS World University דירוגים לפי נושא 2017
 • רמון Llull אוניברסיטת, העליון 100 של האוניברסיטה הגלובלית להעסיק דירוג 2017
 • רמון Llull University, העליון 151-200 בניהול דירוג של שנחאי דירוג העולמי של נושאים אקדמיים 2017
 • רמון Llull University, Nº6 של המדינה הספרדית בדירוג CYD של אוניברסיטאות ספרדית 2017

school

פרסים שהתקבלו על ידי התלמידים שלנו

 • Ane Castro ו Núria Costa (עיצוב אופנה), הזוכים של סמסונג EGO חדשנות פרויקט האוסף שלהם CONECT3D, פרס שאיפשר להם להציג את יצירותיהם על מרצדס בנץ שבוע אופנה מדריד
 • Ane Castro ו Núria Costa (עיצוב אופנה), הזוכים של 080 יום המשקיעים 2018 של המסלול הקטלאני 080 ברצלונה אופנה הפלטפורמה זרע
 • ג'רארד ארדריוס (עיצוב גרפי), זוכה של לאוס הזהב (ספרד) 2018 של ADG-FAD לפרויקט שלו לתואר הסופי "אל soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (עיצוב מוצר), זוכה מדליית זהב ADI (ספרד) 2018 של ADI-FAD לפרויקט התואר האחרון שלה "מיניאלי"
 • אלבה Alaminos (עיצוב פנים), הזוכה בפרס השלישי בפרסים CODIC (ספרד) 2018 של הקולג 'לי Oficial de Dissenyadors d'Interiors אני Decoradors de Catalunya עבור פרויקט התואר הסופי שלה "סקיילין טיסה הספר"
 • רוג 'ר גופנים (עיצוב גרפי), זוכה של ארד Laus (ספרד) 2018 של ADG-FAD עבור פרויקט התואר הסופי שלו "בגדים לבוש מקורי"

school

9 סיבות ללמוד ESDi

 1. תואר רשמי ואפשרות לקבל תואר כפול: תואר רשמי בעיצוב תואר ראשון בעיצוב חכם. אנחנו גם המרכז היחיד במדינה הספרדית ללמד 6 דיסציפלינות עיצוב.
 2. חלוצים בתכנון חכם ובמדעי הרוח הדיגיטליים.
 3. רשת בינלאומית רחבה. אנו נמצאים ביותר מ -20 מדינות.
 4. יותר מ 14.000m2 של מתקנים בבניין היסטורי הממוקם במרכז סבדל.
 5. סדנאות ומעבדות המצוידות בטכנולוגיה אוונגרדית. בנוסף למערכות הסדנאות, המעבדות, הוידאו והצילום, השטחים הפתוחים והכיתות הטכנולוגיות, יש לנו שלושה מעבדות-עצמי ועזרה אחת (Help-Lab (תוסף ייצור והדפסה תלת-ממדית, מציאות וירטואלית והולוגרפית וירטואלית בשיתוף עם HP, ודיגיטליזציה של עיצוב טקסטיל ותהליכי ייצור).
 6. יכולת העסקה גבוהה והכנסה מהירה לשוק העבודה: 95,5% מהבוגרים שלנו מצליחים למצוא עבודה בתוך שנה מסיום הלימודים.
 7. קשרים עסקיים עם מוסדות ומוסדות חשובים: מנגו, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike ו- Harley-Davidson, בין היתר. מחקר וחדשנות בתוך ומחוץ לכיתות.
 8. צוות מוכשר ומוטיבציה, מחובר לתעשייה ועסקיה. סטודנטים ובוגרים עם פרויקטים המוכרים על ידי היומנים החשובים ביותר, תערוכות ותחרויות בתחום.
 9. מלגות ומענקים. אף אחד עם הייעוד ואת הכונן צריך להיות מחוץ למערכת החינוך.

school

מיקומים

סבדל

כתובת
Carrer del Marquès de Comillas,81
08202 סבדל, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך