ENEB

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ENEB הוא בית ספר לעסקים המתמחה ENEB מתקדמים בביצועים גבוהים על בסיס מתודולוגיות פדגוגיות מרחוק. ENEB מלמדת מספר תוכניות התייחסות בינלאומיות בספרד ובאמריקה הלטינית, ויוצרות משרות ברמה גבוהה ברחבי הקהילה הדוברת ספרדית.

מדוע ENEB ?

מצוינות אקדמית

ENEB הוא בית ספר לעסקים המתמחה ENEB מתקדמים בביצועים גבוהים על בסיס מתודולוגיות פדגוגיות מרחוק. ENEB מלמדת מספר תוכניות התייחסות בינלאומיות בספרד ובאמריקה הלטינית, ויוצרות משרות ברמה גבוהה ברחבי הקהילה הדוברת ספרדית.

ENEB ממוקמת בברצלונה, העיר השלישית ENEB באירופה, לאחר לונדון ופאריס והעיר האירופית השנייה המקדמת את עצמה כמרכז עסקים, על פי דיווח של הערים האירופיות על ידי חברת הייעוץ Cushman ו- Wakefield.

באמצעות הקמפוס הווירטואלי ושיטת 7/24 שלנו אתה תהיה מלווה לצמיתות על ידי צוות המורים, כך הלמידה שלך הוא שלם כדי להיות מסוגל לפתור את כל הספקות או שאלות שעלולות להתעורר במהלך הלימודים שלך. אנו מספקים שעות גמישות לשלב את הלימודים עם הפעילות האישית והמקצועית שלך, מערכת לימוד המותאמת לחלוטין לצרכים שלך. ניתן להתייעץ עם מתודולוגיית המחקר כאן.

כל הקורסים לתואר שני, לתואר שני ENEB שמלמדת ENEB מוסמכים על ידי האוניברסיטה איזבל הראשונה, אשר הוצגה במסגרת אזור ההשכלה הגבוהה האירופית על ידי הענקת זיכוי ECTS (מערכת אשראי אירופית) בכל התוכניות החינוכיות של בית הספר, המבטיחה הומוגניות ואיכות הלימודים.

מחויבות לאיכות ומצוינות, הוענק הספר האירופי לעסקים בברצלונה, יחד עם EAE ו- IMF Business School, עם החותם Cum Laude 2018 איכות כמו בית הספר העסקי הטוב ביותר מוערך על ידי תלמידיו. בנוסף, היא השיגה את תעודת הצטיינות של EFQM עם הציון הגבוה ביותר והיא מרכז המשויך לאוניברסיטת איזבל I. ENEB רשום על ידי משרד התעשייה ומשתף פעולה עם המרכז האוניברסיטאי של ברצלונה.

העיתון של אל פאי פרסם לאחרונה רשימה של בתי הספר העסקיים הטובים ביותר הממוקמים בספרד, והעריכו את איכותם. ENEB תופסת את המיקום הראשון המעניק לה דירוג של 4.7 מתוך 5, ובכך מכירה ביוקרה ENEB כבית ספר עסקי מוביל בתחום. בנוסף, הוא ממוקם גם בעיתון הפיננסי Financial Magazine כבית הספר השני הטוב ביותר למחקר מרחוק בספרד, כמו גם בדירוג של בתי הספר הטובים ביותר לבתי ספר בינלאומיים ב- Club MBA ושלושה MBA המקוון הטוב ביותר בספרד על פי פורטל MBA.

אופי בינלאומי

ENEB הוא בית ספר עסקי עולמי ובינלאומי, שמטרתו להכשיר מנהלים עסקיים ומומחים בתחום העסקי, ומציע אפשרות ללמוד הן בספרדית והן בפורטוגזית. עם מגוון רחב של תוכניות תואר שני וסטודנטים לתואר שני, בית הספר האירופי לעסקים של ברצלונה מספק את כלי הניהול ואת הכישורים הדרושים כדי לנהל בהצלחה את כל מחלקת הניהול בחברות. לדברי פייננשל טיימס "בעלות על EMBA או MBA יש השפעה ישירה על הקריירה ואת התקדמות השכר." כדי להקל על ההליכים, כל התלמידים שאינם מתגוררים באיחוד האירופי רשאים לבקש את שירות האפוסטיל בכל המסמכים המנהליים של בית הספר.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

טריטר טיטרציה

ב ENEB אנו לא רק ENEB בהכשרה תיאורטית בידע עסקי, אלא אנו כוללים גם קורס התמחות באימון ו- NLP (תכנות נוירולינגיסטי) בכל תכניות המאסטר שלנו, כך שתוכלו וליישם ידע זה בניהול ובניהול צוותים עם על מנת להשיג הצלחה מקצועית בכל חברה.

כל תוכניות ההדרכה שלנו מלוות בתוכנית עסקית אנגלית, קורס אופציונלי ובחינם של משא ומתן ברמה אנגלית אשר יאפשר לכם לעבוד בסביבת עבודה בינלאומית. הודות להסכם של ENEB ושל טריניטי קולג 'בלונדון, כל התלמידים אשר סיימו בהצלחה את התוכנית אנגלית עסקית יוכלו להמשיך את לימודיהם בבית הספר ולאמץ את הסמכה הרשמית ISE II.

עם השלמת הלימודים של המאסטרס שלנו, תקבל תואר משולש שהונפקו על ידי ENEB מאושר ומוסמך על ידי אוניברסיטת איזבל אני:

  • תואר תואר שני
  • דיפלומה של התמחות אימון ו NLP
  • תעודת תוכנית עסקית באנגלית

כדי לאפשר נהלים מנהליים, כל התלמידים שאינם באיחוד האירופי יכולים לבקש את שירות האפוסטיל בכל המסמכים המנהליים שהונפקו על ידי בית הספר ברגע שהם משלימים את תוכניות ההכשרה שלהם על ידי תשלום דמי המתאים.

תהליך ההסמכה היחיד - הנקרא אפוסטיל - כולל הצבת אפוסטיל או ביאור על המסמך המינהלי עצמו שיאשר את האותנטיות של המסמכים שהונפקו במדינה אחרת על ידי בית הספר האירופי למנהל עסקים בברצלונה. המדינות החתומות על האמנה XII של ועידת האג על המשפט הבינלאומי הפרטי, מיום 5 באוקטובר 1961, מכירות בכך את מקוריותן של המסמכים שהונפקו במדינות אחרות ונושאות את האפוסטיל. אתה יכול לבדוק את תהליך האפוסטיל כאן.

מתנה

ב ENEB כל התלמידים שלנו יש את המשאבים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר כדי לבצע את הלימודים בצורה היעילה ביותר האפשרית. לכן, כאשר אתה נרשם כל אחד מאסטר שלנו, תקבל טבליה חינם ללמוד ללא גבולות ועם חופש מוחלט.

מחויבים לסביבה, כל הלימודים שלנו נלמדים 100% בפורמט דיגיטלי. מודל המחקר שלנו יאפשר לך להוריד את כל התוכן של תוכניות ההדרכה שלנו ולדמיין אותם על הלוח או כל מכשיר אחר לומד בנוחות מכל מקום בעולם.

חילופי תעסוקה

ENEB מוכרת על ידי החברות היוקרתי ביותר במגזרים שונים. ההכשרה שלו, המותאמת למציאות הנוכחית של עולם העבודה, מאפשרת לתלמיד להתפתח בצורה מושלמת בכל חברה, והוא יכול לפתח קריירה מקצועית מבטיחה. כדי לעשות זאת, בית הספר יש הסכם עם חברות עסקיות חשובים ובנק עבודה שבו אתה יכול לקבל הצעות עבודה שבועי.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
C/ Llull 321-329
08019 ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך