University of Deusto: Deusto Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למרות המצב הנוכחי שעורר COVID-19, צוות הקבלה בבית הספר לעסקים של Deusto זמין לענות על כל שאלה בנוגע לתכניות המאסטר שלנו באמצעות דואר אלקטרוני, סקייפ או בטלפון.

בית הספר למשפטים של דוסטו: מוסד יהודי עתיק

בית הספר לעסקים Deusto הוא בית הספר הראשון לעסקים בספרד, עם למעלה ממאה שנות היסטוריה כאסמכתא עולמית לחינוך עסקי מעוגל. היא חלוצה בהכשרת מנהיגים עסקיים בשני מיקומיה:

  • La Comercial, שהיה חלק מקמפוס בילבאו מאז שנת 1916.
  • ESTE, שנוצר בשנת 1956 בקמפוס סן סבסטיאן.

בית הספר לעסקים Deusto נבדל בקוהרנטיות שלו עם מסורת ויוקרה בת מאות שנים, ובמקביל מאמצים את המגמות העיקריות ההופכות כיום את עולם העסקים.

DBS מציעה לך צוות הוראה שהוקם על ידי מרצים מאוניברסיטת דהאוסטו ומובילי עסקים עם ניסיון רב. המתודולוגיה המגוונת, המודרנית והאינטראקטיבית שלנו מתמקדת בפיתוח יכולות באמצעות שיתוף פעולה וחדשנות.

כבוגר DBS, תצטרף לרשת מקצועית מכובדת וצומחת של יותר מ 15,000 סטודנטים לשעבר באמצעות בוגרים Deusto Business.

באמצעות התוכניות שלנו, התלמידים שלנו מפתחים מיומנויות ניהול שונות ומיומנויות בהתאם לערכים של קיימות, אחריות ואתיקה מקצועית.

עם אגודות הסטודנטים שלנו תהיה לך הזדמנות לפתח את הידע שלך ואת היכולות האחרות שלך בהשקעות, כספים וייעוץ.

שיעור התעסוקה שלנו הוא של 95% *. בוגרי בית הספר לעסקים Deusto עובדים במגוון תחומים פונקציונליים שונים במגזר הפרטי והציבורי כאחד: שירותי בנק, כספים, השקעות, שיווק, ייעוץ, ניהול.

יש לנו קשר עסקי-אוניברסיטאי חזק. כך תוכלו לסייע לכנסים שונים הניתנים על ידי אנשי מקצוע מחברות חשובות.

Deusto מדורגת בין 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם בתחום העסקים והכלכלה, והראשונה במערכת האוניברסיטה הבאסקית על פי דירוג האוניברסיטאות העולמי של Times Higher בשנת 2018. Deusto זכה גם לכבוד במקום הראשון בדירוג חברת האוניברסיטה על ידי קרן אווריס, עקב התאמתה לצרכיהם של ארגונים במגזר הפרטי.

בִּנאוּם

בית הספר לעסקים Deusto מקיים הסכמים חשובים ובריתות אסטרטגיות עם כמה מבתי הספר העסקיים והאוניברסיטאות הטובים בעולם, עם תוכניות הנלמדות במודולים משותפים או אינטנסיביים המתקיימים במרכזים ידועים בחו"ל. בנוסף, מדיאו מברך מדי שנה סטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם.

מקומות מגורים וסביבתה

קמפוס בילבאו

לאוניברסיטת דהאוסטו בבילבאו יש מיקום מיוחס בלב בילבאו, מול מוזיאון גוגנהיים בגדה הימנית של נהר נרביון. La Comercial, מבנה היסטורי עם שיפוצים מודרניים, שוכן בית ספר לעסקים של Deusto. הספרייה של האוניברסיטה נמצאת ממש חוצה נהר נרביון ומציעה מרחבי לימוד פרטיים וקבוצתיים רחבים. בקמפוס ימצאו התלמידים מספר פינות אוכל וקפיטריות וכן מרכז כושר ובריאות ששופץ לאחרונה "DeustoFit", ומגוון חללים משותפים.

בילבאו היא עיר קוסמופוליטית משגשגת הפתוחה לאירופה, זכתה בתואר העיר האירופית הטובה ביותר 2018. היא עברה התחדשות סביבתית ועירונית בהיקף גדול מאז שנות התשעים כשמוזיאון גוגנהיים נפתח כמבנה הדגל שלו. אחרי שנים רבות כמרכז תעשייתי, סמלי העיר החדשה הם כיום עסקים, פנאי ותרבות. אזורי החוף הסמוכים אידיאליים לספורט ימי כמו גלישה, גלישת רוח, צלילה ושייט, ורכסי הרים סמוכים מציעים טיולי הליכה במגוון רמות חוויה.

1

106095_CampusBilbao.jpg

קמפוס סן סבסטיאן

סן סבסטיאן נבחרה לבירת התרבות האירופית בשנת 2016. פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בסן סבסטיאן הוא אחד המצטיינים באירופה, ו"ג'זאלדיה "ו"פורטנייט המוזיקלי" (פסטיבלי ג'אז ופסטיבל מוזיקלי קלאסי, בהתאמה) הם כמה מהתרבותי החשובים ביותר שלו אירועים, מבלי לשכוח את החגים המסורתיים העיקריים בעיר, המכונה "טמבורדה". הרובע העתיק של סן סבסטיאן הוא אחד המקומות הטובים ביותר לטעום את המטבח המקומי, החל מה"פינטקסוס "המפורסמים וכלה במסעדות המטבח הטובות ביותר של הסופר. הקמפוס סן סבסטיאן מאוניברסיטת Deusto, הממוקם על Paseo de Mundaiz על גדות נהר Urumea ובאזור שמסביב לפארק כריסטינה-Enea, יוצרת באוניברסיטה 32,000 מ '2 מורכב, ממש בלב העיר.

3

4

למה לומד מאסטר בדי.בי.אס?

  • כל התוכניות של בית הספר לעסקים Deusto הן תוכניות רשמיות .
  • כל התוכניות כוללות דרישת סטאז ' .
  • אם אין לך כלכלה או תואר עסקים , כמה תוכניות בית הספר עסקים Deusto עסקים הם דרך אידיאלית לתת לך רגל למעלה לתוך העולם המקצועי של העסק.
  • אם כבר יש לך תואר בניהול עסקים, המאסטר המקצועית של DBS הם השלמה מושלמת כדי לעזור לך להתחיל את הקריירה המקצועית שלך בתחום מסוים של העסק.

מחלקת שירותי קריירה

השירותים הבאים מוצעים לכל המשתתפים: סיוע בניהול הצעות סטאז ', מצגות ארגוניות, ימי עיון לצייד את המשתתפים בכלים לשיפור סיכויי העבודה שלהם, ליווי מקצועי אישי וכו'.

בוגרי עסקים Deusto

Deusto Business Alumni היא רשת המורכבת ממעל ל -15,000 אנשי מקצוע המחזיקים בתפקידי חברה גדולים בכל המגזרים הן בספרד, ברחבי אירופה ומחוצה לה.

לינה

אוניברסיטת דהוסטו מציעה שירות המסייע לסטודנטים למצוא מקומות לינה גם בבילבאו וגם בסן סבסטיאן. מוצעים מגוון אפשרויות הכוללות לינה פרטית, אירוח ביתי וכו '.

קמפוס בילבאו:

www.accommodationbilbao.deusto.es

קמפוס סן סבסטיאן:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

יחסים בינלאומיים

מחלקה זו מנהלת תוכניות בינלאומיות שונות וכל ההיבטים הקשורים לסטודנטים בינלאומיים באוניברסיטת Deusto.

מידע נוסף: international.deusto.es

חיי הקמפוס

בית הספר לעסקים Deusto מאמין שחיי האוניברסיטה חורגים מהכיתה. DeustoCampus מציע את הפעילויות הבאות, בין היתר: ספורט, תיאטרון, סדנאות כתיבה, מועדון ויכוחים, התנדבות חברתית ושיתופית, קבוצות אמונה וסולידריות.

www.campusdeusto.es

מיקומים

בילבאו

Deusto Business School.

כתובת
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 בילבאו, ארץ הבסקים, ספרד
אתר אינטרנט
טלפון
+34 944 139 441

סן סבסטיאן

כתובת
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 סן סבסטיאן, ארץ הבסקים, ספרד
טלפון
+34 944 139 441

מדריד

כתובת
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 מדריד, קהילת מדריד, ספרד
טלפון
+34 944 139 441

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך