CMI Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה

מטרת הקיום של WCC היא לתרום להתעוררות החברה ליצור עולם חדש וטוב יותר באמצעות מחקר, פיתוח וחדשנות וחינוך אינטגרלי של האדם.

אנו מתבססים על הכשרה חדשה בניהול ארגוני, המניחה את היסוד היסודי ביושר האדם ובאחריותם של כל האנשים בחברה ובטבע, לתרום לפתרון האתגרים של זמננו.


אלו הם 5 קווי הפעולה העיקריים של ה- CMI:

 • כארגון מחקר, פיתוח וחדשנות, ליצור ידע מדעי וטכנולוגי אוונגרד בהרמוניה ושיתוף פעולה עם סוכני התעשייה.
 • להציע הכשרה מוצרים ושירותים למצוינות בניהול מודע של ארגונים, למקסם את הפיתוח של כישרון ויכולות של אנשים.
 • באמצעות WCC אוניברסלי קרן, לעזור לאנשים וקבוצות עם צרכים שלא סופקו, ללא קשר למצבם או המוצא שלהם, על ידי תמיכה האבולוציה ושיפור היכולות שלהם.
 • ייעוץ ותמיכה בקידום ויצירת ארגונים אחראיים חדשים.
 • מציעים שירותי ייעוץ מתקדמים למנהיגים וארגונים המחפשים מצוינות בשירות החברה.

ה- WCC פועל לגדול כמערכת אקולוגית שמייצרת מוצרים ושירותים אחראים המכסים את כל המחזור, מתפיסת הרעיון ועד סוף מחזור החיים שלו.


חזון

התוכניות העתידיות של WCC הן לתרום באופן גלובלי כדי להשיג חברה בשלום ובהרמוניה עם הסביבה באמצעות היווצרותם של מנהיגים מודעים, כלומר, אחראים ומלאים.

החזון של CMI הוא להיות אמת מידה עולמית בהוראה, ייעוץ ויזמות הקשורות למנהיגות וניהול מודע של אנשים וארגונים.

 • המומחיות שלנו ואת התכונות שמבדילות אותנו.
 • אנו שואפים להיות מרכז ההתייחסות באירופה בניהול מודע.
 • פיוניר המכון במחקר, פיתוח וחדשנות בהכשרה וניהול אחראי של חברות וארגונים.
 • הפקולטה מורכבת מרופאים וחוקרים בחזית תחומי ההתמחות של WCC.
 • אנו אוהבים את עבודתנו ומעבירים בלהט את ההתקדמות המדעית-טכנולוגית המתקדמת ביותר בתחומי הניהול והניהול, המניעים את רוח המצוינות והשירות.
 • תוכניות מחקר איכותיות, המיועדות להיקף גלובלי ולהשפעה.
 • מחויבת להתפתחות אינטגרלית של האדם.


רוח החיפוש אחר שלמות ושיפור מתמיד

CMI נולד עם ייעוד למצוינות ושיפור מתמיד, אשר עבורנו אומר תמיד מציע את האיכות הגבוהה ביותר להיות נאמן התחייבויות שלנו.

עלינו

המחויבות שלנו למצוינות היא בסיסית להצלחתו של CMI, מכון באבולוציה מתמשכת שמביא את ההתקדמות האחרונה בניהול אחראי של חברות וארגונים.

יזמות

יזמות היא חלק חיוני של פעילויות של WCC. הפרופסורים שלהם עובדים במספר תחומים: מחקר ביצירת ארגונים, ייעוץ לחברות סטארט-אפ ותמיכה בפרויקטים ליזמות של סטודנטים לתכניות MBA אחראים. עם כל זה WCC מציג מערכת אקולוגית ייחודית, שבו היזם יכול למצוא את כל המשאבים הדרושים כדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלהם.

לכל הפרויקטים הללו יש רוח משותפת: יצירת סטארט-אפים אחראים.

סביבה טבעית, חברתית וכלכלית

עבור WCC, ארגונים מתפתחים בסביבות שמשפיעות ומושפעות מנקודות מבט שונות כגון איכות הסביבה, סוציולוגיה, כלכלה וכד '. ולכן כדי לממש מנהיגות אחראית באמת, יש צורך להתעמק במחקר של הסביבה עם גישה הוליסטית רב תחומית.

חוקרי ה- CMI מתעמקים בתופעות של המדעים השונים המגיעים לידי ביטוי והקשר ביניהם, ומשדרים את החידושים האחרונים בתחומים אלה.

מסחרי ושיווק

צוות הפרופסורים למחקר מאזור המסחר והשיווק מפרש כלים חדשניים להבנה, לפריסה ולקידום דיסציפלינות אלו ברמה הגבוהה ביותר.

על ידי מיטוב ההסתגלות לשוק העולמי והדיגיטלי, מוצע חזון מודע ומקיף המכסה את כל הגורמים הבסיסיים בתחום זה להשגת ההשפעה החיובית הרצויה במוחם של הלקוחות והצלחה מתמשכת ומתמשכת.

האוצר

ב WCC, חוקרים מאזור האוצר לעבוד כדי להשיג ולהעביר התקדמות מדעית בתחומים שונים שהופכים ניתוח כלכלי-כלכלי עלות יותר כלים שימושיים ושימושיים המאפשרים לכסות ולנהל את המורכבות של העולם עם היקף רחב יותר. הנוכחי וכל הצדדים המושפעים מפעילות התאגיד, ובכך להשיג הערכה מדויקת ומדויקת יותר של הבריאות הפיננסית של הארגון.

הפרופסורים של תחום הכספים הם מומחים בתחום, עם מסלולי קריירה מוצלחים במגזר שלהם ועובדים להיות חלוצים ומקדמי כספים אחראים.

פעולות

CMI חוקרת לפתח חידושים בכיוון של פעולות כדי להשיג השפעה חיובית על החברה ועל הסביבה, הבטחת מודלים תעשייתיים ושירותים אקולוגיים קיימא ניצול היתרונות המדעיים והטכנולוגיים האחרונים.

הפרופסורים של הפעילות של WCC מכסים מגוון רחב של חוויות כמומחים בתחום זה והם בחוד החנית כדי להרחיב את הגבול של ידע ולהעביר את מצב האמנות בתחומים שונים, מגזרים ומודלים עסקיים.

ניהול אנושי

WCC יסמן שינוי גדול בכיוון של כוח אדם: האבולוציה שלו לניהול אנושי, אשר מפסיק לשקול אנשים כמשאב למטרות הארגון, ומכירה באנשים את חשיבותו העיקרית ואת הגיבורה האמיתית כי זה מתאים להם כבני אדם. חזון מכובד לחלוטין המבוסס על ההתקדמות האחרונה בתחום מדעי המוח, הפסיכולוגיה, הניהול והניהול.

אסטרטגיה

בתחום האסטרטגיה של WCC, התפתחויות ותיאוריות חדשות המגיעות, בין היתר, ממחקר על התפתחות האחריות החברתית התאגידית והשפעתה על התפיסה ועל האסטרטגיה של ארגונים מובילים. הפרופסורים של WCC בעלי נסיון רב בתחום זה מסייעים להבנה ברורה של החשיבות והתוצאות בכל תחומי הניהול האסטרטגי.

איכות

כדי לשאוף לשלמות איכות מקסימלית בכל מה שאנחנו עושים הוא חלק חיוני של WCC. לכן זהו היבט רוחבי לכל מקצועות הלימוד. הפקולטה לאיכות הסביבה שמה דגש על כל ההיבטים והחידושים הרלוונטיים להשגת מצוינות כגון מערכות ניהול, ניהול, אישורים, תקנים וכו '.

בסביבה כגון אחריות חברתית תאגידית, CMI פועלת לפתח ולהעביר את החזון שלה לגבי מערכות הסמכה.

טכנולוגיות דיגיטליות

כמוסד חדש שנולד בעידן הדיגיטלי, ל- CMI יש פרופסורים למחקר נלהבים מהיתרונות שמציע הזמן שלנו לניהול מערכות מידע ותקשורת. בהקשר של תעשיית 4.0, רשתות חברתיות, ודיגיטליזציה גוברת בכל התחומים, הפקולטה של תחום הטכנולוגיה הדיגיטלית מציעה הדרכה הכוללת את הכלים והידע העדכניים ביותר לניהול מערכות וטכנולוגיות דיגיטליות עם מצוינות.


מחקר, פיתוח וחדשנות

מכון CMI הוא מכון מחקר, פיתוח וחדשנות, ולכן הוא פועל מעבר לגבולות הידע ולפתח טכנולוגיות וחידושים בתחומים שונים כגון ניהול ארגונים, תהליכי ייצור, חדשנות חברתית ועוד. .

המנכ"ל של WCC מהווה, אם כן, בעיקר רופאים או דוקטורנטים בתחומי התמחות שונים של המכון.

ביצירתם ובניהולם של ארגונים, מרכז ה- WCC שם דגש מיוחד על מאפייני המחקר, הפיתוח והחדשנות, ולכן התוכניות שלו כוללות תחומים אלה בשני יעדים: להניח את היסודות על מנת שיוכלו לנהל ארגון המבוסס על מכון היהלומים, וכך התלמידים רוכשים את הידע והמיומנויות המאפשרים להם להתפתח על מנת לבצע תכנית ללימודי דוקטורט בעתיד, כך שגם המינהלים האחראים יוגדרו כמאסטרים של מחקר, פיתוח וחדשנות, כולל תכנית הלימודים למימוש עבודת מחקר.

מיקומים

מדריד

כתובת
Avenida de Brasil, 29
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך