קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו?

ICC, רק מרכז אימון רשמי על 20 חברות רב לאומיות בספרד, הוא כיום קהילה של יותר מ 60,000 סטודנטים מלמעלה מ 30 מדינות, עם כל האישורים מחברות מובילות בעולם שבו אנו נותנים אימון הרשמי שלה וצוות של מורים שהוכשר אנשי מקצוע מחברות ההפקה הספרדיות היוקרתיות ביותר.

תוצאה זו של עבודה קבועה לאורך יותר מ 30 שנות ניסיון מקצועי כבי"ס להכשרה מקצועית המתמחה בעיצוב וטכנולוגיות חדשות.

משימה

המשימה של בית הדין הפלילי הבינלאומי היא לספק תוכניות הדרכה נתמכות על ידי השימוש בטכנולוגיות חדשות, תוך שימוש במשאבים הטכניים ואנושיים הטובים ביותר, להגיע להסכמים עם חברות גדולות מגזר של טכנולוגיות חדשות והבטחת מודעות מחודשות של מקצועיות מורה ואיכות גבוהה .

חזון

להיות מנהיג במגזר של טכנולוגיות חדשות הדרכה, הכשרת אנשי המקצוע הטוב ביותר בתחומים מגוונים כמו אזורי עיצוב וייצור אורקולי, הדמיה דיגיטלית, פיתוח יישומים ותקשורת.

ערכים

  • פוקוס לקוחות - מצוין בניהול - עבודת צוות - חדשנות ויצירתיות ההגדרה והמטרות לעיל, יתממש, מצד האחד, בפעילויות והתנהגויות של כל האנשים בתוך הארגון של כאל, ו אחר, בייצור וההולכה של ידע לחברה (חברות שלה ומוסדותיה), דרך מערכת יחסים מקצועיות שמטרתם להפוך ICC, מודל התייחסות בתחומי ידע שהם מוזרים.
התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

אנליטיים לניבוי הוא המדע לחזות את ההתנהגות, והיא נוכח בכל היבט של חיינו. זה מוסיף ערך לעוצמה של נתונים משפיע על כל יום עושה מיליונים ... [+]

אנליטיים לניבוי הוא המדע לחזות את ההתנהגות, והיא נוכח בכל היבט של חיינו. זה מוסיף ערך לעוצמה של נתונים משפיע על כל יום עושה מיליונים של החלטות.

בנקים, עסקים, פוליטיקאים וארגונים להשתמש בו כדי לשכנע אותנו שאנחנו זקוקים למוצרים או לשירותים שלהם.

בינה עסקית (Business Intelligence) היא גישה לניהול עסקי המאפשרת לארגון להגדיר איזה מידע שימושי ורלוונטי קבלת החלטות ארגונית. תפיסה זו מסייעת לארגונים לקבל החלטות טובות יותר ולהשיג יתרון תחרותי בשוק.... [-]

ספרד מדריד
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית