CEI Escuela de Diseño

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg" />

עלינו

CEI - המרכז ללימודי חדשנות - הוא בית ספר לעיצוב דיגיטלי מהמאה ה -21, שנוסד במאה ה -20 (שנת 1991). אנו מרכז הכשרה רשמי עבור אדובי, אפל, יבמ, מקסון וגוגל פרטנר , המתמחים בתחום העיצוב והשיווק הדיגיטלי, עם משרדים במדריד, סביליה ובקרוב בליסבון. הקורסים, המאסטרים והתארים הגבוהים שלנו מפותחים בארבעה תחומים: עיצוב גרפי , פיתוח אתרים , שיווק דיגיטלי ועריכת וידאו דיגיטלית והפקת פוסטים (VFX) וגרפיקה של תנועה .

כעת אנו יודעים שצדקנו כאשר בחרנו בשנת 1991 בהוראה איכותית כבית ספר לעיצוב . המקסימום שלנו היה, הוא וימשיך להיות שכאשר מסתיימת תקופת הלימודים בבית הספר, התלמיד יתמודד בצורה מושלמת עם הטכניקות שנלמדו במהלך הכשרתו. מסיבה זו, הרוב המכריע של אלפי התלמידים שעברו בכיתות שלנו נכנסו לשוק העבודה או שיפרו את תנאי עבודתם לאחר שסיימו את לימודיהם ב- CEI: School of Design .

עם למעלה מ- 29 שנים בענף, יותר מ 15,000 סטודנטים מיומנים וצוות של אנשי מקצוע מוסמכים מאוד, CEI שואפת לשפר את כישוריהם של סטודנטים על ידי התאמה מתמדת לדרישות החזקות של שוק העבודה העולמי. בנוסף, בית הספר שלנו הוענק על ידי פרסי המצוינות החינוכית 2018 ו -2019 כמרכז ההדרכה הטוב ביותר פנים אל פנים, התוכנית החינוכית הטובה ביותר להכנסה מקצועית, אתר המרכז הטוב ביותר לאימון פנים אל פנים ומרכז ההדרכה המקצועי הטוב ביותר.

השיטה שלנו

האם אתה רוצה לדעת את השיטה של CEI: בית הספר לעיצוב?

אלה כמה מהתכונות החשובות ביותר:

שיעורים בכיתות מקוונות

אנו יודעים שהדרך הטובה ביותר ללמוד את המושגים התיאורטיים והמעשיים המרכיבים את הקורסים, המאסטרים והתארים הגבוהים שלנו היא תחת נוכחות פנים אל פנים וקבועה של המורה המתמחה בנושא שמפקח ומנחה את לימוד התלמיד בצורה קבועה ואישית, הבטחת השימוש המרבי בהם.

עם זאת, תמיד מתוך כוונה להסתגל לצרכים ולנסיבות של כל הסטודנטים שלנו, ומעל לכל, למי שאינו יכול להגיע למתקנים שלנו מדי יום, אנו מציעים גם לימודי מרחק או דרך מקוונים שלנו .

קבוצות קטנות

יש ללמד הכשרה טובה בקבוצות קטנות, ככל שאיכות ההוראה עולה, והתוצאה היא ביצועי תלמידים גבוהים יותר בכל מקצוע שהתפתח במהלך הקורס או התואר השני. הכיתה הגדולה ביותר ב- CEI מדריד וסביליה בעלת קיבולת של 15 תלמידים והקטנה ביותר עבור 8 אנשים, כאשר קבוצות של כעשרה אנשים הן נורמליות.

מערכת הוראה מובטחת

לאחר ההרשמה יש לסטודנט, אם ירצו בכך, אפשרות לחזור על הקורס, תואר שני ומעלה שכבר נעשה ב- CEI: בית הספר לעיצוב בחינם לחלוטין, ובכך להבטיח למידה מלאה של הנושא הנבחר.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136283_136168_escuela-de-diseno.jpg" />

מגוון לוחות הזמנים

אנחנו חייבים להסתגל, כבית ספר, לצרכי התלמידים ולא להפך. מסיבה זו, CEI: בית הספר לעיצוב יש לוחות זמנים של בוקר, אחר הצהריים והערב לכל לימודיו , בכדי להפוך את ההדרכה הטובה ביותר לתואמת כל משימה אקדמית או מקצועית אחרת.

מועצת המשרות

לאחר תקופת ההכשרה, בית הספר שלנו אינו מגביל את עצמו אך ורק לשמירה על בסיס נתונים של התלמידים והבוגרים שלנו. 28 שנות הניסיון והקשרים שלנו בסביבה זו הופכים את בנק המשרות שלנו לכלי יעיל במיוחד עבור התלמידים שלנו להשיג עבודה. זמין לכל אחד מהאולפנים שלנו , ללא עלות לחלוטין.

אחריות עבודה בכתב

על ידי הרשמה לאחת מתארות המקצוע או התארים הגבוהים שלנו תוכל לנצל את התחייבות העבודה הכתובה שלנו, בה אנו מחויבים למצוא לך עבודה הקשורה ללימודים שלך בתקופה שלא תעלה על 6 חודשים.

שבר של כמות הלימודים

אנו מקלים על מימוש הקורסים, מחסני האתחול, המאסטר והתארים הגבוהים יותר על ידי מתן אוטומטית ומיידית על ידי המרכז עצמו על ידי חלוקת סכום הלימודים בהוראת קבע. אתה יכול לשלם עבור הלימודים במונחים של 3, 6 או עד 10 חודשים.

המטה

מדריד

ל- CEI מדריד שני חללים, המופרדים על ידי 100 מטר: בית הספר, המוקדש כולו ובלעדי להכשרה, ומצד שני, קופיס, בו שוכן קפיטריה של בית הספר, אזור עבודה לעבודה לתלמידים ולבוגרים וחלל למסירת סדנאות, סדנאות וכיתות אמן.

סביליה

ל- CEI סביליה מתקנים חדשים. חלל של כמעט 300 מ"ר במרכז העיר עם הרבה תכונות חדשות כמו ספרייה, סטודיו לצילום, חדרי ציור ואיור דיגיטלי.

מה כולל הלימודים בחינם?

  • 3 שעות אוריינטציה אקדמית או מקצועית לתלמיד
  • סביבת עבודה משותפת
  • מספר שיעורי מופת וסדנאות מדי חודש
  • כונן בלתי מוגבל של גוגל לכל סטודנט, לנצח
  • שיעורים מקוונים בימים שלא תוכלו להשתתף בהם באופן אישי
  • אפשרות להחלפה בין מדריד, סביליה ולליסבון (2020/2021)
  • . תחום אירוח ואירוח משלו לכל סטודנט, למשך שנה
  • חילופי משרות ו / או ערבות עבודה בכתב
  • חזרה מוחלטת או חלקית על הלימודים, אם התלמיד מבקש זאת

מיקומים

מדריד

כתובת
Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10,
28015 Madrid

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

סביליה

כתובת
Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla
סביליה, אנדלוסיה, ספרד

מדריד

כתובת
Calle de Rodríguez San Pedro,2
28015 מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך